Şimdi Ara

LAGUNA II GRUBU *** Gelin; Konuşalım, Tartışalım, Paylaşalım *** (362. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
24.183
Cevap
248
Favori
1.644.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HEPHAISTOS

Tekrar hayırlısı olsun arkadasım Allah lastiklerini duz bastırsın daima.
    Hep soyluyorum Temiz Turbo Laguna II ye denk gelmek biraz sans isi adınıza sevindim. Hos Omer abiyi turbo kesmiyorsada :)

2.0T kesmes kesmesin de, insanin gerisi lagunaya alisinca gerisi yavan...Simdi altimda 2011 megane var konserve kutusu gibi ve 150 den sonra korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohayyam

quote:

Hep soyluyorum Temiz Turbo Laguna II ye denk gelmek biraz sans isi adınıza sevindim. Hos Omer abiyi turbo kesmiyorsada :)

2.0T kesmes kesmesin de, insanin gerisi lagunaya alisinca gerisi yavan...Simdi altimda 2011 megane var konserve kutusu gibi ve 150 den sonra korkuyorum

Abi ben C Segmentinin hepsine Gazoz Kapağı diyorum :) Zaten o Meganı sen kullanırken seyrettım bıraz felaket gezıyor yolda hatta kursatada soyledım telefonda o sıra konusuyorduk bu adam araba kullanmayı unutmus meganı yolda tutamıyor dıye :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ohayyam

quote:

Abi ben C Segmentinin hepsine Gazoz Kapağı diyorum :) Zaten o Meganı sen kullanırken seyrettım bıraz felaket gezıyor yolda hatta kursatada soyledım telefonda o sıra konusuyorduk bu adam araba kullanmayı unutmus meganı yolda tutamıyor dıye :)

ya direksiyonda bosluk var yada direksiyon cok hafif, kendimi laguna kullaniyor gibi hissetmis olabilir be direksiyonu oyle tutmus olabilirim

• yarin bitane v6 deneyecegim bugun yanyana geldim isikta, beraber kalktik benimkiyle kafa kafaya gidiyor oyle ahim sahim seri degil yani, yada en az benimki kadar iyi :)) omer abi su bahsettigim is yolu uzerindeki. Adam satiyor yarin detayli gorusecegiz almayi dusunmuyorum ama bakacagim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursathanunal

yarin bitane v6 deneyecegim bugun yanyana geldim isikta, beraber kalktik benimkiyle kafa kafaya gidiyor oyle ahim sahim seri degil yani, yada en az benimki kadar iyi :)) omer abi su bahsettigim is yolu uzerindeki. Adam satiyor yarin detayli gorusecegiz almayi dusunmuyorum ama bakacagim.

Haberlerini bekliyorum alabilirim, hazir bakmisken bir turbo vardi sahibinden de onada bi baksan
  • Neyin haberini bekliyorsun abi V6 ile ilgili? benimkiyle aynı diyorum :)) he sen benimkinden istiyorsunnn, tamam abi bakarım senin içinn :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursathanunal

Neyin haberini bekliyorsun abi V6 ile ilgili? benimkiyle aynı diyorum :)) he sen benimkinden istiyorsunnn, tamam abi bakarım senin içinn :)))

Valla denemek lazim aslinda da, bu kadar da assagilamayin bu V6 lari... Yada V6 3.5 Vel satis mi alsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohayyam -- 6 Ağustos 2011; 9:45:30 >
  • Aracımın her iki kartı da arızalıydı. 2 tuşlu olan ; açıyor ama kapatmıyordu. 3 tuşlu olan ise açıyor ama bazen kapıyor bazen ise kapıları kapatmıyordu. Bu gün bir elektirkçi de 2 tuşlu olanı 50 tlye yaptırdım..3 tuşluyu ise yapamıyorlarmış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat cem

quote:

Orijinalden alıntı: dtoguz

Merhaba Kürşat Bey,

Isparta'ya gelirseniz sizi ağırlamaktan, tanışmaktan memnun olurum. Sanırım Ankara-Antalya güzegahınız üzerindedir. Her zaman beklerim.

Saygılar

selam arkadaşım ıspartada sizl nerede bulurum haftasonu nasipse melekete geleceğim gelmlkken de aracımın katalitlk konvektörü tamir ettireceğim cumartesi sanayideyim yani :)

pm attım murat bey.
    saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: egursal

Aracımın her iki kartı da arızalıydı. 2 tuşlu olan ; açıyor ama kapatmıyordu. 3 tuşlu olan ise açıyor ama bazen kapıyor bazen ise kapıları kapatmıyordu. Bu gün bir elektirkçi de 2 tuşlu olanı 50 tlye yaptırdım..3 tuşluyu ise yapamıyorlarmış..

