Şimdi Ara

Laptop touchpad sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi geceler arkadaşlar lenovo laptop kullanıyorum touchpad i fazla kullanmam az önce kullanmam gerekti fakat çalışmıyor pc yeniden başlattım şöyle bir hata geldi: Alps_SetMouseMoniyor Error!! yardımcı olabilecek varsa sevinirim teşekkürler

• hi,
    >go to control panel and check the mouse settings, you may use a mouse to do that.
    >try to locate the driver or update it if necessary.
    >if things are still the same, to a system restore to set things as they were before the update.

internette böyle çözmüşler bi dene üstat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

hi,
    >go to control panel and check the mouse settings, you may use a mouse to do that.
    >try to locate the driver or update it if necessary.
    >if things are still the same, to a system restore to set things as they were before the update.

internette böyle çözmüşler bi dene üstat.

Hocam kontrol paneli derken neyi kastetmiş anlamadım?
  • Cemcoskun26 C kullanıcısına yanıt
    Control Panel= Denetim Masası'nın Ingilizcesidir. yazını yaklaşık türkçesi söyle;
    "> Denetim Masasına gidin ve fare ayarlarını kontrol edin, bunu yapmak için bir fare kullanabilirsiniz.
    > Sürücüyü bulmaya çalışın veya gerekirse güncelleyin.
    > Her şey hala aynı ise, bu olay olmadan önceki bir tarihe sistem geri yüklemesi yapın"
    diyor.
  • Cemcoskun26 C kullanıcısına yanıt
    Denetim masası dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk iki yöntemi denedim hocam başaramadım mecburen sistem geri yükleme yapacağım galiba başka çözüm yolu bilen yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Denetim masası dostum

Teşekkür ederim hocam sistem geri yükle yaptım düzeldi umarım bir daha olmaz iyi akşamlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.