Şimdi Ara

Laptopum Çok Ses Çıkarıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar son 1 aydır oyunlara girdiğimde laptopumundan aşağıdaki linkteki sesden alıyorum (merak etmeyin soundcloud linki ahlayan karı,virüs,korkunçlu karı felan yok). Dün fanı temizledim ama geçmedi en son çare buraya yazdım burdan çözüm alamazsam servise yollamayı düşünüyorum ne yapmalıyım sizce?

https://soundcloud.com/threshzed0105/alper

• Ya fan a bişey sürtüyor ya da fanın bilyeleri dağılmış ya da bakım yağlama istiyo olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa_unsal2005

Ya fan a bişey sürtüyor ya da fanın bilyeleri dağılmış ya da bakım yağlama istiyo olabilir.

Peki o dediklerin serviste yapılıyormu garantisi var yani veya bilgisayarcılardamı yapılıyor?
  • Alperaltintas01 A kullanıcısına yanıt
    Garanti kapsamında fan değişimi yaparlar. Garantiye verirken not olarak yazarsan bakarlar. Ayrıca termal macun değişimi istediğini de yaz onu da aradan çıkarsınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Garanti kapsamında fan değişimi yaparlar. Garantiye verirken not olarak yazarsan bakarlar. Ayrıca termal macun değişimi istediğini de yaz onu da aradan çıkarsınlar

Peki çok sağol ama şöyle bir şey var burda özel servis var Samsun'da Atakum'da Samsun'da yetkili servis bulamadım ben Piazza AVM'den aldım laptopu oraya versem onlar yetkili servise yollar mı? Veya özel servis garanti kapsamına alır mı?
  • Aldığın yer ya yollar ya sana yetkili servis önerirler. Ama normalde onların servise vermesi gerekir. Ben hep öyle yapıyorum herhangi bir ürün aldığımda sorun olursa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Aldığın yer ya yollar ya sana yetkili servis önerirler. Ama normalde onların servise vermesi gerekir. Ben hep öyle yapıyorum herhangi bir ürün aldığımda sorun olursa.

Aynen babam konuşmuş onlarla AVM ye götürcez onlar halledicek.
  • quote:

Garanti kapsamında termal macun değişimi yapıyorlar mı? Abim yapmazlar büyük ihtimal dedi ama ben öyle sanmıyorum
  • Alperaltintas01 A kullanıcısına yanıt
    Laptop çok ısınıyor artık. termal macun değişmesini istiyorum derseniz değişimi yapabilirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.