Şimdi Ara

LaND_PiRaTeS (OLYMPUS) GUİLDİMİZE ELEMAN ALINACAKTIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LWL 35 VE ÜSTÜ ARKADAŞLAR BİZLERE KATILABİLİR

Bİ KAÇ KOŞULUMUZ VAR

BUNLAR

DAHA SÜRELİ OYUNDA OLAN VE GUİLDE ETKİNLİKLERİNE KATILAN OYUNU BİLEN ARKADŞLAR GELEBİLİR
    AŞAĞIDA NİCKİM YAZIYOR İLGİLENENLER PM ATABİLİRLER

NİCK : 0oLoVeSo0_TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o0PuSuLA0o -- 5 Kasım 2006; 19:44:43 >

• guild kac lvl acaba?
  • Uzun zamandır böyLe sakin,güzel ve saçmalamayanın olmadığı 1 topic görmek güzel başarılar LaND_PiRaTeS
  • Benım orda arkadas var bır tene GLADYETOR Dıye onu alın
  • DownloadLink: http://rapidshare.com/files/2245626/SRO_bot.rar.html

alın size bot ugrasmayın bole oyunlar icin bu kasar

***** yere r a p i d s h a r e yazın

İYİ OYUNLAR
  • o0LoVeS0o_TR nedense seni sevmiyorum ama yine de başarılarınızın devamını diliyorum..

eski nickim:__FROZEN__ belki hatırlarsın
  • hımm bone sendin demek hea saol...sanada başarılar Dürüst ve bi oyunda sanallaşan kişilen muattabım deildir hele küfür edenler onlar hiç muattabım deildir unutma sende yapmışsındır böle bi hata Yoksa aramızda bi sorun olamaz
  • yaa.. bizim aramızda ki sorun ne kadar basit bir sebepten dolayı çıkmıştı .. şimdi düşününce gülüyorum..

tigergırl beklerken benden at istemiştin ben de vermediğim için seni german arkadaşlarıma vericem artık bu serverda job yapamicaksın diye tehdit etmiştin..

(kötü bişey olduğunu bildiğim halde)
    seninle sabaha kadar tartıştık di mi yaa

daha sonra da bi ara devam etti bu kavga ama ..kin de bi yere kadar..di mi?

artık kimseyle aram kötü değil guildten .. 52+3 okumu sattım ve kazandığım paranın 2 milyonunu önüme gelene dağıttım..
    dün belki rastlayan vardır

hemen türkler sardı etrafımı.. ne kadar açmışız paraya

neyse.. sözün kısası.. Başarılarınızın devamını dilerim

• quote:

Orjinalden alıntı: blackMASKe

yaa.. bizim aramızda ki sorun ne kadar basit bir sebepten dolayı çıkmıştı .. şimdi düşününce gülüyorum..

tigergırl beklerken benden at istemiştin ben de vermediğim için seni german arkadaşlarıma vericem artık bu serverda job yapamicaksın diye tehdit etmiştin..

(kötü bişey olduğunu bildiğim halde)
    seninle sabaha kadar tartıştık di mi yaa

daha sonra da bi ara devam etti bu kavga ama ..kin de bi yere kadar..di mi?

artık kimseyle aram kötü değil guildten .. 52+3 okumu sattım ve kazandığım paranın 2 milyonunu önüme gelene dağıttım..
    dün belki rastlayan vardır

hemen türkler sardı etrafımı.. ne kadar açmışız paraya

neyse.. sözün kısası.. Başarılarınızın devamını dilerim

thank you bunları düşündüğün için teşkkür bu dediklerini yapamayanlar var onlar da zaten 18 yaşı altı velettir kesin...Rapstar die bi velet var öncelikle 14 yaşında adı da kadir miş onun önceki charı _SaTaN_ HERKESE BİLDİRİRİM ŞU ANKİ CHARI RAPSTAR kardeşimiz char soyuyomuş onu da bildireyim ss sini çok yakında koymayı düşünüyorum!!! Sana başarılar arkadaşım

• sata nı tanıyom az kesmedim veleti ama cok theflik yapıyo o ondan git diyom geliy oadam 5 yıldızk malalr dalıyo lan başkasına dal diyom yok diyo bende öldürüryom
  • san diyom bonemisin nesin sorunn kaç lvl oldu 70 olsun artık ya da 70 olalı kaç hafta oldu olmuştur en azınından 3 hafta oda cok güçlü ama int beli onuda kestim Razieli tanıyan varmı cok iyi birisidir asilknada oda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.