Şimdi Ara

League of Legends Ana Konu (93. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.618
Cevap
12
Favori
285.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eline sağlık es_es çok güzel bir çalışma ama ne yazıkki LoL e özel konu olmadıktan sonra arada kaybolup gidecektir bu build :/ Yinede saol.
  • Bende Başladım Oyuna Önerileriniz Varmıdır?_
  • quote:

Orijinalden alıntı: AxiRyzz

Bende Başladım Oyuna Önerileriniz Varmıdır?_

Öneri derken ? hero önerisimi, yoksa belirli bir heroya item önerisimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuems

quote:

Orijinalden alıntı: TheCenavar

quote:

Orijinalden alıntı: Es_eS_26

rammus için buildler yaptım yorumlarınızı almak isterim şuan kullandığım taktikler ve runelerimde şu an öyle... kesinlikle yorum yazın lütfen yeni başlayanlar için güzel olacaktır ayrıca herkes bildiği heroları böyle yaparsa anakonu dışında bir konu açarız ve oraya buildlerimizin linklerini koyar kimin yaptığını yazarız.. güzel bir şey olabilir derim.. bu işlede ben ilgilenebilirim..

arkadaşlar yazdıklarımı ingilizceye de çevirebilecek varsa yardımcı olursa sevinirim gevurlar hep noob bişiler öğrensinler :P

altta türkçe açıklama var okursanız daha güzel anlarsınız..
    http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/rammus-legendary-build-9528?page=1

bence bot olarak boot of mobility dene sonra değiştirirsin değiştirmezsin senin tercihin. ama mutlaka rammusa boot of mobility denemen lazım.

bence rammusa armor veren bot daha çok yakışır hıza ihtiyacı olduğunu sanmıyorum powerball ile çok hızlı gidiyor zaten bi sürelik o yetiyor....

bence rammuza koyabildiğiniz kadar armor koyun ama 400-500 falan olsun pasifi sayesinde attack damage de artar baya ve attack damage için tonlarca gold biriktirme gereği duymazsınız...diyeceksin ona bakarsan armor skili de var niye okadar armor kasmak gerekiyor ki ama şöyle düşünün rammus carry ile sınırlandırılır ve 5 kişi arasına dalıp bikaç kişiyi armoru sayesinde yatırır hızı sayesinde değil...ben ne zaman raamus oynasam tek yaptığım armor kasmak zaten item bileşenleri ucuz oluyo

runelara gelince seallar armor, marks attack speed, gylph magic resist, guant. 32hp verenlerden yapın...

hıza çok gerek oluyor rammusu seçtiğimde çevremdekileri kurtarmak için ölümene daldığım zamanlarım çok oluyor kimi zaman bizden 2 kişi kaçarken arkasındaki 3 kişiyi tutmak için haritanın diğer ucundan gittiğimi bilirim he dersen salla takımı o zaman def al.. sadece bu değil kimi zaman tower gidecek oluyor def yapmak zorunda oluyorsun herkes uzak rammus gidiyor hızlı diye... ki zaten arkadaşımızda demiş o botun verdiği def ne kadar ? :)

resist rune yapma sebebime gelince açıkladım okumamıssın sanırım hp alırsan taş çatlasın 18 lwl de 400 hp olur bu ahım şahım bişi değil adamlar tek damage de zaten 400 vuruyor ama hp yerine resist alsan mage olduğunda adamın hervurusu 100 iniyor bu sana 400 hp yerine 600 700 hp kazandırıyor.. bunu da geçtim belki mantıklı olmayabilir senin için peki 1 tane mage var karşıda peki bunun için resist kasacan mı ? 1 mage için resist mi kasacan mageler 3 4 kill aldımı mecbur resiste ihtiyaç duyuyorsun değil mi ? olduda 3 4 tane mage oldu 71 resist beleşten gelse kötümü.. hp hiçbir işe yaramıyor def ve resist olmadıktan sonra resisti runeler ile defi de oyundaki itemlerle karşılıyorsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiwaly

Eline sağlık es_es çok güzel bir çalışma ama ne yazıkki LoL e özel konu olmadıktan sonra arada kaybolup gidecektir bu build :/ Yinede saol.

arkadaşım eğer bilen arkadaşlar kendi herolarının buildlerini düzgün bir şekilde yaparsa yeni konu açarız orada sergileriz düzgün bir biçimde..ben düzenlerim diye söylemiştim ama kimler yapar kimler ilgi gösterir bilemem
  • Tristina'yı sevmeye başladım. Sağlam kız.

