Şimdi Ara

led tv ses sistemi bağlantısı sorum farklı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullandığım tv Philips LED TV 37PFL7605H Benim sorunum 2+1 ses sistemini sadece kulaklık çıkışına takarak alabiliyorum. ses açıp kısmak için televizyonun menüsünden ayarlarına girip kulaklık ayarlarından yapmak gerekiyor. bu durum oldukça sıkıcı, menüye girmeden kulaklık sesini nasıl açıp kısabilirim.

• yayını sağdece tv denmi alıyorsunuz,, uydu falan yok galiba.
  • dsmart hd platformu kullanıyorum. ses sistemini direkt uydu cihazına bağlayınca bu sefer usb ile film izlerken ses alamıyorum o yüzden ses sistemini tv bağladım.
  • Acaba kumandada yada tv ses ayarlarında, öncelikli ayar (öncekulaklık ses ayarı/öncetv ses ayarı) gibi birşey varmıdır.. her defasında orayamı girilir, sözüm meclisten dışarı
  • kitapçığı kaç defa okudum kurcaladım yok yok. mantıken kulaklık takınca ses tuşları kulaklığın sesini açıp kısmalı ama ses hem kulaklıktan hem tv hoparlöründen çıkıyor. dolayısıyla kulaklığın sesini kısmak için menü/ayarlar/ses/ kulaklık sesine girmek gerekiyor.
  • ayrıca ayarlardan tv hoparlörü kapanabiliyor fakat bu sefer ses tuşları tamamen pasif oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.