Şimdi Ara

LAPTOPUM İÇİN HARİCİ HDD ÖNERİLERİNİZ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LAPTOPUM İÇİN HARİCİ HDD ARIYORUM MAKİNA HP PAVILION 4398 ASLINDA KENDİ HDD Sİ YETER FAKAT BEN ELİMİN ALTINDA AYRI BİR DEPO GİBİ DURACAK BİR ALET İSTİYORUM..TEŞEKKÜRLER

• BEN BUNU BULDUM SİZCE NASIL

SEAGATE HDD
  • YOK MU ARKADAŞLAR YORUM YAPACAK BİRİ
  • dostum senin bunu çalıtırmak için bide bunun ve cd rom falan gibi şeylrin konulduğu harici kutulardan alman lazım harici kutularda pek sağlıklı değil bende wardı en ufak sallanması hdd nin çok sorun olyodu benim hdd bozulmuştu yani tabi bunları harici kulanıcağını düşünerek söylüyorum ve neden notebook hdd si alıyosun ki harici kulancaksan ? ve almışken bence 7200 rpm falan al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvthsgm -- 24 Mart 2006; 22:26:18 >
  • YORUM İÇİN SAĞOL FAKAT BİRAZ DAHA AÇARMISIN VE SENİN HDD NİN MARKASI VE MODELİ NEYDİ
  • marka model hatırlamıyorum.aslında gayet açık gibi açamdım yaw daha fazla sen sor
  • ASLINDA BEN YAZILIMLARIMI YANIMDA TAŞIMAK İSTİYORUM BİZİM ŞİRKET TE LAPTOPLAR ARASINDA VE LAPTOPU TAŞIMADIĞIM ZAMAN YANIMDA TAŞIYACAĞIM DEV BOYUTLI YAZILIMLAR :
    ---VİSUAL BASİC 2005
    ---MAYA
    ---PHOTOSHOP
    ---PAİNT SHOP PRO
    ---DELPHİ
    ---BORLAND C/C++
    --- VB DİĞER UYGULAMALAR

SERFIRSOFT GENEL MÜDÜRÜ:FIRAT ÖZTÜRK...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serfirsoft -- 24 Mart 2006; 22:35:43 >
  • 2,5'' hdd kutusu al 1 de 80 gb samsung 2,5'' hdd al okeydır
  • SAĞOL KARDEŞ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.