Şimdi Ara

League of Legends Ana Konu (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.618
Cevap
12
Favori
285.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biz arkadaş grubu olarak global serverında oynuyoruz sonradan duyduk kı europada varmış hesap aktarmasıda olmuyormuş heralde okadar emek harcadık bu yuzden globala devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sapper -- 14 Mart 2010; 22:47:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso_2002

quote:

Orijinalden alıntı: Proud2BeTurk

Son maç:

League of Legends Ana Konu

32 kill 0 death :) Twitch le kendimi aşıyorum ya

normal oyunda mı yaptın bu score u?
    practice mi yoksa?

Ben sahidim normal game de yapior
  • Hacı adam twitche kendini aşmıyor direk uçuyor

Bu arada benim friend list uçtu gitti ya :S göremiyorum kimseyi, chat servere de bağlanmıyor.Nasıl düzelir bilen var mı?
  • Arkadaşlar pingi yüksek olan varsa "trky dns ayar" programını kullansın. freeware olup çok kullanışlıdır. pazar günü bile pingim 98 di (en fazla 98 e iniyor benimki). normalde 200-300 arası olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeçhoSubasa

Hacı adam twitche kendini aşmıyor direk uçuyor

Bu arada benim friend list uçtu gitti ya :S göremiyorum kimseyi, chat servere de bağlanmıyor.Nasıl düzelir bilen var mı?

Bir 30 olup rune ve Masteries'i fullesem daha neler olucak kimbilir
    Tabi karşı takım Oracle almışsa benim bi faydam olmuyo o maçta malesef
  • proud2beTurk; oyunda summonername nedir?
    bi !!karşıılıklı!! atalım fırsat olursa
  • arkadaşlar ben lol-europe dan indirdim kayıt oldum fakat country de kayıt olurken Turkey yada Turkiye yok??
    Yani ben Germany dedim ama sonuçta LoL oynayan türk sayısı fazla.Bence Turkey konulması lazım.
  • ee biz turkey yaptık...
  • bende countryde Turkey yok acaba rica etsem registry sitesini yollasan yada fotoğraf koysan olurmu

Yani registry kısmında countryde Turkeyin olduğu kısım.

• Afedersiniz..
    Boyut olarak olmadı
    Turkey yok işte?

lol-europe.com dan girdim create an accounttan girdim yanlışmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybora -- 19 Mart 2010; 23:06:19 >
  • yeni karakter gelio 24 martta, tam benlik gibi gözüküo özellikler,
    Shen The Eye of Twilight

BURADAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beetleguese -- 22 Mart 2010; 19:19:00 >
  • Yeni hero güzele benziyor puanları biriktirmek lazım
  • off ya gene bağlantı sorunu. oyundayken ben ve biri hariç herkesi attı aynı takımdan sadece 2 kişi kaldık. oyunu bitirdik şimdi giremiyorum. launceri açınca donuyor
  • evet bende de oyuna girişte bi sorun var
  • Eu serverında cok sorun oluyor heralde globalda hıc yaşamıyoruz böyle sorunlar bu arada eu server kayıtlarında ulkelerde Türkiye neden yok bilen var mı?
  • USA serverlarında oynayan varmı ben usa deyim lvl 20 yim oyun atalım tek başıma takılıyorum
  • bu ne ya 1 gün boyunca server offlinemi olur hiç bi online oyunda böyle bişey görmedim. rezillik resmen.
  • adamlar derin patch yapıolar heralde :D
    sabah 5.30 da başladı ingiltere saatine göre, yani 7.30 buraya göre,tam 10 saat oldu hala offline,
    ama güzel şeylr olcak gibi, hadi bakalm, ip leri biriktrdim shen için bu arada 3150 ip olcakmış bilginize :D
  • quote:

adamlar derin patch yapıolar heralde :D
    sabah 5.30 da başladı ingiltere saatine göre, yani 7.30 buraya göre,tam 10 saat oldu hala offline,
    ama güzel şeylr olcak gibi, hadi bakalm, ip leri biriktrdim shen için bu arada 3150 ip olcakmış bilginize :D

Fiyatını söylediğin için sağol,yeni harcadım(dün) keşke daha önce bilseydim ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuroSakiIcHiGo

quote:

adamlar derin patch yapıolar heralde :D

Fiyatını söylediğin için sağol,yeni harcadım(dün) keşke daha önce bilseydim ya

ben de lol forumda takılıorum,orda ne görürsem ilgimi çekeni yazıom :D
    yeni patch ile ilgili bilgileri paylaşıım mı burda :D?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.