Şimdi Ara

League Of Legends Rehberi (Yeni bölüm eklendi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
7
Favori
22.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kağan_

quote:

Orijinalden alıntı: kokkoreç

beyler şöyle bi sıkıntım var.
     League Of Legends Rehberi (Yeni bölüm eklendi)

Burdan pek sıkıntı gibi durmuyo usta. Biraz açsan sorununu

hocam birisi chatte bi şey yazınca benim görev çubuğunun altında kalıyo orayı kullanamıyorum.

• oyun penceresini yukarı almayı denedinmi.
  • Masaüstünde herhangi boş alana sağ tık > kişiselleştir > görüntü ( açılan pencerede sol altta ) > görüntü ayarlarını değiştir ( sol üst ) > çözünürlügü en yüksek yada önerilir olarak ayarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kağan_ -- 4 Ağustos 2012; 1:20:23 >
  • Yeni bir oyuncu olarak teşekkür ediyorum..Ellerine sağlık...
  • Ben bu rune meselesini tam anlamadım...Dizdiğimiz runelerin belirsi bir süresi var mı ? Yoksa sürekli etkisi devam etcek mi ? Runeleri 20 lvl de dizmemesi tavsiye etmişsin ben 30 da dizsem ekstra bir özellik alırmıyım ?
  • Teşekkürler rehber için.
  • Merhaba, oyuna yeni başladığım için yavaş yavaş çözmeye çalışıyorum. Aklıma takılan şu. İtem diziyoruz ya onları neye göre yapıcaz. Bide bi arkadaşım karşıdaki adamın dizdiği iteme göre item dizeceksin falan ilerde diyordu. Bunları açıklayabilir misiniz. Teşekkürler.
  • hocam eline koluna sağlık:) hala çözmeye çalışıyom.
  • ilk basladigimdada okumadm bu kadaar seyi simdide okumadim eminim guzel olmsdr.
  • harikasın üstad tek kelimeyle
  • Son Derece Muazzam Ve Açıklayıcı Bir Anlatım Olmuş Ellerine Sağlık
  • Elinize sağlık güzel bir yazı olmuş ilk olarak yeni başlayanlara tavsiye edebileceğiniz şampiyonlar neler
  • çok güzel bir başlangıç rehberi olmuş. peki oyun içinde kullanabileceğimiz taktiklerden de bahsedebilir misiniz? ya da bu tarz bir yararlı rehber var mı?
  • ELİNE EMEĞİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUS OYUNLA İLGİLİ HİÇBİR ŞEY BİLMİYORDUM SAYENDE OYUNA BAŞLADIM TEKRAR SAOL
  • ebn oyunu yükledim am patch ler yuklenirken sorun çıkıo yuklenen patch bidaha basa geri dönüyor ama yüklenmiyor sildim tekrar yükledim olmadı ne yapmalıyım
  • Bu kadar emeğin üstüne üye olmasam direk senin referansın ile üye olurdum. Çok emek harcamışsın. Ellerine sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeğine sağlık. Güzel paylasım olmuş.
  • Eline emeğine sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden hortlattınız anlamadım ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.