Şimdi Ara

Lazerler hakkında her şey. (2.6W'lık lazerim geldi, 10.sayfa!) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.214
Cevap
129
Favori
104.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EmrahİZMİR

Merhabalar,
    ürün 200 mw lik yeşil lazer.
    3.7 voltluk bir şarz edilebilir pille çalışıyor.
    Bu lazeri almayı düşünüyorum. Sizce gerçek 200mw midir?
    bu ürünü bilen varmı?

özellikleri:
    Newest, most powerful(200mw 500MW ) green laser pointer in the market
    Wavelength: 532nm
    Safety grade: Class III B
    Focusable(you can change the size of the point)
    Safety lock with 2 keys
    Safety cover
    Beautiful finish with thick wall, very reliable
    Size: 220mm * 40mm
    Power Supply: 3.7V 2200mAh Industrial Package Li-ion Battery with multi-function charger
    Switch: momentary push button with a blue LED indicator
    Gift case Included

Lazerler hakkında her şey. (2.6W'lık lazerim geldi, 10.sayfa!)

Bir çok firma aynı hostu kullandığı için özelliklerinden çok aldığınız firma önemli.

quote:

Orijinalden alıntı: eqwear

GoldPunch konunun tamamını okudum çok sağol öncelikle böyle bi hobiyi tanıttığın ve insanlara yardımcı olduğun için. Ben de almaya çalışıcam bitane en yakın zamanda. şunu merak ettim ki güçlü pahalı bi lazer acaba savunma aracı olarak kullanılabilr mi yakın mesafeden 2 3 kişinin gözüne yüzüne tutuldugunda adam saldıramaz gibime geliyo en azından kaçmaya fırsat kazanmış olur lazerli bi kişi saldırıya ugradığında :D

Haklısın gerçek 200mw bile göze tutulduğunda geçici / kalıcı körlük bırakabilir.

• takip
  • http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=urunlerimiz.detay&id=24314&b=sarjli-Yesil-Lazer-Pointer---10-km-Etki-Alani--200-mW-

Bitenekadar da 200mw lık green laser satışa çıkmış 39tl bufiyata bunun ederi bumudur almaya değermi kibrit
    yakabilirmi sizce teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: zokur

http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=urunlerimiz.detay&id=24314&b=sarjli-Yesil-Lazer-Pointer---10-km-Etki-Alani--200-mW-

Bitenekadar da 200mw lık green laser satışa çıkmış 39tl bufiyata bunun ederi bumudur almaya değermi kibrit

bende tereddüt içinde kaldım ama siparişi verdim. daha iyisini almadan önce çözme açısından deneyim olur diye düşündüm

• 1. 
    Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
    02/03/2012 13:33:29
    2.
    Torbaya Eklendi - BURSA(BURSA P.İ.M)
    03/03/2012 09:04:43
    3.
    DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI(Handed over to the postmen in order to be delivered) - BURSA BURSA POSTA DAĞ.
    05/03/2012 14:12:17
    4.
    YENi CiHETE KAYIT(new to distribution area register) C(161204108),S(31),05/03/2012 - BURSA BURSA POSTA DAĞ

Beyler en sonda yazanı anlamadım ya yeni cihete kayıt falan ne oluo bu
    ben 3.adımda dağıtıma çıktı sanmıştım bugun böle yazıo
  • 405 nm nedir? belirttiğin aralıklarda göremedim de. geçenlerde dandik bir tane sipariş geçtim mavi-violet diyordu.

quote:

Expected Life: working time of over 5,000 hours.
    Max Output power: 5mW.
    Wavelength: 405nm.
    Range in darkness: more than 3000 meters.
    Power supply: Batteries (not included).
    Output mode: Constant Wave.
    Laser color: Blue-violet.

büyük ihtimalle 5mw değeri sahte ama asıl sormak istediğim konu şuydu, bu lazerde beam görme imkanım olur mu?

bu arkadaş ta yemiş içmiş kamerasını sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaDRuLe -- 6 Mart 2012; 15:46:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: A.Nadir

quote:

http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=urunlerimiz.detay&id=24314&b=sarjli-Yesil-Lazer-Pointer---10-km-Etki-Alani--200-mW-

bende tereddüt içinde kaldım ama siparişi verdim. daha iyisini almadan önce çözme açısından deneyim olur diye düşündüm

sabrımı zorluyorum alıcam kart bilgilerini herşeyi girdim siparişi tamamlamaya basmaya üşeniyorum ya dandik birşey çıkarsa diye. Sizinki geldiğinde bilgi verebilirmisiniz yakıcı mı veya tatminkar mı? video ve SS ile birlikte. Şuan siparişinizin durumu nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Yeni lazer alan varsa, yorumlarını bekliyoruz.

özel msj'a bakarmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

quote:

quote:

sabrımı zorluyorum alıcam kart bilgilerini herşeyi girdim siparişi tamamlamaya basmaya üşeniyorum ya dandik birşey çıkarsa diye. Sizinki geldiğinde bilgi verebilirmisiniz yakıcı mı veya tatminkar mı? video ve SS ile birlikte. Şuan siparişinizin durumu nedir?

tamam sizi bilgilendiririm . sipariş hâla tedarik sürecinde

• quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler

hala tedarik sürecinde mi ?İ

• süper bu lazerler ya. yeni gördüm.

lazer deyince aklıma bu gelmişti

•  Lazerler hakkında her şey. (2.6W'lık lazerim geldi, 10.sayfa!)

bunu nasıl kullanıcaz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir35 -- 9 Mart 2012; 13:03:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir35

bunu nasıl kullanıcaz ?

Priz donusturucu alacaksiniz 1tl gibi birsey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah :) lazer bugun geldi lazerer tiny inceleme yapacaım
  • Arkadaşlar benim Rayfoss 200mw FLX lazer bozulmuştu. Sağolsunlar bana özel bir indirimle 60 usd ye laser modülünü değiştirecekler. Ödemeyi henüz bugün yaptım 2 gün içinde kargoya vereceklermiş.
  • benim lazererden sipariş geldi 100 mW tiny ama ışın dağılıor duvara tuttuğumda sadece tek nokta olarak deilde etrafna dağılıor hafiften yapabilceim bişey var mı
  • quote:

Arkadaşlar benim Rayfoss 200mw FLX lazer bozulmuştu. Sağolsunlar bana özel bir indirimle 60 usd ye laser modülünü değiştirecekler. Ödemeyi henüz bugün yaptım 2 gün içinde kargoya vereceklermiş.

Ömrünümü doldurmuştu yoksa başka bir sebepten dolayımı bozuldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaY_WaLkeR.

quote:

Arkadaşlar benim Rayfoss 200mw FLX lazer bozulmuştu. Sağolsunlar bana özel bir indirimle 60 usd ye laser modülünü değiştirecekler. Ödemeyi henüz bugün yaptım 2 gün içinde kargoya vereceklermiş.

Ömrünümü doldurmuştu yoksa başka bir sebepten dolayımı bozuldu ?

Duty Cycle'ı biraz ihlal ettik.

Bu arada aldığım tripod;

• Rayfoss 200mw FLX lazerim bugün geldi. Ama kullanmayacağım satıyorum uygun bir fiyata.

Sattığımda aynen şunu alacağım.

http://www.lasersman.com/firedragon-green-laser-pointer-flashlight-elite-532nm-450mw/

Elimde indirim kuponu var 235 dolara düşüyor.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.