Şimdi Ara

Laptop sarj dengesizliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar knight online oyununu oynuyorum bileniniz varsa şuana kadar hiç başka oyunlara girmediğim için bu laptopdan bu sorunuda yeni gördüm.

arkadaşlar şimdi cod mw2 oynicaktım %100 bataryam laptop fişe takılı oynadım 1 saat sonra sarjım %93 e felan düştü.

daha sonra pes 14 ü windows moduna aldım ve baktımki sarj bi doluyor bi dolmuyor dolmadığı zaman adaptörün üstündeki sarı ışık yanmaya devam ediyor.

bide bataryayı çıkarıp oyuna girmeyi denedim o zamanda 1 saniyelik temassızlık olduğunda laptop tak diye kapanıyor bide bunun üstüne son zamanlarda laptopu açarken sadece batarya takılı power tuşuna bastığımda 1 2 sn ışığı yanıyor ve ardından elektrik komple kesiliyor fişe takmadan açılmıyor bataryam bitmiş olamaz çünki fişsiz en az 2 saat gideri var internette takılırsam adaptörümüde başka laptopda denedim sorunsuz çalışyıor sizce sorun neydedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: micsociet

arkadaşlar knight online oyununu oynuyorum bileniniz varsa şuana kadar hiç başka oyunlara girmediğim için bu laptopdan bu sorunuda yeni gördüm.

arkadaşlar şimdi cod mw2 oynicaktım %100 bataryam laptop fişe takılı oynadım 1 saat sonra sarjım %93 e felan düştü.

daha sonra pes 14 ü windows moduna aldım ve baktımki sarj bi doluyor bi dolmuyor dolmadığı zaman adaptörün üstündeki sarı ışık yanmaya devam ediyor.

bide bataryayı çıkarıp oyuna girmeyi denedim o zamanda 1 saniyelik temassızlık olduğunda laptop tak diye kapanıyor bide bunun üstüne son zamanlarda laptopu açarken sadece batarya takılı power tuşuna bastığımda 1 2 sn ışığı yanıyor ve ardından elektrik komple kesiliyor fişe takmadan açılmıyor bataryam bitmiş olamaz çünki fişsiz en az 2 saat gideri var internette takılırsam adaptörümüde başka laptopda denedim sorunsuz çalışyıor sizce sorun neydedir ?

Bataryanla ilgili sıkıntın olabilir yoksas kullandığın laptop acermi

• yok dostum samsung sistem özelliklerim çok iyi knight online oynuyorsan full fx video çekebiliyorum sıfır kasma ama bu sorunum var sadece kafama takıntı yaptığım için sorunu çözmek istiyorum.
  • Hocam yeni bilgisayarda genellikle pilde sorun olmaz fakat benzer bir pille deneyip, eğer sorunla karşılaşmıyorsanız, bilgisayarı garantiye gönderip, pilini değiştirtmeniz en isabetli karar olacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.