Şimdi Ara

Laptop ekran kartı eklenebilir mi,

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Laptobum biraz eski yenisini almak için biraz beklemem gerek bu yüzden hiç değilse ekran kartını değiştirmek istiyorum,
    Bilgisayar dual core p6100 , ekran kartı paylaşımlı, harici bir ekran kartı takabilirmiyim bilmiyorum, her laptopda bunun mümkün olmadığını biliyorum,
    Probook prbu15b20 için böyle bir şey mümkün mü?
    Teşekkürler...

• up

ayrıntılar

15.6" 1366 x 768 16:9 LED Ekran
    Intel Pentium P6100 2.0 GHz Çift Çekirdekli Işlemci
    Intel HM55 Mobile yongaseti
    2 GB DDR3 SODIMM, 8 GB Bellek desteği
    320 GB SATA 2,5" Disk
    1 GB Intel HD ob Ekran Kartı, DirectX 10 desteği, VGA + HDMI
    DVDRW +/- Dual Layer Sürücü
    9-in-1 Çoklu Kart Okuyucu
    Express 34 Kart Yuvası
    1 x e-SATA
    3 x USB 2.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydeeli -- 10 Şubat 2013; 14:53:11 >
  • Laptop Ekran kartı değiştirilemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vezirr07

Laptop Ekran kartı değiştirilemez

Bunu soyle degistirelim. Her notebook icin ekran karti degisimi mumkun degildir. Ozel slotlarda olan kartlar degistirilebilir entegre olanlarda degisim kismi yapilabilir yada hic yapilamaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: exeter

quote:

Orijinalden alıntı: Vezirr07

Laptop Ekran kartı değiştirilemez

Bunu soyle degistirelim. Her notebook icin ekran karti degisimi mumkun degildir. Ozel slotlarda olan kartlar degistirilebilir entegre olanlarda degisim kismi yapilabilir yada hic yapilamaz...

• Bunu biliyorum, öğrenmek istediğim bu bilgisayar için mümkünmüdür. Bilgisayarcıya götürmek istemiyorum laptop lafını duyunca 5 lira olan şey bir anda 50 lira oluyor çok şahit oldum. Anakartda boş ram slotu var ama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydeeli

Bunu biliyorum, öğrenmek istediğim bu bilgisayar için mümkünmüdür. Bilgisayarcıya götürmek istemiyorum laptop lafını duyunca 5 lira olan şey bir anda 50 lira oluyor çok şahit oldum. Anakartda boş ram slotu var ama ?

Sizin bilgisayarınız fabrika çıkışlı onboard ekran kartına sahip. Yani harici ekran kartı için bir slot ayrılmamış. Hem ayrılmış olup siz ekran kartı taktırsanız bile işlemciniz düşük. Pek fark etmeyecek yani. Eski bir bilgisayar için deymez. RAM başka, ekran kartı başka..
  • Onboard larda değişmiyor. Yani maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.