Şimdi Ara

laptop sorunu çözemedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • laptopta ısınmamasına rağmen fan açıldığından beri dönüyor. internette tarayıcıda gezinirken donmalar takılmalar yapıyor. oyun açamıyorum zaten hemen siyah ekran geliyor windows çöker gibi pc yi zoru zoruna kendine getirebiliyorum ve buna ek oyunlarda arada sırada mavi ekran sürekli değil ama

windows 10 kullanıyorum bu arada. yapmadığım test kalmadı sonuçlar şöyle .
    diskin kullanımı

laptop sorunu çözemedim

diskin testi

laptop sorunu çözemedim

ramin testi 2 raminde görüntüsü bu şekilde hata çıkmadı

laptop sorunu çözemedim

ekran kartlarının testten sonraki girdiğim sayfada görüntüsü burada şüphelendiğim amd yi göstermiyor ama aygıt yöneticisinden baktığımda düzgün çalışıyor olarak gösteriyor

laptop sorunu çözemedim
     laptop sorunu çözemedim

bios güncellemede yaptım ama olmuyor hiçbir şekilde

• pc de google chrome varsa
    başlat çalıştıra appdata yaz local altında google clasorunu sil program ekle kaldırdan chrome kaldır restart at düzelir.
    yoksa firefox aşırı bellek kullanıyor.
  • bdivrik B kullanıcısına yanıt
    sizce sadece mozilladanmı kaynaklanıyor .

oyun oynarken kapanması ve pc zar zor kendine getirmem neyden kaynaklı olabilir.

tarayıcı olarak mozilla ve microsoft edge var
  • bdivrik B kullanıcısına yanıt
    ve ben sadece intelin grafik kartını değil amd nin grafik kartını kullanmak istiyorum sürekli o da görünmüyor benim bildiğim ekran kartı paylaşımsızdı ama 0 bellek görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican0689

ve ben sadece intelin grafik kartını değil amd nin grafik kartını kullanmak istiyorum sürekli o da görünmüyor benim bildiğim ekran kartı paylaşımsızdı ama 0 bellek görünüyor

Grafik kartını sürekli kullanamazsın. Masaüstü chrome gibi şeylerde intel hd çalışır ancak uygulamalarda oyunlarda grafik kartı calısmasını ati panelden ayarlayabilirsin. Ekran kartı driverini düzgün kurmamıs olabilirsin ondan gözüküyor olabilir.

Bu arada Windows 8.1 de kendi içinde antivirüs microsofy securty essentials geliyor buda donanımı düşük cihazlarda donma kasma yapar büyük ihtimal windows 10 dada bu vardır. Google da araştırma yapıp onu kapatabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babywolf -- 26 Eylül 2016; 22:07:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babywolf kullanıcısına yanıt
    onuda ayarladım gelişmiş ekran ayarlarında

amd catalyst control center her açıldığında algıladan

yalnız manuel algılamayı kullanı seçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican0689

onuda ayarladım gelişmiş ekran ayarlarında

amd catalyst control center her açıldığında algıladan

yalnız manuel algılamayı kullanı seçtim

Az öncede dedigim gibi windows defender i devre dısı bırak o yavaşlatıyordur %90

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.