Şimdi Ara

Laptopı Tüplü Tv.ye Bağlama :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, Benim Laptopı Eski tüplü tv-ye bağlamak istiyorum.Arasıra lazım oluyor birşeyler göstermek için.

Şimdi Laptota VGA çıkışı var.Normal Crt monitör çıkışı.Ben burdan bunu alıp,Tüplü Tvye bağlayabilirmiyim? TV de baya eski ve sadce Anten girişi var.
    RF girişi diyolar sanırım. VGA dan bu RF'ye bir şeyler aracılığı ile bir bağlantı yapılabilirmirmi? Astarı yüzünü geçmeyecek şekilde.
    Teşekkürler.

• hiç uğraşma bendede vestel zeta 72 s vardı laptopın s video çıkışından tv s video girişine denedim olmadı kablo ve ara parça alıp scarttan bağladım olmadı renkli uçları bağladım olmadı bende 106 ekran lcd ler 1800-2000 tl cıvarındayken indirimde 1400 e 12 tasit lg 42 ld 450 aldım direkt olarak vga bağlıyorum sorunsuz çalışıyo (astarı yüzünü geçti ama olsun eğer sende benim gibi dellenirsen en az 100 hz'lik tavsiyemdir hareketli görüntülerde oyun maç aksiyon filmleri izlerken 50 ile 100 hz fark ediyor tecrübeyle sabittir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankerh -- 22 Şubat 2011; 15:29:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.