Şimdi Ara

Launch Pad [Ana Konu] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
14
Favori
45.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TaLeBee

quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

quote:

quote:

UP daha fazla bilgisi olan varmı

Ne gibi bilgi istiyorsun ki ? sor elimizden geldiği kadar yardımcı olalım...

kullanımı zor olduğu belli ama ne kadar sürede öğrenilebilir bu pad ve farklı alternatifleri varmı Model olarak 1 haftadır aklıma takıldı zaten uzun zamandır Dubstep dinliyorum bu aletle o müziğin Kralı yapılıyormuş hayran kaldım be şuan piyasada 2. el olarak ne kadara bulabilirim bunu

Evet. Güzel çalışmalar yapabilirsin. Ama sağlam çalmak için sağlam çalışmak gerekiyor. Ve müzik kulağının iyi olması gerekiyor. Buna benzer bir çok cihaz var. Tabi bütçeye göre değişir alınabilecek cihaz türü.örnek olarak Akai Apc-40. Daha profesyonel bir cihaz.
    2. El bulmak zor olabilir.

siz kullanıyormusunuz?

Evet 6-7 aydır kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FullHD kullanıcısına yanıt
    sizin yaptığınız parçaların varsa linkini atarmısın

• quote:

Daha Youtube a koymak için erken :)

• quote:

quote:

Son olarak nerden ne kadar bir fiyata aldınız malum şuan dolar yüzünden 2 katına çıkmıştır fiyatı

• quote:

quote:

quote:

Son olarak nerden ne kadar bir fiyata aldınız malum şuan dolar yüzünden 2 katına çıkmıştır fiyatı

Ben internetten sahibindende bir arkadaş buldum kutuyu açmış denemiş denemiş ses dahi çıkaramamış.satmaya karar vermiş. Launchpad S modeli 450 tl e aldım kredi kartı taksitiyle uygun aldım yani

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben internetten sahibindende bir arkadaş buldum kutuyu açmış denemiş denemiş ses dahi çıkaramamış.satmaya karar vermiş. Launchpad S modeli 450 tl e aldım kredi kartı taksitiyle uygun aldım yani

baya iyi bulmuşsun. saolun cevaplar için

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

baya iyi bulmuşsun. saolun cevaplar için

Rica ederim. Evet çok iyi fiyata aldım

• bende m4sonic ve skrillex hastasıyım bu aleti almayı dusunuyorum NOVATION LAUNCHPAD S ile NOVATION LAUNCHPAD S arasındaki fark ne dir butün launchpadlerin modellerinin birbirinden farkını acıklayabilirseniz cok sevinirim.
  • Sanırım bu pad i en iyi kullananlardan biriside. SoNevable' dir. İzlemenizi tavsiye ederim. Bir ara imkanım olursa bende satın alıp, kullanmayı düşünüyorum.

• http://www.ebay.com/itm/Novation-Launchpad-Mini-64-Button-Controller-Launch-Pad-Mini-w-Box-/151222794810?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item233594ba3a

ve

http://www.ebay.com/itm/Novation-Launchpad-Mini-/370938601757?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item565da9e11d

ebaydan sipariş vermeyi düşünüyorum.Farkları ne anlayamadım.Gümrüğe falan takılırmı birde onu öğrenmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yenicherryy -- 13 Şubat 2014; 1:01:59 >

• ya aşşağıya başlık açmıştım bende org veya launchKEY arasında kaldım diye. bana da yardım eder misiniz acaba. Mesajım şuydu;

"Arkadaşlar ben org tarzı bir müzik aleti almak istiyorum fakat elektronik müziğe de ilgim var ama herhangi bir pratik bilgim yok. İlk başta el alıştırması için org mu almalıyım yoksa direkt olaya dalıp Launchkey mi almalıyım. (Bütçem de dar baya öğrenci olduğum için.) Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler. "
  • Yenicherryy Y kullanıcısına yanıt
    yokmu yardımcı olcak birileri bu konu hakkında?
  • yukarı
  • Launchpad elinden çıkarmak isteyenden uygun fiyat olmak şartıyla alabilirim
  • bu aletle kendimi müziğimi yapabilir miyim?kendi başıma ne kadar zamanda iyi bir sonuç alabiliri?parmak esnekliğine gerek var mı?alet çok karışık gözüküyor nasıl çözdünüz?

yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Baya çalışmak lazım zaman ayırmak lazım buna :D Ben yaklaşık 3 buçuk aydır çalıyorum M4sonic Weapon çalmayı yeni kavradım hepsini çalabiliyorum.Youtube'da channel açıcam video falan atıcam ama dahada kavramam gerekiyor.Sorularınız varsa sorun bildiğim kadarıyla cevaplarım :)
  • Çok ilginç gerçekten, ama alışması zaman alır herhalde sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dubsteper

Baya çalışmak lazım zaman ayırmak lazım buna :D Ben yaklaşık 3 buçuk aydır çalıyorum M4sonic Weapon çalmayı yeni kavradım hepsini çalabiliyorum.Youtube'da channel açıcam video falan atıcam ama dahada kavramam gerekiyor.Sorularınız varsa sorun bildiğim kadarıyla cevaplarım :)

çalabildigin kadar çalda youtubeye at bakalım bende almayı düşünüyorum
  • Red_Devil33 kullanıcısına yanıt
    Az zaman daha erken şuan :D @Red_Devil33
  • http://www.akalinmuzik.com/LaunchPad-Mini,PR-6241.html
    bu üründe dahili hoparlör yok değil mi arkadaşlar? Direk usb ile bilgisayarıma bağladığımda bilgisayarımın ses sisteminden ses almaya başlıyorum sanırım. Dijital ses çıkışı gibi çıkış mevcut mu?
    Ayrıca, sample tonlar cihazın hafızasına mı atıylı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.