Şimdi Ara

Laptop açıldığında görüntü gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
62
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Mr. Punk (2 mesaj) Mu-waliant (1 mesaj) berke_17 (1 mesaj) RjectioN (1 mesaj) zeki1981 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Laptop açıldığında görüntü gelmiyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    512 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba, yaklaşık birkaç gün önce ekranda renkli çizgiler belirmeye başladı. Fanı uzun suredir temizlemedim diye oldu sandım başta, dünden beri de laptopu ne zaman açsam ekrana görüntü gelmiyor. Ama laptopun açıldığını anlıyorum. Ekran kartından kaynaklı bir sorun olduğunu düşündüm ama umarım çabuk çözülecek bi sorundur.

Edit: Batarya kullanmadığımdan dolayı laptop adaptörle çalışıyor. Görüntü gelmeme olayından bir gün önce de elektrikler gitmişti(o bir gün aralığında bilgisayarı çalıştırdım ve siyah ekran sorunu olmadı) Sorun bu da olabilir. Nasıl çözebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Punk -- 11 Kasım 2016; 15:21:57 >

|
    |
  • Çavuş
    68 Mesaj
    tahminimce bataryasız kullandığından dolayı sistem bileşenlerine bir zarar geldi teknik servise götürmen en mantıklısı
    quote:

Orijinalden alıntı: RjectioN

tahminimce bataryasız kullandığından dolayı sistem bileşenlerine bir zarar geldi teknik servise götürmen en mantıklısı

Bilgisayarcıya götürdüm sorun ekran kartı slotunda çıktı o yüzden servise verilmesi gerekiyormuş. Ama bunun tahmini 250 tl tutacağını söyledi, bana biraz pahalı geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    bilgisayarın ekran kartı ısısından dolayı çipset hasar görmüş tmir edilmesi gerek istanbuldaysan tamir işini üstlenebiliriz.
    |
    |
1
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,203
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.