Şimdi Ara

LANDİRENZO DESTEK PLATFORMU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.526
Cevap
81
Favori
255.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Golf 2007 1.6 fsi var landirenzo iyimidir aciklarmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: juventa

Golf 2007 1.6 fsi var landirenzo iyimidir aciklarmisiniz?

öncelikle merhaba

fsi arclarda LANDİRENZO otogaz kiti uyumludur arcınız %90 lpg %10 benzin yakar yakıt tasarufunuzda %30 ila %33 arası degişir. daha öncede uygulama yaptık gol 1.6 fsi arclara sorun sıkıntı yok gönül rahatlıgı ile kulana bilirsiniz daha detaylı bilgi icin bizimle irtibata gecebilirsiniz iyigünler
  • quote:

Orijinalden alıntı: LandiRenzo-teknik

quote:

Orijinalden alıntı: sismo

Merhaba aracım hyundai i30 122 beygir ve omegas plus var sanırım yeterli değil mi? Ayrıca manuel yağlama var (vakum veya emme ile çalışan) sizce bu yeterli mi yoksa elektronik yağlama mı iyi? Bu arada performanstan memnunum bu nedenle 1000 km ayarına gitmedim sanırım sıkıntı olmaz zaten 2000 km sonra 10000 bakımı var..

öncelikle merhaba

arcınıza omegas plus otogaz kiti yeterli sanırım 1000 km ayarına gitmemişsiniz 10.000 km bakımındafilitre degişimi ayarları kacak konturolerini ve su baglamtılarını konturolu zaten yapılacaktır. elektronik yaglama taktırısanız. daha iyi olur. iyi günler

ustam teşekkürler, elektronik yağlama sistemi fiyatları nedir?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LandiRenzo-teknik

quote:

Merhaba aracım hyundai i30 122 beygir ve omegas plus var sanırım yeterli değil mi? Ayrıca manuel yağlama var (vakum veya emme ile çalışan) sizce bu yeterli mi yoksa elektronik yağlama mı iyi? Bu arada performanstan memnunum bu nedenle 1000 km ayarına gitmedim sanırım sıkıntı olmaz zaten 2000 km sonra 10000 bakımı var..

öncelikle merhaba

arcınıza omegas plus otogaz kiti yeterli sanırım 1000 km ayarına gitmemişsiniz 10.000 km bakımındafilitre degişimi ayarları kacak konturolerini ve su baglamtılarını konturolu zaten yapılacaktır. elektronik yaglama taktırısanız. daha iyi olur. iyi günler

ustam teşekkürler, elektronik yağlama sistemi fiyatları nedir?

Landirenzonun tevsiye etiği flashlube valve saver elektronik yaglama sistemi 500 tl kredi kartına 10 taksit fiyatı

• HAYIRLI GÜNLER. BENDE 2011 MODEL NİSSAN QASHQAİ VAR. MOTOR NO : HR16 İLE BAŞLAYANDAN. BUNDA LPG MONTAJDA SÜBAB YAKMA SORUNU OLDUĞU SÖYLENİYOR.
    1)LANDİRENZO NUN YENİ KİTİ OLDUĞUNU BUNDA SIKINTI ÇIKMAYACAĞINI BİLDİRİYORLAR BUNU NASIL SAĞLAYACAK? ÇALIŞMA PRENSİBİ NASIL %10 BENZİN %90 LPG GİBİ Mİ? (BUNUN DİĞERLERİNDEN FARKI NEDİR?)
    2)HANGİ KİT TAKILACAK?
    3) YAĞLAMAYA GEREK VARMI?
    4) PEŞİN VE TAKSİTLİ FİYATI NE DİR?
    5)LPG TAVSİYE EDERMİSİNİZ YOKSA ARABAYI SAT KURTUL MU DİYECEKSİNİZ?
    BU KONULARDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serserim55 -- 20 Ekim 2012; 1:35:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serserim55

HAYIRLI GÜNLER. BENDE 2011 MODEL NİSSAN QASHQAİ VAR. MOTOR NO : HR16 İLE BAŞLAYANDAN. BUNDA LPG MONTAJDA SÜBAB YAKMA SORUNU OLDUĞU SÖYLENİYOR.
    1)LANDİRENZO NUN YENİ KİTİ OLDUĞUNU BUNDA SIKINTI ÇIKMAYACAĞINI BİLDİRİYORLAR BUNU NASIL SAĞLAYACAK? ÇALIŞMA PRENSİBİ NASIL %10 BENZİN %90 LPG GİBİ Mİ? (BUNUN DİĞERLERİNDEN FARKI NEDİR?)
    2)HANGİ KİT TAKILACAK?
    3) YAĞLAMAYA GEREK VARMI?
    4) PEŞİN VE TAKSİTLİ FİYATI NE DİR?
    5)LPG TAVSİYE EDERMİSİNİZ YOKSA ARABAYI SAT KURTUL MU DİYECEKSİNİZ?
    BU KONULARDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

ÖNCELİKLE MERHABA

Arcınıza otogaz montajı uyumludur. Aracınıza LANDİRENZO omegas plus otogaz kiti uyumludur. arcınızın sibop ve sibop yatakları magnezum alışımlı oldugu icin mutlaka yaglama sistemi kulanılmalıdır.LANDİRENZO'NUN tavsiye etigi flashlube valve saver yaglama kiti kulanılacaktır.

