Şimdi Ara

LAPTOP ÖNERİ(ACİL YARDIM LAZIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar üniversite sınavına hazırlanıyorum mezun senem zaten seneye üniversiteye gideceğim ve mühendislik okuyacağım belli dolayısıyla laptop alıcam ama oyun falan da oynarım gibi geliyor ama oyunkolik değilim nadir de olsa oynuyorum hayatımda hiç laptop sahibi olmadığım için neler önemli neler değil bilmiyorum ama üniversitede yazılım ya da bilgisayar okusam bile işimi görücek bir şey istiyorum en azından 4 sene falan

Bütçe yaklaşık 30k ben kendim 3060 i7 12700H Victus serisini düşünmüştüm ama babamda macbook almak istiyor oyun oynama falan diyor macbook ile windowslar arasında ne kadar fark olabilir mühendislik alanında bilmiyorum aydınlatırsanız sevinirim

30k'ya kadar önerilerinizi bekliyorum yorumlara teşekkürler :)

Bu arada Ryzen hiç düşünmedim bilmiyorum bilgi sahibi değilim Ryzenliler nasıl olur vs bilen eden yardımcı olursa sevinirim

Victus için sallanıyor ısınıyor falan demişler araştırıyorum da acer nitro 5 baktım o muadillerde macbookla kıyaslarsak ne alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guneskremi08 -- 3 Nisan 2023; 10:41:33 >

• Ryzen işlemcilerde artık performanslı biraz daha uygun oluyor intele göre mac alırsan iyi ama bazı şeylerden oyun gibi vazgeçmen lazım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Asus Rog Strix G15 G513RM-HF265 Ryzen 7 6800H 16GB Ddr5 Ram 512GB SSD 6gb RTX3060 15.6" Fhd 300Hz Taşınabilir Bilgisayar
    https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g15-g513rm-hf265-ryzen-7-6800h-16gb-ddr5-ram-512gb-ssd-6gb-rtx3060-156-fhd-300hz-tainabilir-bilgisayar-p-HBCV00002D5X2N?magaza=GpnTeknoloji&url_src=ios-product-detail

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.