Şimdi Ara

Laptop Oneri Acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba kolay gelsin, Istanbul'a tasinip yurtta kalacagim. Iyi oyunlari kaldirabilen, hafif, ekrani orta boyutta bir laptop ariyorum,butcem 2000tl en fazla yardimci olabilirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up up

• Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstediğiniz özellikler biraz daha açabilirseniz yardımcı olabilirim. :) Mesela hangi oyunlar,ağırlıktan kastınız,sizin için orta boyun kaç inch vb.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronoss187 -- 17 Ağustos 2016; 20:31:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronoss187

İstediğiniz özellikler biraz daha açabilirseniz yardımcı olabilirim. :) Mesela hangi oyunlar,ağırlıktan kastınız,sizin için orta boyun kaç inch vb.:)

Gta5 Farcry4 gibi yeni nesil oyunlari kaldirmasini istiyorum, arastirirken gordum almaya karar vermistim fakat Hp markasinda asiri isinma varmis kronik. Mesela i7 bir lenovo isimi gorur mu

• kronoss187 K kullanıcısına yanıt
    15.6 inch boyutlarinda hocam.

• Up Up

• Oyun oynama amaçlı olacaksa eğer işlemcisi HQ olan ve 8 ram lı olan bir bilgisayar tercih etmeniz faydanıza olur. Hp nin yeni ürünler artık ısınmıyor :) http://www.hepsiburada.com/lenovo-ip310-intel-core-i5-6200u-2-3ghz-2-8ghz-8gb-1tb-tasinabilir-bilgisayar-80sm00detx-p-BD193561 her ne kadar u işlemcili olsa da bu ürün vb sizin için ideal. Tabii ki Hp de bakabilirsiniz gönül rahatlığıyla:)

• http://www.hepsiburada.com/dell-inspiron-3543-intel-core-i5-5200u-2-2ghz-2-7ghz-4gb-500gb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-b20f45c-p-BD601582 .Ben 3 ay önce bu bilgisayarı bir başka siteden 1370 liraya aldım. Pes 16 ve Fifa 16 oynarken hiç bir sıkıntı vermedi yalnız bendeki ekran kartı 920m buradakinde 820m yazıyor.Benim tavsiyem 2000 lira limitin varken ve GTA 5 gibi bir oyunu kaldırmasını istiyorsan AMD işlemcili ve tabikide freedos ya da linux tercihimdir.Windows 10 a fazladan 300 lira vermeye gerek yok. 2000 liraya ancak bu şekilde alabilirsin.Toplumumuzda AMD işlemcilere karşı bir ön yargı oluşmuş.Performansı gayet iyi fiyat olarakta intele göre bayağı uygun. Yakın zamanda bir tanıdığım Vatan Bilgisayardan 1600 liraya Hp nin bir bilgisayarını almıştı üstelik Windows 10.Hatırladığım kadarıyla özellikleri şöyleydi;AMD A10 işlemci(İntelde i7 Ye karşılık geliyor zannımca)8 GB DDR3 ram,1 TB HDD,4GB AMD ekran kartı olması lazımdı.Bilgisayar buydu ama o satış mağazasından 1600 Liraya aldı.http://www.vatanbilgisayar.com/hp-15-ba010nt-amd-a10-9600p-2-4ghz-8gb-1tb-hdd-15-6-4gb-w10-notebook.html . HP kanımın ısınmadığı bir bilgisayar markası.

• Anladim hocam benim de kanim isinmiyor ben direk intelden girmistim amd hic bakmamistim ona da bir bakiyim tesekkurler.

• kronoss187 K kullanıcısına yanıt
    Peki hocam monster Abra5 notebook onerir misiniz bilginiz var mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.