Şimdi Ara

Laptop patladı Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayar a Speed switch yüklediğimden cpu hızı yavaşlamıştı daha sonra format atıp yediden kurdum fakat artık bios bile işlemciyi800Mhz görüyodu(1.87 intel M) bende biosa yeni versyon yükliyim dedim.fujitsu siemens in sitesinden bios updatei indirdim sonra xp üzerinden yüklemeye başladım yüklemenin sonuna doğru mavi ekran geldi ve güm.. aleti kapadı..doaha sonra açmayı denedim fakat ne monitor ne kalvye tuşları ne laptop uzerindeki tuşlar hepsi gitti .. hatta hemen o anda işlemci fanının da çalışmadığını farkettim... ve işlemciye bişey olmasın diye kapadım.. ve en sonunda dayanamayıp laptopu açtım...gordumki gerçekten fan çalışmıyor ve alet hemen ısınmaya başlıyor...valla ne yapacapımı bilemiorum...öle açık şekilde alet içerde yatıo... bios pilini çıkarmayı düşünüorum ama nerede olduğınu da goremiorum...muhtemelen cd romun altında kalıo.cd romu sökmek gerek ama laptopta onu yapmakta çok çok zor... ne yapabilirim bi düşüncesi olan varmı....
    Fujitsu Siemens Amilo M1451G kullanıorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halileat -- 26 Kasım 2007; 1:32:23 >

• biosu resetle umarım kuzey güney köprüleri gitmemştir...
  • Teknik servis dışında sen bir şey yapamazsın.
  • aslında bios reset diil benim tam yaptıım yani belkide öle de fujitsu nun orjinal sitesinden indirdiim programla yaniliodumki güm...e ben orjinal sitenin dosyasına güvenmiycemde neye güvenicem...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.