Şimdi Ara

League of Legends Ana Konu (95. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.618
Cevap
12
Favori
285.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gsliyim

quote:

Orijinalden alıntı: *HardCore*

_Marvel_, Ben demiştim onu. Eğer Arranged team yapıyolarsa öyle şeyler olabiliyor. Örneğin ben 30 level arkadaşım 3 level arranged game yapıyoruz diğer oyuncular 17-18-20-22 level falan. Heralde ortalamayı falan alıyolar, karmaşık konular biz oyunumuza bakalım yeter.

Bu arada acayip kargaşa içindeyim. Tristina güzel hero ama tristinaya ilk başladığımda skilleri,taktiğini öğrenip trynd geri dönerim diyordum 3 gündür tristina oynuyom ve her oyun bitişinde ''hadi 1 el daha tristina atayım'' diyorum ama içimdede garip bi his asıl heroma geri dönmemi istiyo. Bende en sonunda dayanamayıp trynd'a geri döndüm ve rezil bi oyun çıkarttım. 3 gündür tristina skillerine alışık olduğum için savaş esnasında eller otomatik olarak tristina skillerine göre basıyor ve sürekli ölüyorum. Neyse oyun bitti başka oyuna girdim ondada Xin oynayım dedim girdim oyuna 10. dk 2 dead vardı. En son sinirlerim bozuldu çıktım demin. Ne yapcağımı düşünüyom.

tristina gir 5-6 el kaybet dandik skor çıkar o zaman bırakırsın

hahahaha bak harbiden doğru söylüyor :DD:D:D
  • Yeni f2p herolar gelmiş
  • 2. oyunumda aldığım skor.

League of Legends Ana Konu

Kötü olan taraf oyunu son anda çevirdiler. Bizim takımda ki leaverlar sagolsun.

5 v 1 de bişi de yapamıyorum yani

Dipnot: 30 olurdu da 6 sefer ks yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sailyn -- 4 Ağustos 2010; 10:59:02 >
  • KS vay ko'cu seni
  • lvl 18 ima ama ii oynadığımı düşünüyorum ama malzahar kullandigim icin benim takima bağlı oyun onun için arranged yapcak ii takim arkadaşlari ariyorum h0lygh0st eklerseniz beraber oynariz söylediğim gibi malzahar kullaniyorum malzahar dan sonra ilerde Tryndamere kasicam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proud2BeTurk

KS vay ko'cu seni

Ko ile ne alakası var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Es_eS_26

quote:

Orijinalden alıntı: yuems

quote:

Orijinalden alıntı: TheCenavar

quote:

Orijinalden alıntı: Es_eS_26

rammus için buildler yaptım yorumlarınızı almak isterim şuan kullandığım taktikler ve runelerimde şu an öyle... kesinlikle yorum yazın lütfen yeni başlayanlar için güzel olacaktır ayrıca herkes bildiği heroları böyle yaparsa anakonu dışında bir konu açarız ve oraya buildlerimizin linklerini koyar kimin yaptığını yazarız.. güzel bir şey olabilir derim.. bu işlede ben ilgilenebilirim..

arkadaşlar yazdıklarımı ingilizceye de çevirebilecek varsa yardımcı olursa sevinirim gevurlar hep noob bişiler öğrensinler :P

altta türkçe açıklama var okursanız daha güzel anlarsınız..
    http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/rammus-legendary-build-9528?page=1

bence bot olarak boot of mobility dene sonra değiştirirsin değiştirmezsin senin tercihin. ama mutlaka rammusa boot of mobility denemen lazım.

bence rammusa armor veren bot daha çok yakışır hıza ihtiyacı olduğunu sanmıyorum powerball ile çok hızlı gidiyor zaten bi sürelik o yetiyor....

bence rammuza koyabildiğiniz kadar armor koyun ama 400-500 falan olsun pasifi sayesinde attack damage de artar baya ve attack damage için tonlarca gold biriktirme gereği duymazsınız...diyeceksin ona bakarsan armor skili de var niye okadar armor kasmak gerekiyor ki ama şöyle düşünün rammus carry ile sınırlandırılır ve 5 kişi arasına dalıp bikaç kişiyi armoru sayesinde yatırır hızı sayesinde değil...ben ne zaman raamus oynasam tek yaptığım armor kasmak zaten item bileşenleri ucuz oluyo

runelara gelince seallar armor, marks attack speed, gylph magic resist, guant. 32hp verenlerden yapın...

