Şimdi Ara

LAN ile monitörler arası görüntü paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eski bir notebook var, kardeşim oyun oynacağım diye tutturdu ancak özelliği yetmediğinden son oyunları oynayamıyor. Bu notebook'u benim bilgisayarıma LAN ile bağlasak, kendi bilgisayarımda arka planda oyunu açsam, o oyunu benim bilgisayarım üzerinden notebook ile oynarken (LAN ile görüntü aktarılacak sadece), ben de bilgisayarı kullanabilmeye devam etsem... (bu süreçte oyun arka planda duracak ben bilgisayarı normal kullanırken, yani tek olay görüntü aktarımı değil). Aradığım şey teamviewer'in biraz komplike versiyonu bir nevi. Bunu ne şekilde yapabilirim fikri olan var mı? İnternet değil de ağ aracılığıyla yapmak istememin sebebi, üzücü delay olmasını engellemek. Kedi yavrusu gibi yanımda bitip duruyor gelişine vurmaya kıyamıyorum, aklıma böyle bir çözüm geldi, bilgisayar alınana kadar idare ediversin.

Teşekkürler.

• böyle enteresan fanteziler aramak yerine bilgisayarları değiş tokuş yapın (:
  • Malesef böyle birşey mümkün değil
  • Oyunu acip goruntuyu aktarirsibiz ama sizin gordugunuz gibi degilde bozularak aktarilir. Ayrica arkaplandaki oyunu aktarma gibi bir ihtimal yok malesef. Bunun cozumu, kardesinizle anlasarak ona belli bir sure vererek pcyi ona birakmaniz. Sahsen ben oyle yapiyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.