Şimdi Ara

★LCD/CRT Monitörler, Paneller ve Projektörler hakkında pratik bilgiler ★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
10.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yararlı makale için teşekkürler. Şimdi laptobumdaki Parlak pikseli daha iyi anlıyorum.
  • tesekkurler cok guzel bir calisma olmus birde bu karsilastirma crt ve lcd arasinda degilde lcd ve led arasinda olsaydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dento35

tesekkurler cok guzel bir calisma olmus birde bu karsilastirma crt ve lcd arasinda degilde lcd ve led arasinda olsaydi

İsteğiniz üzere güncellenmiştir.
  • Çok sağlam olmuş hocam bilgiler, cidden teşekkürler... Bir kısımını tekrar okumam gerekecek aklıma oturması için...
  • Teşekkürler. Ancak yanlış biliyorsam lütfen düzeltebilir mısınız? Ben su anki led Tv'lerin gercek led tv olmadıgını, LCD led olduklarını hatta bazi firmalarin "led tv" olarak reklam yapmasindan oturu İngiltere'de tüketiciyi yanılttiklari gerekçesi ile ceza aldıklarını okumuştum. Gercek LED TV'lerin mavi rengin suanki teknoloji ile uretilmesinin ticari olarak hala çok pahalıya mal olması nedeni ile bir süre daha bekleyeceğini zannediyordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok farklı model laptop ve monitör deneyimlemiş biri olarak 17 inch ve üzeri için mümkünse 2k çözünürlüklü IPS ve en az 350 nit olan laptop ve monitörlerin tercih edilmesini öneririm.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.