Şimdi Ara

Lastik Çamurluga Sürtüyor Lütfen Yardım [Videolu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
9.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorunu video cekip youtube upload ettim lütfen fikir verin niye böyle lastik Rot ayarı yapsam düzelirmi yoksa lastik içemi göçmüş ne olmus

araç dururken sağa sola tam tur direksiyon çevrildiğinde herhangi bir ses yok herşey normal ama sola hızlı dönüşlerde aracın ağırlığı sağ öne bindiğinde sarsıntılı bir şekilde horultu oluyor.. araca yük bindirmeden yavaş dönüşlerde bir sorun yok...

https://www.youtube.com/watch?v=AoP-R8H7Kkw&feature=youtu.be

• davlumbazı sökün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest_1999

davlumbazı sökün

Tavsiye için teşekkürler ancak o tekerlekte bir sorun var davlumbaz söksemde davlumbazın arkasıda dolu malesef
  • RsnBrg kullanıcısına yanıt
    Tekerini tam saga ve sola cevirdiginde farki bir ses geliyormu ? Nasıl oldu bu kendi kendine değmeyemi basladı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanyuce35

Tekerini tam saga ve sola cevirdiginde farki bir ses geliyormu ? Nasıl oldu bu kendi kendine değmeyemi basladı ?

Farklı bir ses yok hocam ilk aldıgım zamanlarda uzun yola pek cıkmıyordum sonradan Sag yolcu koltuguna birisi geldi ve sola dogru viraj aldıgımda fark ettim yani sağ tarafa yük binince sürtüyor iyicene zamanla oldu yada birden anlıyamadım valla.

Sola cevirdigimde bir sorun yok tam sag cevirince gaz verip hareket ettirince geliyor ses
    Rot 'a goturun bi direksiyon turunu ayarlarsın. Büyük ihtimal rot gitmiş.
  • Ne kadar tutar tahmini Rot & Balans Yapılır diye cogu lastikcide var basit bir lastikci çözebilirmi sorunu ?
    Rot balans 60tl civari daha uygunada yapılabilir. Düzgün bir rot'çu halleder. Hangi şehirde ıkamet ediyorsun ?
  • İstanbul Avrupa yakasındayım
    İzmir'de bir kac duzgun yer var onları onericektim.Dedigim gibi hocam Rot'çuya goturun ugrasitiracak bir iş degil halleder. Rot ve balans yaparsınız hallolur.
  • İnşallah yaparlar bi arkadaş Şase eğilmiştir kaynak lazım dedi Allah korusun
  • Üst taraf olsa amortisör patlagı diyecegim de ic kısma sürtmesi tuhaf. En temizi denildigi gibi rot cuya gitmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Şasenin yamulmasi en son ihtimal şase oyle kolay yamulcak birsey degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hala çözemedim olayı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.