Şimdi Ara

LeEco (LeTV) LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.107
Cevap
31
Favori
65.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman tahmin edeyim dil Türkçe yapınca kameradan galeriye girme sorunu da var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazzow

O zaman tahmin edeyim dil Türkçe yapınca kameradan galeriye girme sorunu da var

Evet
  • Birde kamerada sag altta ayara dokundugunda kapaniyor. Sizdede oluyormu

• le2 pro elime gelecek isteyen varsa pm atsın ayırtabilir ön sipariş fiyat olarak daha uygun olacaktır ciddi olan pm atabilir..

4 gb ram heliox25 modeli elimde olacak..
  • fatihgov F kullanıcısına yanıt
    Aynen oluyor aga beta sürüm olunca eksik çok.
  • Bu romlardan stabil olanını beklemek gerek. Arkadaşlar bu çin uygulamalarını silmemizin bi yolu yok mu telefon rootluyken
  • Lazzow kullanıcısına yanıt
    titanium backup la kaldırabilirsin ama dikkat et yanlış bişi silersen rom hata verir sürekli
  • mustafaasglm kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • Meizu mx5 ve letv s1 x500 arasında kaldım. Tavsiyeniz nedir. Birde letv 2 pro var oda 4gb ram işlemci daha iyi ama Türkçe değil. Meizu ve letv cihaz Kullanan arkadaşların yorumlarını rica ediyorum.

• runo15 kullanıcısına yanıt
    Letv kullanmadım ama xiaomi,meizu ve jiayu telefonlar kullandım,bunlar içerisinde en sorunsuzu şüphesiz Meizu,kalite olarakta gerçekten önde diyebilirim. Yazılımsal sorun pek yok ama bootloader klidinden dolayı farklı bir sistemde kuramazsın,uygun olsun alıyım kurtuluyum arkamada bakmayım diyorsan meizu alacan.
  • beyler nerden aldınız bu cihazı fastcardtech den alacaktım paypalla ödeme kabul etmiyor türkiyeden
  • Türkçe yama eklenmiştir. %80 Türkçedir.
  • yeni modelde imei işi çözüldü mü?
  • Çözüldü. Onceki yorumlarda yapan kardesimiz anlatmis nasil yaptığını

• Arkadaşlar Mi4 kullanıyordum ekranı kırıldı çinden sipariş geçtim ama ne zamana gelir bilmiyorum. Şu an bu telefonu almayı düşünüyorum Türkiye'den, alırsam sorunsuz şekilde kullanabilir miyim ? Bu modelin 4 gb ramlisi yok mu ?
  • paliogo P kullanıcısına yanıt
    Resmi note 3 pro var bende.cihaz güzel fakat çok uğraşamadım ama kilidini açmak çok sıkıntılı.üzerindeki işlemciye göre hala yavaş.oysaki donanım çok iyi.pil ve işlemci acısından redmi note 3 pro daha iyi.ama dizayn ve fiyat açısındanda leeco le 2 cazip.bitane aldım.bakalım nasıl cihaz.daha önce le 1 vardı.wifi cekimi biraz düşüktü.yoksa güzel cihaz

• telefonu hangi uygulamayla rootladınız arkadaşlar. aldığımdan beri dokunmadım telefona güncellemeler çıksın diye.
    şimdi kingroot kurdum ama çalışmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwwZiranbula

telefonu hangi uygulamayla rootladınız arkadaşlar. aldığımdan beri dokunmadım telefona güncellemeler çıksın diye.

Telefona twrp yükledikten sonra twrp modunda telefonu başlatarak telefonun içine attığımız zipli supersu dosyasını kuruyoruz ve root tamamdır. İlk sayfada mustafaasglm hocam anlatmış
  • Yapın şunu full türkçe stabilize rom birde 800 bantını destekledimi piyasada aynı fiyattaki meizu xiaomi nal toplar

Tasarımı filan çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazzow

quote:

Orijinalden alıntı: wwwZiranbula

telefonu hangi uygulamayla rootladınız arkadaşlar. aldığımdan beri dokunmadım telefona güncellemeler çıksın diye.

Telefona twrp yükledikten sonra twrp modunda telefonu başlatarak telefonun içine attığımız zipli supersu dosyasını kuruyoruz ve root tamamdır. İlk sayfada mustafaasglm hocam anlatmış

aşağıdaki gibi denilenleri yaptım. en son bir flashboot siyah ekranında kaldı.

telefonu kapatıp açtım. twrp yüklendiğine dair bir şey göremedim.

resimli anlatımı yok mu bu olayın.

1-) Geliştirici modu (Ayarlar - Telefon hakkında - 5 defa Derleme numarası(“Build number”) tıklayın.
    --Geliştirici modunda USB hata ayıklama(USB debugging) etkinleştiriniz.
    --Geliştirici modunda OEM unlocking etkinleştiriniz.
    --İNDİRİNno-verity-opt-encrypt.zip
    --İndirdiğiniz dosyayı telefon hafızasına atın.
    2-) Bilgisayarınızda muhakkak “adb sürücleri”nin kurulu olması gerekiyor.
    3-)TWRP-3.0.2-0 ” Bu dosyayı indirin.
    4-)İndirdiğiniz dosyayı klasöre çıkartınız .
    5-)Ses kısma - Power tuşlarıyla telefonu fastboot moduna alın.
    6-)Çıkardığımız klasörde ''cmd'' dosyasını açalım.
    7-)Sırasıyla“fastboot oem unlock” enter.
    8-)Sonra “fastboot flash recovery recovery_twrp.img'' yazıp enterla.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.