League of Legends Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: *HardCore*

Tristina'yı sevmeye başladım. Sağlam kız.

Tiwaly var oda felaket kullanıyo. Simdiye kadar onun gibisini gordum desem yalan olur. Tristanada bana zor geliyo ya bi türlü kule yıkmaktan başka bişey yapamadım o heroyla :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheNewGoblin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ognfb

udry kullanan varmı yardımcı olabirirse tank oynamayı seviyorum shen den çok memnundum ama atagı zayıf kalıyodu biraz daha atak tank udry gibi geldi aldım ama açıkcası beceremedim az ölüyorum ama kill alamıyorum

tank gitme bide yani git ama tam deil :D vampiric ile basla malady yap . berzerk boot al frozen malleti cek. q skiline yuklen bakalım kill aliyormusun alamiyormusun

çok yanlış,önemli olan w-e-r arasında değişmek,her skill fullenmedii için w-e-r yi fulle.q 3 te kalsın en gereksiz skill udyr için q dur.

bu arada marvel o ls dediğin udyrin meşhur turtle stancedir vurdukça can +mana ls oldumu daha fena lanede kalma özelliği var.

Senin dediğin eskidendi w-r skilleri nerflenmeden önce. o skiller nerflenip q skilini öne çıkardılar yani şimdi r skilini fullemek biraz saçmalık olur. (ap udyr gidiyorsan ayrı)

hacı skilleri deyiştirirsen sürekli onuda damag kaynağı yapabilirsin.masterieslerde %15 magic pen al o da işe yarıyor ama dediğinide deniycem
  • Tristina güzel ama oyun başı gank yersen toparlanması çok zro oluyor. Birde jump skili ile tuzağa düşmek çok kolay. 31-4 oynadığım da oldu 3-15 oynadığım da...
  • quote:

Tristina'yı sevmeye başladım. Sağlam kız.

emocan ap kasmış yoksa sen o killeri alamazdın emocan alırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowKaan

Beyler Twitch için build önerisine ihtiyacım var,anlayan lütfen yardımcı olsun....

Arkadaşlar kimse yokmu yardım edecek,twitch buildinden anlayan ?
  • Xin Zhao Buildi Buldum Sağlamhttp://www.mobafire.com/league-of-legends/build/xin-zhao-lets-get-down-to-business-6314

içinde değişiklik önerirmisiniz?
    benim hpşuma gitti bu build
  • Benim Poppy :D

• quote:

Tristina güzel ama oyun başı gank yersen toparlanması çok zro oluyor. Birde jump skili ile tuzağa düşmek çok kolay. 31-4 oynadığım da oldu 3-15 oynadığım da...

Evet jump skilini otlara çok atmamak lazım bazen ot dolu oluyor ne olduğunu anlamadan ölüyosun.
    Ama yinede düşmanın arkasına atlayıp turrete yada takıma çekmek harika bir duygu
  • quote:

Tristina oynayan varmı beyler. Facebook'dan beleşe aldım bu aralar onla oynuyom. Dehşet birşey Phantom dancer+infinity+frozen mallet+ lifesteal kasınca ne adam kalıyor ne turret.

EDİT:
    Şansa bak tamda dediğimi doğrular bir oyun oldu

NOT: Oyunda herkes 30 leveldi

Kesinlikle haklısın, tristana dediğin itemlerle çok iyi oluyor. Bu da seninkinin benzeri. 1 ölüşümde canım azken teemonun mantarına bastığım için oldu.

• CHAMPİON SNEAK PEAK: Gallio,The Sentinels Sorrow
    http://eu.leagueoflegends.com/board/attachment.php?attachmentid=3331&d=1280862079
    Ordan bir gargoyle sipariş lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tengumaru -- 3 Ağustos 2010; 23:44:05 >
  • Ooo Vladimiri ilk gördüğümde sevmemiştim ama bunu gözüm tuttu..

Gargoyle'ler 2 olsun.
  • Skypeden Oynayan Adam Varmı Pmden Ulaşsın Bana Skype Nicikim AxiRyzz Ekleyin Oynayalım
  • quote:

Ooo Vladimiri ilk gördüğümde sevmemiştim ama bunu gözüm tuttu..

Gargoyle'ler 2 olsun.

Bi adette ben alayımSkilleri özellikleri felan nasıl olucak acaba bide haftaya mı geliyor?
  • SKYPE olan Yokmu
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.