Şimdi Ara

Lapotptan Ses Gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar MSI GE-75 modeline sahibim. Geçen dizi izliyordum normal bir şekilde. İşim çıktı bilgisayarda dizi hala açıkken. Geri geldim diziyi izleyeceğim ses yok.
    Her şeyi denedim. Driverları sildim, güncelleştirdim windowstan. Frekansları değiştirdim, hoparlörü devre dışı bırakıp etkinleştirdim bir şey olmadı.
    En sonunda MSI'ın kendi driverlarını yükledim ses için ve bilgisayarı yeniden başlatırken ses duydum ama bilgisayarı açar açmaz yeniden update istedi onu yaptım ses yok yine.
    Sonra ben tekrar aynı MSI driverını yükledim ama ses gelince 2. updatei yapmadım ve ses vardı. Ayrıca bu sorun olunca bilgisayarımda herhangi bir video da açamıyorum.

O günden beri haftada 1-2 kere bilgisayarda ses gidiyor ve aynı adımları izlemek zorunda kalıyorum.

Bu olay yaşanırken bazı karşılaştığım hatalar:
    Youtubeda "ses oluşturucu hatası. lütfen bilgisayarınızı yeniden başlatın" hatası. (bunu nadiren veriyor.)

Bilgisayarımdaki videolar açılmıyor ve bu hatayı veriyor:
    "Yürütülecek başka bir şey seçin. Bu öğenin biçimini desteklemiyoruz."
    0xc1010103

Neden oluyor anlamadım. Her hafta rastgele zamanlarda driver güncelleştirmek de sıkmaya başladı. Yardımlarınıza açığım.
    Şimdiden teşekkürler.

• yapabildiniz mi?

Hala sorun devam ediyorsa şu videodaki adımları takip edebilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.