Şimdi Ara

Launch Pad [Ana Konu] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
14
Favori
45.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer1998

Hocam onu almasi bi dert :D Calmasi bi dert :D

Almasi degilse bile calmasi gercekten dert.

Hocam valla bana ikiside bir dert
  • quote:

quote:

quote:

Hocam onu almasi bi dert :D Calmasi bi dert :D

Almasi degilse bile calmasi gercekten dert.

Hocam valla bana ikiside bir dert

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hala kullanan varmı bende dün internetten sipariş ettim novataiton launchpad s.Çalabileceğimi hiç sanmıyorum takıldığım yer olursa yardımcı olursanız sevinirim

Bide şunu çalmam uzun zaman alırmı ? :http://www.youtube.com/watch?v=3vC5TsSyNjU cevaplarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Dubsteper

Hala kullanan varmı bende dün internetten sipariş ettim novataiton launchpad s.Çalabileceğimi hiç sanmıyorum takıldığım yer olursa yardımcı olursanız sevinirim

Bide şunu çalmam uzun zaman alırmı ? :http://www.youtube.com/watch?v=3vC5TsSyNjU cevaplarınızı bekliyorum

Zaten bu aleti alan ilk M4sonic Weaponu çalmak için alıyor :D ben yaklaşık 2-3 aydır weapona çalışıyorum daha ilk 40 saniyesini çalmayı başardım. hesap et artık. tabi müzik kulağı el çabukluğu bu süreyi değiştirir.

• Çok dert ama çalışacağm :D.Peki bunun dışında kolay şarkı varmı çalınabilecek bide Martin Garrix-Animals çalabilirmiyim ?
  • Dubsteper D kullanıcısına yanıt
    hangi siteden sipariş ettiniz ?
  • Gittigidiyor.
  • Benim cihaz şimdi geldi usb ile pcye bağladım hiç birşey olmuyor napmam lazım şimdi ?
    Ableton ya da fl studio indirin hocam

• eru desu kullanıcısına yanıt
    Hocam onlara baktım novatationun sitesinden serial felan bişeler yapınca oldu ama ableton çok karışık bi,demo var onu açıyorum ama launchpadle nasıl çalıcam hala ses yok hiçbirşey yok bi pc şarjda kapalıyken ışıkları yanıyor açınca gidiyor hala bi tane ses bile çıkmadı cihazdan.
    Benimde bildiğim o kadar hocam, hala almadım lp

• pm attım yardım için :) project file indirmen lazım ilk olarak Ableton' a. Buna ek olarak USER da çaldığında çıkışları CH5 ve Launchpad olarak ayarlaman lazım ledlerin yanması için. Karışık işler ya :)
  • Hawaii kullanıcısına yanıt
    Sen sample yapmak istiyorsun. Herhangi bir DAW (Ableton,FL Studio) edinip, VST Pluginlerle sesleri oluşturacaksın. Senin yapmak istediğin şey launchpad ile olmuyor. Bu aletle yapabileceğin şey o sesleri tuşlara atayıp canlı müzik yapmak.
  • FullHD kullanıcısına yanıt
    Hocam her kareye ayrı ses dosyası veriliyor peki bi kütüphane varmıdır nasıl tek tek parça halinde indirebilirim şarkıları ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Angel

Hocam her kareye ayrı ses dosyası veriliyor peki bi kütüphane varmıdır nasıl tek tek parça halinde indirebilirim şarkıları ?

Google launchpad project files yaz hazır halde bulursun

• UP daha fazla bilgisi olan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: TaLeBee

UP daha fazla bilgisi olan varmı

Ne gibi bilgi istiyorsun ki ? sor elimizden geldiği kadar yardımcı olalım...

• quote:

quote:

kullanımı zor olduğu belli ama ne kadar sürede öğrenilebilir bu pad ve farklı alternatifleri varmı Model olarak 1 haftadır aklıma takıldı zaten uzun zamandır Dubstep dinliyorum bu aletle o müziğin Kralı yapılıyormuş hayran kaldım be şuan piyasada 2. el olarak ne kadara bulabilirim bunu

• quote:

quote:

quote:

kullanımı zor olduğu belli ama ne kadar sürede öğrenilebilir bu pad ve farklı alternatifleri varmı Model olarak 1 haftadır aklıma takıldı zaten uzun zamandır Dubstep dinliyorum bu aletle o müziğin Kralı yapılıyormuş hayran kaldım be şuan piyasada 2. el olarak ne kadara bulabilirim bunu

Evet. Güzel çalışmalar yapabilirsin. Ama sağlam çalmak için sağlam çalışmak gerekiyor. Ve müzik kulağının iyi olması gerekiyor. Buna benzer bir çok cihaz var. Tabi bütçeye göre değişir alınabilecek cihaz türü.örnek olarak Akai Apc-40. Daha profesyonel bir cihaz.
    2. El bulmak zor olabilir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet. Güzel çalışmalar yapabilirsin. Ama sağlam çalmak için sağlam çalışmak gerekiyor. Ve müzik kulağının iyi olması gerekiyor. Buna benzer bir çok cihaz var. Tabi bütçeye göre değişir alınabilecek cihaz türü.örnek olarak Akai Apc-40. Daha profesyonel bir cihaz.
    2. El bulmak zor olabilir.

siz kullanıyormusunuz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.