Şimdi Ara

Lastikcim.com Hakkında Bilgi Sahibi Olanlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
16.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Lastik arayışındaydım 195/55/16 ebatındaki lastik indirime girmiş kampanya yapılmış fiyat hatası olmadığını dile getirdiler. Bende hemen 4 adet aldım. 1saat içinde müşteri merkezinden ürünü iptal edeceklerini bildirdiler. Aradıklarında 2depoları varmış kampanya fiyatında ki lastikler bitmiş ve lastiklerin satışı iptal edildii bilgisini verdi Ödemem tarafıma iade edildi.

Tabi diğer fiyattan satış hala devam ediyor

Buda böyle bir firma işte

Lastikcim.com Hakkında Bilgi Sahibi Olanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anthony Quinn kullanıcısına yanıt
    Lastikcim sitesi güvenilir dir bir çok alışveriş yaptık dedikleri hariç bir sıkıntı cıkmadı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mhmmd.239

Lastikcim sitesi güvenilir dir bir çok alışveriş yaptık dedikleri hariç bir sıkıntı cıkmadı
    Ben de çok alısveris yaptim. Kesinlikle guvenilir bir site.

Cok memnun kaldim her seferinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Lastik arayışındaydım 195/55/16 ebatındaki lastik indirime girmiş kampanya yapılmış fiyat hatası olmadığını dile getirdiler. Bende hemen 4 adet aldım. 1saat içinde müşteri merkezinden ürünü iptal edeceklerini bildirdiler. Aradıklarında 2depoları varmış kampanya fiyatında ki lastikler bitmiş ve lastiklerin satışı iptal edildii bilgisini verdi Ödemem tarafıma iade edildi.

Tabi diğer fiyattan satış hala devam ediyor

Buda böyle bir firma işte

Şaka gibi ama gerçek... Berbat bir deneyim olmuş... Geçmiş olsun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• websosyal kullanıcısına yanıt

Aynen öle ne olduğunu öğrenmiş olduk

• Rezil bir firma, uzak durulması gerekiyor. Slipe 12 taksit yazıp banka ekstresine 4-6-8 yansıtıyorlar. Ucuz lastik satan ucuz firma ve ucuz personelleri..

• Lazona53 L kullanıcısına yanıt

4 defa lastik aldım hiçbir sorun yaşamadım yaşadığınız sorun banka ile alakalı ben 6 taksit dedim 6 çekilmiş hiçbir sorun yaşamadım zaten 12 aya böldürmekte ayrı saçmalık o kadar paran yoksa arabayada binmeyin

• sharkemre kullanıcısına yanıt

Sorun banka ile alakalı değil, banka ile görüştüm tamamen bu sahtekarlar ile alakalı. Benim param senin sülaleni bakar sen rahat ol, altımdaki arabaları satsam tüm mal varlığını alırım. Enflasyonun yüksek olduğu bir ülkede taksitle alışveriş yapmak gayet mantıklı bir durum.

• Alışverişte sorun yaşamadım

• Lazona53 L kullanıcısına yanıt

parası olan adam 5-10 bin tl lik lastiğe 12 taksit yapmaz sülaleme bakana kadar önce aç karnını doyur 4 kez alışveriş yaptım hiçbir sorun yaşamadım ne taksit yaptıysam o kadar çekildi banka ve kartla ilgili sorunlarda siteyi suçlamakta garip adamlar hediye çeklerini bile 2 gün sonra sms olarak gönderdiler daha ben sormadan ne hikmetse herkes memnun bir sen memnun değilsin zaten bu forumun kalitesindeki düşüş senin gibi boş beleş yorum yapan tiplerden düşüyor son yıllarda

• sharkemre kullanıcısına yanıt

Elemanın kullanıcı adını okuduysanız takılmayın üstadım.hayal dünyaları belli.

• 5 sene once bu sirkette batirdigim 1500 lira bugun 15 bin lira vardir herhalde iyi para

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.