hıza çok gerek oluyor rammusu seçtiğimde çevremdekileri kurtarmak için ölümene daldığım zamanlarım çok oluyor kimi zaman bizden 2 kişi kaçarken arkasındaki 3 kişiyi tutmak için haritanın diğer ucundan gittiğimi bilirim he dersen salla takımı o zaman def al.. sadece bu değil kimi zaman tower gidecek oluyor def yapmak zorunda oluyorsun herkes uzak rammus gidiyor hızlı diye... ki zaten arkadaşımızda demiş o botun verdiği def ne kadar ? :)

resist rune yapma sebebime gelince açıkladım okumamıssın sanırım hp alırsan taş çatlasın 18 lwl de 400 hp olur bu ahım şahım bişi değil adamlar tek damage de zaten 400 vuruyor ama hp yerine resist alsan mage olduğunda adamın hervurusu 100 iniyor bu sana 400 hp yerine 600 700 hp kazandırıyor.. bunu da geçtim belki mantıklı olmayabilir senin için peki 1 tane mage var karşıda peki bunun için resist kasacan mı ? 1 mage için resist mi kasacan mageler 3 4 kill aldımı mecbur resiste ihtiyaç duyuyorsun değil mi ? olduda 3 4 tane mage oldu 71 resist beleşten gelse kötümü.. hp hiçbir işe yaramıyor def ve resist olmadıktan sonra resisti runeler ile defi de oyundaki itemlerle karşılıyorsun..

magelere karşı kaçmayacaksın tabi sana taunt vermişler magelere uyglula onlar sana normal attack vursunlar skill kullanamasınlar diye magic resist gereksiz gerçekten ben gerekli olduğuna inanmıyorum taunt attınmı bi mageye ultin ile 3-4 saniyede gidiyor zaten armor skili de bir kısım refleks yapıyor ki çok korktuğun magenin dibine powerball ile gidip taunt attınmı sana hiçbişe yapamıyor

çok iyi karthusla oynadığımı defalarca söyledim belki okumuşsunuzdur ve bilirsinizki karthus oyunun en kötü yakın vuruş magesidir mana draini yapıp damage vurur defile ile ve q skili ile 1sn cd olduğundan ve single targete double vurduğundan saniyede öldürür ryzedan daha fenadır oynayan bilir inanırmısınız rammus kaçtığım tek şampiyondur bunlar bi yana ben hp runesinden bahsetmedim bile quantların 32 hp olanları saadece oyunun başında etkili olur 6-7 levela kadar onun dışında bi etkisi olmaz ama oyunun başı en önemli kısımdır

neyse herkes nasıl severse öyle oynar ama şunu tekrar belirteyim ben sürekli champion-build-rune testi yapıyorum ve söylediklerimi en ufak ihtimallere dayanarak değil kesin deneyerek görerek söylüyorum ww için dün bi deneme yaptım ap-cd reduction ww denemesi sadece q ile 1000 damage vurup vurduğu kadar heal yapıyor cd da 3 oluyor normal oyunda denedim majei falan kastım 1v1 de pek etkili değil ama araya bi tank girdimi quadraya bile çıkartıyor seni ki penta direkten dönmüştü...

herkesin görüşü zevki farklıdır ben değişik şeylerden zevk alıyorum premade takımımız var sürekli yeni şeyler deniyoruz bugün kafama dps zilean yada dps nunu denemesi var çünkü ikisinde de uzun süreli ve düşük cd slow skili var zileanı pek tahmin edemiyorum ama nunuda işe yarayacağına inanıyorum
  • Bugün ilk defa Warwick aldım gerçekten süperdi ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sailyn

quote:

KS vay ko'cu seni

Ko ile ne alakası var ?

Harbi bi sürü oyunda ks biliyorum ben
  • quote:

2. oyunumda aldığım skor.

Kötü olan taraf oyunu son anda çevirdiler. Bizim takımda ki leaverlar sagolsun.

