Şimdi Ara

LeEco (LeTV) LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.107
Cevap
31
Favori
65.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncelledim hocam
  • mustafaasglm kullanıcısına yanıt
    Hocam 8 numaradaki tırnak içindeki yazıyı yandakiyle değiştirirsen sorunsuz twrp kuruluyor ---> “fastboot flash recovery Letv-X620-Twrp-3.0.2-0.img”

Bu arada bende sorun bitmiyor fastboot modunda recovery yüklendi writing recovery bilmem kaç saniyede kuruldu ok felan yazdı yani hiçbir hata vermedi. Ses açma+güç tuşuyla recovery menüsüne girdim ama galiba kendi recovery sistemine giriyor telefon buyrun fotolar:
     LeEco (LeTV)  LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU]
     LeEco (LeTV)  LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU]

• bende de olmustu ben tekrar yukledim twrp ekrani geldi . nedenini bende bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar redmi note 3, meizu m3 note ve le2 arasinda gidip geliyorum. Hafiza karti girisi yok diyorlar bu model icin, bu dogru mu? Pil haric diger modellerden geri kalmamis ama sizin fikrinizi de almak isterim. Tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

Arkadaslar redmi note 3, meizu m3 note ve le2 arasinda gidip geliyorum. Hafiza karti girisi yok diyorlar bu model icin, bu dogru mu? Pil haric diger modellerden geri kalmamis ama sizin fikrinizi de almak isterim. Tesekkurler.

Aynı durumdayım ben de. note 3 pro ile Letv le2 arasında kaldım. Yarınak kadar karar vermem lazım ama sanırım letv le 2 alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paliogo

quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

Arkadaslar redmi note 3, meizu m3 note ve le2 arasinda gidip geliyorum. Hafiza karti girisi yok diyorlar bu model icin, bu dogru mu? Pil haric diger modellerden geri kalmamis ama sizin fikrinizi de almak isterim. Tesekkurler.

Aynı durumdayım ben de. note 3 pro ile Letv le2 arasında kaldım. Yarınak kadar karar vermem lazım ama sanırım letv le 2 alacağım.

Kalite ve tasarım bence LeEco le 2 daha iyi . antutu ve grafiktede le 2 önde , onun dışında type-c hızlı şarj çok iyi oluyor en geç 1 buçuk saatte full şarj, 5 dakikalık sarj ile yarım saat kullanım diyor açıklamasında ve doğru gibi test ettim . ben memnunum şahsen tavsiye ederim

• Note3 Pro'nun uzun ekran süresi büyük avantaj. Ama tasarım, zariflik, malzeme kalitesi, stabil donanim ve fiyatıyla kesinlikle Le2.
    Kamera performansları aynı sayılır.

Bu arada fastboot ile twrp yüklemeye başlamadan önce dosyalardan stock twrp'yi sildim çakışmasın diye, gerçekten sorunsuz yüklendi çince twrp.
    Twrp menüsünü Türkçe yapmak için;
    İlk açılan ekranda karşımızda 2seçenek oluyor ve altta kaydırma çubuğu. Biz o iki seçenekten sağdakine basarsak dil seçeneği açılıyor oradan Türkçeye tıklarsak tamamdır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazzow -- 22 Mayıs 2016; 23:18:36 >
  • Redmi note3 Pro kullanıyorum, hanıma bu modeli düşünüyorum Türkçe dil ve kamera önemli netleşirse hemen sipariş verebilirim tavsiyelerinizi bekliyorum.

• araştırdım dün baya kamera konusunu, leeco 2 nin kamerası note 3 pro ile gündüz çok benzer performans veriyor ama gece performansı olarak leeco 2 bariz önde. ayrıca ön kamerası da yine fark atmış durumda xiaomiye. Hala Kararsızım bakalım büyük ihtimalle kulaklık girişi nedeniyle note 3 pro alicam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanandnexus -- 24 Mayıs 2016; 6:27:43 >
  • Sahibinden.com ve forum hariç nereden satın alabiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abdullahkan kullanıcısına yanıt
    Multi language BB72 rom buldum indiriyorum gece test edip paylasirim .%85 Türkçe

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaasglm

Multi language BB72 rom buldum indiriyorum gece test edip paylasirim .%85 Türkçe

BB72 Multilanguage ROM eklenmiştir.

Kendim yükledim telefonuma stabil gereksiz çince uygulamalar yok, 13s romunun üzerine geliştirilmiş .
  • Teşekkürker. pil durumu nedir cihazın? su anda yabancı sitelerde eski 820 model 200usd civarında satılmaya çalışılıyor duydum ki ;pili sorunluymuş.

• 7 bucuk saat olmus google play den 35 uygulama yukledim telefona sarj su an %86 ben pil performansini begendim x500 den de iyi geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaasglm

7 bucuk saat olmus google play den 35 uygulama yukledim telefona sarj su an %86 ben pil performansini begendim x500 den de iyi geldi bana

Ekran açık kalma süresi mi 7.5 saat yok artık

• Lazzow kullanıcısına yanıt
    Yok okadar değil KuRulum yaptım gece bıraktım Wifi den 35 uygulama yükledi ekran süresi 45 dk falan

• j&k yı bu postta duydum ilk kez , gumruk garanti mi orada , özel olarak beirtmek gerekiyor mu satıcıya ?
  • Kendisi hallediyor bişi demedim ben. Sipariş verdim sadece. Gümrük şans işi ama şu ana kadar ben ondan alıp gümrukte kalanı duymadim.guzel cihaz tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: patientx

j&k yı bu postta duydum ilk kez , gumruk garanti mi orada , özel olarak beirtmek gerekiyor mu satıcıya ?

Geri bildirimlerde baya takılanlar görülüyor ama parayı iade ediyormuş

• Şu anlık BB72 ROM da dosya yöneticisne girince sistem çöküyor , kuranlar dikkat etsin alternatif bi dosya yöneticisi indirebilirler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.