LANDİRENZO OMEGAS PLUS VE ARTI YAGLAMA SİSTEMİ İLE -2100 TL 10 TAKSİT FİYATIDIR PEŞİN FİYATI 2000 TL.'DİR

ARCINIZA LANDİRENZO OTOGAZ SİSTEMİNİ TAVSİYE EDRİM BENZİNE GÖRE %35 İLE%40 ARASI TASARUFUNUZ OLUR .

ORJİNAL İTALYAN LANDİRENZO SİSTEMİ TÜRKİYEDE 200 BAYİSİ İLE HİZMET VERMEKTEDİR .ARCINIZIN BENZİNDE PERFORMANSI NE İSE OTOGAZ SİSTEMİNDE'DE DEGİŞMEZ GÖNÜL RAHATLIGI İLE KULANIRSINIZ

daha detaylı bilgi icin bizimle irtibata gecebilir veya size en yakın LANDİRENZO bayisinden daha detaylı bili alabilirsiniz iyi günler

• teşekkür ederim. valla sizden başka bayiler fiyat konusunda uçuk rakamlar istiyorlar. 3bine yakın fiyat istiyorlar. landirenzonun resmi sitesinde deki qashqai için geliştirdiği özel kit dediği omegas plus mı?
    ustam bu kit için motor numarasını istiyorlar kit araca özel olarak geliyor diyorlar 1 hafta bekliyorlarmış aslı var mı?
    ben ağrı/patnos da öğretmenim. bana buralarda (yakın illerde) bu işi yapabileceğine inandığın bi usta varmı? çünkü çevremde bulunan landirenzo bayileri konuşmalarından bu işi anlamadıkları kanaatindeyim. bu iştede lpg ustasının iyi olması gerekir kanaatindeyim
    yardımın için teşekkür ederim. hayırlı işler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serserim55 -- 20 Ekim 2012; 9:38:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serserim55

teşekkür ederim. valla sizden başka bayiler fiyat konusunda uçuk rakamlar istiyorlar. 3bine yakın fiyat istiyorlar. landirenzonun resmi sitesinde deki qashqai için geliştirdiği özel kit dediği omegas plus mı?
    ustam bu kit için motor numarasını istiyorlar kit araca özel olarak geliyor diyorlar 1 hafta bekliyorlarmış aslı var mı?
    ben ağrı/patnos da öğretmenim. bana buralarda (yakın illerde) bu işi yapabileceğine inandığın bi usta varmı? çünkü çevremde bulunan landirenzo bayileri konuşmalarından bu işi anlamadıkları kanaatindeyim. bu iştede lpg ustasının iyi olması gerekir kanaatindeyim
    yardımın için teşekkür ederim. hayırlı işler

tel bilgilerinizi özelden gönderirseniz size yardımcı olabilirim.
  • iyi günler mercedes c180 2009 model aracıma londrenzo kit taktırdım ama bir kaç problemim var öncelikle yakıt göstergesi yanlış gösteriyordu usta zaten cok saglıklı gostermez diyor. birkere degıstırdı ama şimdide hem 4 yeşil ışık gösteriyor. acaba sizinde yakıt göstergemiz dogru göstermez gibi bir iddanız varmı ? 2. olarak dün aracıma lpg ayarı yaptırdım suanda otomatik vites d iken ve ben frene basarken arac inanılmaz sallanıyor. bosa alınca bu problem sona eriyor nedeni ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: balackking

iyi günler mercedes c180 2009 model aracıma londrenzo kit taktırdım ama bir kaç problemim var öncelikle yakıt göstergesi yanlış gösteriyordu usta zaten cok saglıklı gostermez diyor. birkere degıstırdı ama şimdide hem 4 yeşil ışık gösteriyor. acaba sizinde yakıt göstergemiz dogru göstermez gibi bir iddanız varmı ? 2. olarak dün aracıma lpg ayarı yaptırdım suanda otomatik vites d iken ve ben frene basarken arac inanılmaz sallanıyor. bosa alınca bu problem sona eriyor nedeni ne olabilir?

öncelikle merhaba

Arcınıza LANDİRENZO otogaz kitinin hangi versiyonu takıldı. gösterge olarak tam saglıklı göstermez ama yine 4 ışık yanık kalmaz yakıt göstergesi kademe olarak düşmesi lazım.
    acınıza OBD cihazı ile yol ayarı yapıldımı yapımamış ise problem yapabilir. arcınız D iken inanılmaz sarsılıyor ise arcınızın ayarları tam randımanlı degildir. Şu ana kadar yapılan C 180 araclarda bir sorun problem ile karşılaşmadık. geyetde düzgün calışıyor. bize hangi servisimizde montaj yaptırdıgınızı yazarsanız. montaj servisimizle irtibata gecip sorununuzu cözdürmeye calışır.sorunuz cözüldükten sonra arcınızı gönül rahatlıgı ile kulanırsınız. tel bilgilerinizie bize yazarsanız size yardımcı olabilirim iyigünler.

