Şimdi Ara

Laptop Wifi Kart Uyumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hp pavilion g6 1309et laptopunu kullaniyorum. Uzun bir süredir yatan laptopumu yeniden kullanmaya başladım. Yeni bir hdd ve klavyeden sonra sira geldi wifi sorununa. Laptopta Broadcom bcm94313hmgb wifi karti takılı. Herhangi bir wifi ağına bağlandığım zaman pc kitleniyor ve donup kalıyor. Wifi kartı söktüm ve kablolu bagladigimda bir problem yaşamadım. Usb üzerinden bağlanan wifi adaptorlerine pek sıcak bakmiyorum. Tekrar çalıştırmak için aynı marka aynı model wifi kartını mi almam gerekiyor? Üzerinden soktuğum wifi kartı da resimdedir.

Laptop Wifi Kart Uyumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Driverleri güncel mi? Veya yüklü mü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pckralı

Driverleri güncel mi? Veya yüklü mü?

Temiz bir kurulum yaptim. Hem hpnin kendi sitesinden indirerek denedim hemde farklı sitelerden bulduğum driverlari denedim. Ikisinde de sonuç aynı oldu.

• All Is Well A kullanıcısına yanıt
    Anladım aygıt yöneticisinde bir ünlem vs var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pckralı

Anladım aygıt yöneticisinde bir ünlem vs var mı?

Hayır tüm donanımlar normal yüklü olarak gözüküyor.

• Anladım

• Farkli bir marka wifi kartı alsam uyum sağlar mı acaba?

• Hocam aynı model bilgisayar mevcut. Sizinki gibi uzun zamandır yatmaktaydı. Şimdi ihtiyaç doğdu ve ben de eksik ve arızalı parçaları değiştirip cihazı yeniliyorum.

Benim cihazda wi-fi ağına bağlanırken "Bu ağa bağlanılamıyor." şeklinde bir sorun mevcut. Driverların hepsi yüklü. Aynı şekilde hem windows update hem de HP websitesindeki driverı denedim fakat sorun düzelmedi.

Belki yeni bir wi-fi kartı sorunu çözer diye düşünüyorum fakat nasıl bir şey almalıyım bilmiyorum. Uyumluluk konusunda problem olur mu vs.

Siz kendi sorununuzu çözebildiniz mi? Wi-Fi kartını değiştirdiyseniz hangi modelle değiştirdiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.