5 v 1 de bişi de yapamıyorum yani

Dipnot: 30 olurdu da 6 sefer ks yapıldı.

ss atıyorsun orda 24 değilde 240 kill olsa bile yukarıda 1 won yazıyor oyuna senin gibi dün başlayanların bir oyunu yani hiçbir fikri olmayanların oyunu 24 kill almışsın resim atıyosun inan bu senin iyi olduğunu göstermez hadi iyisin tamam da iyi olsan bile burada kendini sergilemeni gerektirmez orda 300+ won olsa yine sesimi çıkarmayacam da 1 yazıyo ya.. bu foruma böyle resimler atmayın insanın takılası gelmiyor herkes burda kendisi sergilese buranın tadı kaçar lütfen bu gibi skor tablolarını atmayın iyi olsanız da kimse için bişey ifade etmiyor kafanıza takılanları sorun taktikleri sorun hangi şampiyon nasıldır diye sorun oyunla ilgili bilgi paylaşın değişik şeyleri paylaşın ama şu tabloları artık koymayın...
  • Size bir site daha veriyorum yine iyisiniz

Bu siteden maçlarınızın istatiklerini görebilir
    Heronuzun istatiklerini görebilir
    ayrıca heronuzun imzanızı yapabilirsiniz

Hadi kolay gelsin..

http://www.lolbase.net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proud2BeTurk -- 4 Ağustos 2010; 13:00:41 >
  • Dostum bence tam tersi. Sürekli yazı okumak bir süre sonra insanı bayıyor. Konunun SS'lerle desteklenmesi her zaman iyidir.(Tabi fazla suyunu çıkarmadan)

Bu arada 2 de arranked game atıycam gelcek olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealNember

quote:

quote:

KS vay ko'cu seni

Ko ile ne alakası var ?

KS demeyin suna Kill steal yada steal diyin sadece, ks diyince aklıma hep aga diyen veletler geliyoda
  • quote:

quote:

quote:

quote:

KS vay ko'cu seni

Ko ile ne alakası var ?

KS demeyin suna Kill steal yada steal diyin sadece, ks diyince aklıma hep aga diyen veletler geliyoda

Ağa 5k piliz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaAnıl

quote:

Orijinalden alıntı: AxiRyzz

Parayla Hangi Hero Önerirsiniz
    Bide Xin Zhao ya Ne itemler önerirsiniz?

xin icin item shop taki önerilen itemler gayet uygun ben nasıl oynuorm mesela ; +180 hp arttıran kırmızı tasla basla 1-2 kill al oyun basında direk önerilenlerdeki mavi tasla birlestirip itemi cık artan parayla botunu al burdan sonra oyunun durumuna gore atack speed veren yay , frozen malletin ilk balyozu yada kıyak gidiosan 1850 briktrip infnty edge deki kılıcı cek sonra basla kill alamaya sonra hac seklindeki itemi cek yay ı tamamla infnity edge tamamla hala oyun btmezse bu ara frzon malleti tamamlarsn zaten bu seviyeye geldiginde buyuk ihtimal oyunun 35 40 . dk larıdır 18-20 kill de almısındır.Ben böle oynuorm. Bu arada botunu oyunda ability item kasan yoksa ninja tabi bot varsa magic res yapan botu almanı tavsiye ederim.

Bu Herolardan Hangisini Önerirsin Yeni Gelenlerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: NER0

quote:

quote:

quote:

quote:

KS vay ko'cu seni

Ko ile ne alakası var ?

Ağa 5k piliz

aga valla yeni soyuldum
  • quote:

Size bir site daha veriyorum yine iyisiniz

Bu siteden maçlarınızın istatiklerini görebilir
    Heronuzun istatiklerini görebilir
    ayrıca heronuzun imzanızı yapabilirsiniz

Hadi kolay gelsin..

http://www.lolbase.net

Bu da benim ki

23 lvlden beri arada bir durup logları upload ettim ama sezon 1 çıktıktan sonra profilim hiç güncellenmediği için ben de bıraktım.
    Şimdi programsız, logları zip leyip upload etmeyi denedim. 74 saat 16 dakika sonra güncellenecekmiş
  • Beyler ben çoğunuzu ekliyorum galiba redediyosunuz Hard Core hala gelmedi mi davet
  • Lolbasede 10 lwl gözüküyorum son maçım 2010-02-20 Suppenkasper2010, Neryem, Professor3k, TechPriest, pechjz LeahPwnYou, Brst, h3bu, TheBlizzart, ClammY 40 min Ah Blizzart :D özledim Blizzart seni
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.