Şimdi Ara

Laptop fişe takılıyken kasıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim laptop fişe takılı değilken gayet iyi bir şekilde oyunları hiç kasmadan çalıştırıyor.
    Fakat fişe bağlıyken 15-20 dakika içinde aşırı kasma yapıyor.
    Şarj aletinde sorun yok daha yeni orjinaliyle değiştirdim.Bir de mesela Bf3 oynuyorum sıkıntı olmuyor.Veya olsa bile masaüstüne dönüp 10 saniye bekleyince bir daha hiç
    kasma yapmıyor.Fakat mesela Just Cause aşırı derecede kasıyor.Fişten çekmeden kasması da geçmiyor.Yardım ederseniz sevinirim.

Teşekkürler.

• Aynı anda fişe takılı vede Pille birlikte kullanma senin yaşadığım sorunla karşılaşmazsın.Sadece fişe taklı kullan evde kullanıyorsan.
  • Saolasın hocam en kısa zamanda denerim.
  • ByFarrr B kullanıcısına yanıt
    işlemci ayarların ile oynamış olabilirsin.
    Örneğin
    pilde %100 güçte kullan
    sarj olurken %50 güçte kullan gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zarinca

Aynı anda fişe takılı vede Pille birlikte kullanma senin yaşadığım sorunla karşılaşmazsın.Sadece fişe taklı kullan evde kullanıyorsan.

bu arkadaşa katılıyorum ve dizüstü bilgisayar kullananlar dandik çin malı kalitesiz yan sanayi pil kullanmamaya dikkat etsin Allah korusun sakatlık çıkarabiliyor
  • Fişe takarken CPU değerleri %90 'nın üstündemi oluyor baktınızmı hiç ?
  • Bende de bir packardbell var dı ati 5650 ekran kartlı oda tam dersi oluyordu :)) pilin gücü yetmiyordu nfs carbonda :)) şarja taktığımda kendine geliyordu :)

sizin yaşadığınızda bunu tam terdi pil ve şarj aynı anda olduğundan pili doldurmadan size tam güç beslemiyordur yani fişe takılı olsa da pilden beslenmeye devam ediyor buda sisteminizin stabilitesini bozuyor olabilir. Bu nedenle sadece fiş ile kullanım tercih edin derim :) varsa yanlışım düzeltirsiniz. saygılar.. @ByFarrr
  • Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim
    Cpu normal değerlerde oluyor.
    İşlemci değerleri normal tam performans
    Pilsiz denemem en iyisi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.