Şimdi Ara

laptopun herşeyini değiştireceğim bir bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hp-compaq dizüstü bilgisayarımın ram ini ekran kartını hard diskini değiştirmeyi düşünüyorum ama bilgisayardan hiç anlamadığım için yardımlarınızı bekliyorum.aslında oyunlar için yani şöyle söyleyebilirim mesela test drive unlimited gibi oyunları hiç kasılmadan oynamak için neyleri nasıl yapmam gerekiyor .marka model olarak yani birde ortalama fiyat biliyorsanız söyleyin lütfen

iyi çalışmalar

• quote:

Orjinalden alıntı: 3ro1n34

arkadaşlar hp-compaq dizüstü bilgisayarımın ram ini ekran kartını hard diskini değiştirmeyi düşünüyorum ama bilgisayardan hiç anlamadığım için yardımlarınızı bekliyorum.aslında oyunlar için yani şöyle söyleyebilirim mesela test drive unlimited gibi oyunları hiç kasılmadan oynamak için neyleri nasıl yapmam gerekiyor .marka model olarak yani birde ortalama fiyat biliyorsanız söyleyin lütfen

iyi çalışmalar

Notebooklarda ekran kartı değişimi yapılamıyor maalesef, rami ve hard diski değiştirebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarppy

quote:

Orjinalden alıntı: 3ro1n34

arkadaşlar hp-compaq dizüstü bilgisayarımın ram ini ekran kartını hard diskini değiştirmeyi düşünüyorum ama bilgisayardan hiç anlamadığım için yardımlarınızı bekliyorum.aslında oyunlar için yani şöyle söyleyebilirim mesela test drive unlimited gibi oyunları hiç kasılmadan oynamak için neyleri nasıl yapmam gerekiyor .marka model olarak yani birde ortalama fiyat biliyorsanız söyleyin lütfen

iyi çalışmalar

Notebooklarda ekran kartı değişimi yapılamıyor maalesef, rami ve hard diski değiştirebilirsin.

YAPILABİLİYOR , HATTA BURADA ARKADAŞIM SATIYOR ;

http://urun.gittigidiyor.com/NOTEBOOKLAR-ICIN-EKRAN-KARTI-GO7600-256-MB_W0QQidZZ10184665

• quote:

Orjinalden alıntı: @dministrator

YAPILABİLİYOR , HATTA BURADA ARKADAŞIM SATIYOR ;

http://urun.gittigidiyor.com/NOTEBOOKLAR-ICIN-EKRAN-KARTI-GO7600-256-MB_W0QQidZZ10184665

İyi de her notebook kasasına sığacak mı o ekran kartı? Hangi marka notebooktan sökülmüş o kart?

@3ro1n34 kullanmakta olduğun notebookun tam modeli nedir?
  • tam modelini bilmiyorum çıkan cihazın

ama eğer istersen sıfır kart alabilirsin ebaydan falan filan yerlerden , çok nadir bulunur ve çok pahalıdır ama haberin olsun
  • ya ekran kartını değiştirmek çok saçma hemde çok zorlanırsın. Dizüstünün içindeki donanımlar yerleştirilirken milimetrik hesaplar yapılır. Yoksa o kadar şey iki parmak yere nasıl sığar değil mi?

Onun için alacağın ekran kartı büyük ihtimalle sığmaz. Tek tek bakman lazım sığarmı sığmazmı diye
  • BU YAPMAYI DÜŞÜNDÜĞÜN ŞEYLER ÇOK MALİYETLİ OLUCAKTIR SANA HELE EKRAN KARTINI SIFIR ALIRSAN 500 LİRA CİVARI PATLAR SANA DİĞERLERİ İLE BİRLİKTE KİMBİLİR NOLUR BENCE ELİNDEKİNİ SATIP YENİSİNİ AL , İKİNCİ ELLERE BAKMANI ÖNERİRİM
  • hp compaq 6720 s bunu kullanıyorum.ekran kartı nın markasını modelini falan bilmiyorum
  • bu bilgisayara piyasadaki en iyi ekran kartını bile taksan yetmez(ki takamazsın)çünkü işlemci darboğaz oluşturuyor çiftçekirdekli işlemci gerekli onun içinde yeni anakart gerekli ve bunların maliyeti bu cihazın değerini kat kat aşar
  • ARKADAŞIM BU CİHAZA SADECE RAM TERFİSİ YAPMANI ÖNERİRİM ÇÜNKÜ ANCAK ONA DEĞER , BU ÖYLE AĞIM ŞAHIM BİR CİHAZ DEĞİL PENTİUM M KULLANIYO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @dministrator -- 4 Haziran 2008; 21:38:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.