Şimdi Ara

***led panel arızası*** ... (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
14
Favori
210.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında götürme ihtimalim var ama Karşıyaka da baya ters bana, yine de öneriniz için teşekkürler araştırıp bir görüşeyim mehmet usta ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0E0B8030F

Tamirci arkadaşım ..450 tl ye halledecek bir kaç güne.. piyasada 4000 e aldigin tv bundan iyi olmaz diyor .
    tamir edilince resimli olarak buradan paylaşırsanız iyi olur ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Tamam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 yıllık tv için arıza çıkarması normal sanırım LCD

• tarihcix T kullanıcısına yanıt
    Yine de etmede.daha iyi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 2015 kasımdan beri Sony 43 w kullanıyorum bakalım ne kadar gidecek gerçi yılda 7 ay filan kullandım ortalama.

• tarihcix T kullanıcısına yanıt
    Tv yapıldı... şimdilik kurtuldum.. 2 sene daha giderse yeter..

***led panel arızası*** ...

Hallettik ..

• gayet güzel görünüyor gözün aydın ...
    neymiş sorunu ?..
    Bu seriler de tek biyerden sorun veriyirmus... ama 300 den fazla lehimi var tek tek yapmış.. bi çipseti gitmiş galiba.. piyasada pek yokmuş. Bakalım şimdi 100 hz led.alsam.4 k .. en 4500 tl..

En az bi Iki yıl giderse iyi olur.

• 43uj630v LG televizyonum mavi tonlarında gösteriyor. Sanırım panel arızalandı. Servis çağırdım 800tl dedi. Ucuza yaptırma şansım yok mu bu arızayi

• Merhaba arkadaşlar, Samsung 46f8000 TV’de durup dururken ekranın ortasından siyah çizgi oluştu. Daha önce tecrübe eden var mı? Tamiri mümkünü müdür? Bir elektronikçiye WP tan sordum 3650 TL panel değişimi dedi, kafayı yemişler 7 yıllık tv için istedikleri fiyata bak :( Ama televizyondan çok memnunum inşallah tamir olabiliyordur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• electro.tech E kullanıcısına yanıt
    selam,
    burada paylaşılan bir olaydan bahsedeyim ...
    benzer durumu yaşayanlardan bazıları samsung iletişimi veya yetkili servisi arayıp "benim tv'nin panelinden var mı" diye soruyor ...
    "stoklarda bu panelden yok" cevabını alınca "tv'yi nasıl tamir ettireceğini" soruyor ... "yapacak bir şey yok" dediklerinde "10 yıl yedek parça bulundurmanız zorunlu değil mi" diye soruyor ... sonrasında hakkını aramak için yasal süreci başlatıyor ...
    sürecin sonunda "yedek parça bulundurulmadığından dolayı" mahkeme kararıyla para iadesi alanlar olmuş ...
    ben aceleci davranarak tv'yi hurdacıya verip yeni tv almıştım, bilseydim birkaç yıl bekletip şansımı denerdim ...
    A. Selam, o ihtimal hiç aklıma gelmemişti ama dediğiniz olayı yıllar önce Motorola Atrix telefonumu garanti süresi içerinde malzeme tedariği edilemediğinden Hepsiburada üzerinden para iadesini almıştım, dediğiniz gibi yapamıyorlarsa para iadesi veya yenisini telafi etmek zorundalar. Samsung müşteri hizmetlerini arayayım bakalım ne diyecekler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dinoooo

Arkadaşlar benim de sony 55w805c ekran aniden bu şekilde oldu, daha önce hiç bir emare vermedi sorun ne olabilir size göre? İstanbul Anadolu yakası servis tavsiyesi verebilir misiniz?
    Bu arızayı verdikten 2 gün sonra tekrar açtım görüntü düzeldi ama 5dk sonra yine aynısı oldu bir fikri olan var mı?
    sabah tv izlerken bir anda görüntü sizin paylaştığınız fotograf gibi oldu. 3 senelik televizyon. ne kadar masraf oldu birde tamir garantisi veriyorlar mı ? arızasız iyi günler dilerim

• Samsung 55mu7000 TV paneli kırıldı. Antalya'da bulamıyorum. Yardımcı olacak arkadaş varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: pirasa

sabah tv izlerken bir anda görüntü sizin paylaştığınız fotograf gibi oldu. 3 senelik televizyon. ne kadar masraf oldu birde tamir garantisi veriyorlar mı ? arızasız iyi günler dilerim

Alıntıları Göster
    Hocam kusura bakmayın yeni girebildim foruma, ben sony yetkili servis ece elektronik'e verdim, 1.900 TL masraf çıktı, değişen parçanın 1 yıl garantisi var demişlerdi.

• Arkadaşlar annemlere geçen hafta Vestel’den 40F8400 tv aldım 21 Nisanda kurulum yapıldı bugün annem çarpmış tv düşmüş görüntü fotodaki gibi Vestel servisi aradım panel 1500 lira diyor zaten tv yi bu fiyata aldım onlar Ankara’da ben de uzaktayım ne yapayım şimdi 1 haftalık tv çöpe mi atayım

• pirasa kullanıcısına yanıt
    Tv kaç ekran ben 43 kullanıyorum sıkıntı olmadı hiç 2015 ten beri .

• AnsenAnsen A kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun, demek ki tv'yi duvara monte etmek önemliymiş ... maalesef yapılacak bir şey yok, ya servisle pazarlık yapıp daha ucuza yaptırmaya çalışacaksınız yada a101'de satılan yine vestel garantili 43" hı-level tv'lerden alacaksınız ... sağlık olsun ...
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.