Şimdi Ara

Leagu of Legends Yeniden Bağlanma ve Bekletme Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba uzun zamandır LOL oynuyorum bu sistemde fakat birkaç gündür yeniden bağlanma problemi yaşıyorum.
    Oyun bittikten sonra da yeniden bağlan yazısı çıkıyor ama oyun bitmesine rağmen böyle bir problem.
    Ping yok Max 15-17 fakat bu problem yüzünden oyuna geç bağlanıyor
    Yaptıklarım:
    Modemi resetledim ayarları tekrar yaptım.
    Oyunu kaldırdım tekrar kurdum, onarım yaptım, hextech onarımı denedim, DNS değiştirdim. Güvenlik duvarını devre dışı bıraktım, antivirüs kullanmıyorum.
    Format attım yine düzelmedi.

• Aynı sorun bende de var.
  • Hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0rbit

Aynı sorun bende de var.
    Çözüm bulabildin mi?

Netspeed kullanıyorum. Ne yazık ki çözüm sağlayabilmiş değilim.
  • PieeD P kullanıcısına yanıt
    Tam düşündüğüm gibi ben de netspeed kullanıyorum. Örneğin mobilden bağlanınca böyle bir sorun olmuyor büyük ihtimal lol serverları ile netspeed arasında bir sıkıntı var.
  • Çok saçma sapan bir şey 2 sorumsuz taraf yüzünden ben mağdur oluyorum ve parasını da veriyorum olaya bak gerçekten TR'de bu durumlar yıldırdı :)
  • Dostum selamlar, sorunumuz aynı olabilir sanırım, bir bakmanı öneririm ;
    https://forum.donanimhaber.com/lol-ilk-5-ve-10-dakika-arasinda-oyundan-atiyor-cozuldu--142579308
  • aynı sorun bende de var, son mesajdaki denilenleride yaptım, port yönlendirmesi uyguladım vs bütün her şeyi yaptım ama halen aynı. Riota bilet attım internetinin sorunu diyorlar. Dns imizi türkiye istanbul sunucusu yapmak gerekiyormuş bunuda çağrı merkezi yapmıyormuş diye duydum bir yerde çözebilen arkadaşlar var mı?
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.