Şimdi Ara

Laptop Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.İşim gereği ofiste kullanabileceğim bir laptop istiyorum.Şuan Packard Bell laptopa sahibim.Yalnız inanılmaz kasıyor,donuyor.Sayfa geçişlerinde özellekle netten laptop donuyor ve bir 20 sanşye kadar bekliyorum.Vaktimin çoğunu ofisteki muhasebe programlarıyla geçiriyorum.Boş vakitlerimde film izlemek şuan ki laptopda bana eziyet gibi geliyor çünkü sürekli donuyor ve kasıyor.Tabi ki oyunda oynamak isterim ama bu kadar oyun fanatiği bir adam değilim olsada olur olmasada olur mantığındayım oyun konusunda.Fikirlerinizi bekliyorum.Maksimum fiyat aralığım 2500 civarıdır.Aklımda Lenovo y510 p Sli modeli mevcutdur.Başka önerilerinizi bekliyorum.

• MSI GE 70 İyidir Bence
  • Hocam fiyatı 3250 lerde benim limiti aşıyor malesef.Maksimim 2.500'e kadar çıkabilirim.
  • Hocam sizce Asus n550Jv mi yoksa Lenovo Y510p modelimi?
  • Kafam o kadar karıştıki hem multimedia için hemde arada sırada bu son oyunları kasmadan akıcı bir şekilde oynamak istiyorum.açıkcası muhasebe işlemleri boş vaktimizdede film izlemek nette takılmak bu kadar fiyata çıkılmaya gerek varmıdır.Almışkende herşeyi sorunsuz bir şekilde yapabileceğim bir laptop istiyorum.Seneler sonrada kullanmam amacındayım.
    MSI GE70 2OE-049XTR Core i7-4700MQ 8GB 128GB SSD + 750GB GTX765M 2GB 17.3" Full HD FreeDos (Yeni Model GE70 2OE-209XTR)
    Bu model nasıldır? 3000 fiyatı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala kararımı veremedim.Goldda lenovoyaı incelem fırsatı buldum.touchpad'i hiç beğenmedim.kararsızım.Hem multimedia hemde oyun için öneriniz ne olur?Msi ' ye yöneldim bu seferde ekran kartının lenovanın aşağısında yorumları okudum.Çok zor iş laptop almak.
  • Asus N550JV-CN211D bunu alın derim. En azından kafanız rahat eder. Ama eğer aldığınız yerden 7200RPM li bir hdd isteyebilirseniz iyi olur. 5400 RPM bazen yetersiz oluyor. Ama SSD gerçekten işe yarıyor.

Ama MSI GE60 20E-294XTR modeli de çok iyi. Ekran kartı çok üst düzey GTX serisi ekran kartı var. Oyunlarda üzülmezsiniz. Genel olarak süper bir laptop ama fan sesi sorunu yaşayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRiSe* -- 17 Aralık 2013; 11:57:12 >
  • Asus alırsam yanına 7200 rpm ve SSD alıp hem oyun hem multimedia olarak senelerce işimi görürmü ? SSD marka ve model ne önerildiniz.?

Msi Ge70 mi MSi g60 ' mı sizce ?
  • sprhawk S kullanıcısına yanıt
    Çok kararsız kaldım.Asus mu Msi ge60 'mı hangi model sizce? Fan sesi ciddi boyutlarda rahatsız edicimidir MSİ' de ? Msinin MSI GE60 20E-294XTR Core İ7-4700MQ 2.40 Ghz 8 GB 1 TB 2 GB VGA 15.6 FreeDos bu modelini alırsam yanına ekstaradan almam gereken bişey olacakmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sprhawk -- 17 Aralık 2013; 15:09:48 >
  • sprhawk S kullanıcısına yanıt
    cok sessiz bir ortamda rahatsiz edebilir. g70 alabiliyorsaniz aalin derim performans sorunu yasamazsiniz. Servisleri anlayislidir. Keza asusun serviside iyidir. Kullanan arkadaslara sorarsaniz daha net fikir alabilirsiniz

• Teşekkür ederim.Ge70 209 xtr modelin yorumlarına tekrar bakayım.
  • MSI iyidir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.