Şimdi Ara

LCS Replaylarını kendi clientimde izleyebilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Twitch yayınlarını değil de sadece botlane'i izlemek için replayları clientte kendim izlemek istiyorum. Eskiden botlane focus stream oluyodu şimdi yapmıyolar böyle bir şey mümkün mü

• Bulunsun merak ettim bende.

Edit: İlle proları izlemek istiyorsan lcs değil de biz zaten soloq kafasında olduğumuz için soloq adcleri izleyebilirsin. Challdan ekliyorum bütün adc oynayanları oyuna girince izliyorum ben arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litation -- 20 Şubat 2017; 7:0:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evaportian

Bulunsun merak ettim bende.

Edit: İlle proları izlemek istiyorsan lcs değil de biz zaten soloq kafasında olduğumuz için soloq adcleri izleyebilirsin. Challdan ekliyorum bütün adc oynayanları oyuna girince izliyorum ben arada.

Bende challım hocam mesele o değil soloq ile team oyunu arasında çok fazla fark var ben team oyununu gözlemlemek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: RobinHood35

quote:

Orijinalden alıntı: evaportian

Bulunsun merak ettim bende.

Bende challım hocam mesele o değil soloq ile team oyunu arasında çok fazla fark var ben team oyununu gözlemlemek istiyorum

Ben soloq sanmıştım hocam o zaman lcs devam :(

Belki 5v5 challanger takımlar izlenebilir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.