bir süre sonra tekrar bozulur keşke yenisini alsaydınız...
  • 3 düğmeli kartı 10 gün kadar önce 269 tl ye aldım arkadaşlar bilginize
    sipariş verildiğinde 300 civarı demişlerdi kart geldiğinde 269 dediler
  • laguna 2 lerin dikiz aynalarının yerleştirilmesinde problem olduğunu düşünmeye başladım. sahibindendeki ilanları da inceledim çoğu lag 2'nin dikiz aynası sensörü üstte ancak nadiren de olsa aşağıda olanlar da var.
    lag 3'lerin ise sensörü altta. benim araçta dikiz aynası şöföre doğru fazla dönmüyor aynadan kendimi göremiyorum. ancak neredeyse sağ kapıya doğru tamamen dönecek. yorumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BURALDİNYO

laguna 2 lerin dikiz aynalarının yerleştirilmesinde problem olduğunu düşünmeye başladım. sahibindendeki ilanları da inceledim çoğu lag 2'nin dikiz aynası sensörü üstte ancak nadiren de olsa aşağıda olanlar da var.
    lag 3'lerin ise sensörü altta. benim araçta dikiz aynası şöföre doğru fazla dönmüyor aynadan kendimi göremiyorum. ancak neredeyse sağ kapıya doğru tamamen dönecek. yorumlar...

Bende sorun yok ıkı tarafada gayet rahat donuyor. Bahsedilen sensor ayna uzerındekı arkadan gelen ışığın algılanmasına ilişkin olansa bende ustte. Lakin ifade ettiğim gibi bahsettiğiniz sorun bende yok.
  • Mamigo bendeki 2 kartta 2 düğmeli.

Görüşelim bir gün merkeze geldiğinde... oruçları atlatalım sağ selamet, kafa şarj etmeye başlasın :-)
    Hem araçları kıyaslarız

ailene selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BURALDİNYO

laguna 2 lerin dikiz aynalarının yerleştirilmesinde problem olduğunu düşünmeye başladım. sahibindendeki ilanları da inceledim çoğu lag 2'nin dikiz aynası sensörü üstte ancak nadiren de olsa aşağıda olanlar da var.

İnan bende aynısı düşünmüştüm...dikiz aynası şoför tarafına çok dönmüyor, en son döndüğü nokta aracın tam arka doğrultusu....
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtoguz

Mamigo bendeki 2 kartta 2 düğmeli.

Görüşelim bir gün merkeze geldiğinde... oruçları atlatalım sağ selamet, kafa şarj etmeye başlasın :-)
    Hem araçları kıyaslarız

ailene selamlar

Tabiki doktorum inşallah ramazan sonrası geleceğiz yanınıza
    selamlar
  • Arkadaşlar merhabalr.
    Bazen start butonuna basınca çalışmıyor 10-15 kere deniyorum öyle çalışıyordu ki bugün 20 kere starta basmama ragmen çalışmadı bende vurdurtarak çalıştırdım.Bi sorun olduğu belli acaba bu akü ile mi ilgili, yoksa şarj dinamosumu ne olabilir.?Akü olsa tepki vermemesi gerekmezmi starta basınca herşey normal ses geliyor sadece çalışlmaya geçmiyor.?

Bir diğer sorunumda sol ön kapı kilitenmiyor.Zaten kapıyı açmak için dış kolu asılınca belli bir açıdan sonra açılıyor bunu düzeltmek için galiba kapının döşemeleri sökülüp bakılacak yoksa sadece kilidin oaradan operasyon yapılabilir mi?

herkezi iyi akşamlar
  • akü de ve şarj da sorun yoksa manyetik kaptöre baksınlar...
  • Merhabalar,
    Benim 2.0T nazara geldi sanırım.Park snsoru calışmıyor.Baktıgımızda 4 gözün(sensörün) bir tanesinin bir sekilde içerden kırıldıgını gorduk.

Servisten bu tek gözün fiyatını sordugumda zıpladım resmen 310 TL fiyat cektiler tek bir göz için.

Ilk sorum, bu kırılan göz (sensor) tamir edilebilir mi? Bir diger sorum velevki tamir edilemiyor (ya da cıkma bulamadım), yeni bir park sensorunu daha once aracta yokmuş gibi taktırabilir myiim? Yani mevcutu nasıl iptal ederim? (Ya da etmelimiyim). Bir de 4 sensor gözü varya, bir tanesi çalışmayınca park sensör hiç çalışmıyor.Acaba kalan 3ü ile bir sekilde çalıştırmak mümkn olur mu?

Tşk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperen_hakki -- 8 Ağustos 2011; 15:44:55 >
  • bENİM ARACIN STARTA BASINCA ÇALIŞMAMA DURUMU VAR Kİ BİR ÇOK ARKADAŞIN BAŞINA GELMİŞ BU GÖRDÜĞÜM KADARIYLA SEBELERİ ŞU OLABİLİYORMUŞ .Gecenlerde20-30 kere bastım çalışmadı en sonunda vurdurtarak çalıştırdım yarın bigün yolda kalmıyalım

1-MANYETİK KAPTÖR
    2-kRANK MİLİ VEYA KOLU SENSÖRÜ
    3-bENZİN BASINÇ REGÜLATÖRÜ
    4-KRANK DEVİR SENSÖRÜ
    5-BENZİN POMPASI

Ben en iyisi yarın servise bi gidyeim ve bi cihaza bağlatayım en iyi si bu gibi görünüyor en önce sorunu tespit etmek gerek dimi

bilgisi olan yardım lütfen
  • 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.