• Bende 2010 model honda civic var , landirenzo sistem taktırmayı düşünüyordum , ama bu elektronik yağlama sistemi işi kafamı( daha doğrusu 500 TL lik maliyetiyle bütçemi) karıştırdı ,2010 honda civic için de gerekli mi bahsettiğiniz yağlama sistemi , bir de japon arabaları için bayideki satış elemanları dahil en iyisi landirenzo diyorlardı ama honda brc ile anlaşma yaptı , bu konuda ne diyeceksiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: getzkolik

Bende 2010 model honda civic var , landirenzo sistem taktırmayı düşünüyordum , ama bu elektronik yağlama sistemi işi kafamı( daha doğrusu 500 TL lik maliyetiyle bütçemi) karıştırdı ,2010 honda civic için de gerekli mi bahsettiğiniz yağlama sistemi , bir de japon arabaları için bayideki satış elemanları dahil en iyisi landirenzo diyorlardı ama honda brc ile anlaşma yaptı , bu konuda ne diyeceksiniz ?

öncelikle merhaba
    honda araclarda yaglama sistemine gerek yok arcınıza LANDİRENZO omegaz plus otogaz kiti sorunsuz bir şekilde olur .benzinden farkısız sürüş keyfi yaşarsınız.
    bügün türkiye genilinde farklı markalar ve farklı arac fabrikaları otogaz kitleriyle anlaşma yapabiliyor.LANDİRENZO OTOGAZ KİTİ OPEL - DACIA- RENAULT-FIAT-VE TATA arclarda 0 km fabirka cıkışlı olarak cıkıyor . her firma kendine göre araç markaları ile anlaşma yapabilir.

LANDİRENZO türkiye dagıtıcısı olgun lpg .arclarda marka gözetmeksizin arcınız ne marka olursa olsun 0 km 10.000 km gecmemiş arclara yazılı olarak motor garantisi veriyor. iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LandiRenzo-teknik -- 23 Ekim 2012; 19:47:44 >

• Merhaba omegas plus yazılım güncellemesi oluyor mu? Var ise nasıl haberimiz olur? Teşekkürler..

• clio 3 hb 1.2 aracıma bahsediilen yağlama sistemi gerekli midir acaba?
  • Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek KURBAN BAYRAMINIZI Ayotogaz olarak tüm LANDİRENZO ailesinin bayramını en içten dileklerimizle tebrik eder, mutluluklar dileriz
  • quote:

Merhaba omegas plus yazılım güncellemesi oluyor mu? Var ise nasıl haberimiz olur? Teşekkürler..

öncelikle merhaba
    landirenzo omegas plus güncelemesi şu an yok. günceleme olursa tel bilgilerinisi gönderin sizinle irtibata geceriz iyigünler hayırlı bayramlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LandiRenzo-teknik -- 25 Ekim 2012; 20:34:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dafkanat

clio 3 hb 1.2 aracıma bahsediilen yağlama sistemi gerekli midir acaba?

merhaba

sizin aracınız icin yaglama sistemine gerek yoktur iyigünler hayırlı bayramlar
  • iyi bayramlar arkadaslar benim ix 35 im var sivi sistmle ilgli kafamda soru isaretleri oldugu icin landirenzo nun kitini taktirmayi dusunuyorum size bir kac sorum var mardindeki landirenzo bayisi bana tasarruf orani %35 ve %20 benzin %80 LPGe harciyor dedi kimi %18-25 arasi tasarrufu var diyor kimide tasarrug oraninin %40 I gectigini soyluyor anlayacaginiz net bilgi yok fiyat konusundada kredi karti ve pesin 3000 tl tek fiyatverdi sizdn tasarruf konusunda net bir bilgi varsa paylasmanizi rica ediyorum mesela sehir ici ve sehirler arasi yolda kullanicilar tarafindan size yansiyan tasarruf oranini aktarirsaniz bana ve montaji yaptirmayi dusunen baska arkadaslarima yardimci olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burhan47 -- 25 Ekim 2012; 20:22:34 >
  • Bilgilendirme icin tesekkur ederim size ustam mardindeki bayi %35 deyince taktirmayi dusunmustum

• arkadaşlar mrb öncelikle iyi bayramlar daha önceden de belki hatırlayabilceğiniz gibi aracıma landirenzo evo tüp taktırmıştım astra h kasa bi soru sorcam yol bilgisayarı ile ilgili.yol bilgisayarındaki menzil doğru göstermiyo artık biliyorum tamamen benzine göre hesaplıyo çünkü ama anlık tüketim ve ortalama tüketim lpgye göre gösteriyo mu?bazı yazılarda göstemediğini okudum fakat örneğin benim araçta benzinde çalışırken rölantide 0.6-0.7 olan anlık tüketim lpgde 0.8-0.9 oluyo yani %20 denen fark gibi düşünüyorum ben bunu.bu konu hakkında net bilgi nedir?tşk

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan10tr -- 25 Ekim 2012; 23:37:35 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.