Şimdi Ara

Laptop tuş takımı (klavye) komple değiştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Notebook: CASPER Nirvana...

Şimdi nereyi sökmem gerekiyor :\ Forumda arattım ama tek tek tuş değiştirme var...

Tornavida elimde bekliyorum, komple kenarları söktüm, takayım mı yerine tekrar o vidaları?

Laptop tuş takımı (klavye) komple değiştirme Laptop tuş takımı (klavye) komple değiştirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GNeRaL -- 13 Eylül 2014; 18:09:00 >

• Tamam hallettim şimdi, laptopun üst taraftaki parçasını çıkarınca klavyeyi de çıkartabiliyormuşuz.

Şimdi sorum şu cevap gelirse :)

Taktığım klavyede enter tuşunun üstünde bir tuş daha var, ama benim eski (orijinal) klavyede o tuş yok. O tuş öyle süs olarak duracak mı orada? Büyük enter olsa ne güzel olurdu :\
     Laptop tuş takımı (klavye) komple değiştirme Laptop tuş takımı (klavye) komple değiştirme

• Backspace denmi bahsediyosun yanlışmı anladım
  • Yok, laptopta takılı olan klavyede enter tuşunun üstündekinden...
  • Hmm, aslında söktüm de, birleştirmişler bir tuş oluşturmuşlar... Orijinal klavyede büyük enter olmuş, şimdi laptopa taktığımda ise enter, üst tuş da virgül tuşu olmuş...

Şu siyah silikon nasıl birşeydir, telafisi var mıdır, yedeği var mıdır acaba uğraşmaya değer mi?

• GNeRaL G kullanıcısına yanıt
    Tüm klavyeyi söküp değiştireceksen, internette şöyle bir şey var. http://www.casperservis.com.tr/casper-nirvana-laptop-klavyesi-nasil-sokulur-ve-temizlenir/
    http://sonkral.net/casper-nirvana-tw-8-klavye-degisimi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 13 Eylül 2014; 19:25:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.