Şimdi Ara

LAGUNA?(çok acil)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar arkadaşlar uzun olacak ama ne olur yardım edin BENZİNLİ-LPG bir laguna almaya karar verdim ne olur sorularıma bi derman çare bulun...
    1-http://www.sahibinden.com/satilik_aracWQQaXQQ12808418WQQpXQQdisplayitem şu tipte alacagım bu laguna I diye mi geciyor ? birde sınıf olarak bu araba ne sınıf bir araç ? (A,B,C,D,E... hb,sedan,station wagon fln...)
    2-bu araba gercekde nasıldır yoltutuş,konfor,performans,yedek parca ve tabikide yakıt tasarrufu?
    3-bu arabanın e-broşürünü nerden bulabilirim? çok istiyorum...
    4-RT,RXE,RXT donanım olarak bunlar mı?full almak istiyorum hangisi full olanıdır?
    5-motor gamı olarak 1.6,1.8,2.0 var herhalde ben bunları sitede gördüm sadece. Teknik bilgiye sahip değilim(tork,beygir...) şu e-broşürü bi bulsam 2.0 da niyetliyim ama ? çok yakarmı diye endişeleniyorum... kaç senedir özlemini çekiyorum bir yandan da almışken en güçlüsünü alıyım diyorum... :)?
    6-birde genel olarak sizin yorumlarınızı bekliyorum...
    LÜTFEN YARDIM LÜTFEN
    SAYGILAR...

• Evet araba laguna 1 ve d sınıfı.

yol tutuş ve konfor olarak sorunsuzdur.lpg ile gayet ekonomik bir araçtır.

en full ü rxt dir.Sen al broşürişini hallederiz forum da var.
  • arkadaşım alıp uzun sure kulanacaksan al derim ama 1-2 sene binip satacaksan d sınıfı araçlar da 2 el fiyatları cazip ama elden çıkarmak biraz zaman alıyor diye düşünüyorum iyi düşün acele karar verme şimdiden hayırlı olsun hangi aracı alırsan
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuncay altuntoprak

Evet araba laguna 1 ve d sınıfı.

yol tutuş ve konfor olarak sorunsuzdur.lpg ile gayet ekonomik bir araçtır.

en full ü rxt dir.Sen al broşürişini hallederiz forum da var.

peki şu brosürü almadan bi paylassak cok mutlu olurum biraz incelesem?... çünkü %99 alacagım.birde yedek parcada nasıldır? ayrıca motorda ne önerirsiniz 2.0 düşünüyorum ama çok yakar mı diye endişeleniyorum... bu arada :) sedan tipi değilmi ? çok tesekkürler yorumlara cok ihtiyacım var
    SAYGILAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalpazan13 -- 15 Mayıs 2009; 13:22:27 >
  • laguna 1lerin en güzeli ve en çok tutanı 2.0 rxt modelidir,lagunalar liftback kasa olarak bilinirler,lagunalar tam anlamıyla konforu yaşatırlar uzun yola çıkanlar iyi bilir,yakıt olarakta lpg ile ekonomik olarak kullanılır.
  • nsl kullanıcı olduğunu bilmiyorum bu nedenle performance istiorum diosan 1.6 çok tatmin etmicektir ama pasifte değil tabi.bende 2001 1.6 115 bg var istediğim gibi deil. parformance ın yanında bazı teknik farklarda var tabi ama olmazsa olmaz farklar deil bence.sakinim diosan 1.6 larda kullan tercihini yakıt ta da çok farkeder. bnm lpg de uzunda 12.5 -13 ykr şehir içi 16-17 ykr arası deişio. arkadaşında dedii gibi elden çıkarmak zor.alırsan sağlam bi bakım yaptırırsın rahat 5 sene gider . rahatlığınıda hiçbişeye değişmem.güvenlik konusundada sağlam.düşünürsen bana ulaş anlaşabilirsek benimkini verebilirim 5 senedir kullanıorum .. kolay gelsin

sayqılar.
  • arkadaslar peki şu broşür işi cok merak ettim elinde olan varsa bulabilen paylaşırsa çok iyi olur...
    birde sahibinden bakıyorum ama RXT full ise hepsinde ESP olması gerekmiyor mu ? bazıları işaretlenmemiş?
    SAYGILAR...
  • arkadaslar ne olur yardım broşür derken bütün donanımların yer aldığı özelliklerin bakıp incelemek istiyorum acil yardım...
    http://www.renault.com.tr/assets/model/pdf/pi_brochurepdf_5.pdf (bunun gibi)
    SAYGILAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalpazan13 -- 15 Mayıs 2009; 20:40:59 >
  • laguna 1 lerin teknik ve donanım özelliklerini içeren bir materyal bulman biraz zor olabilir. malum şuan 3 ler piayasada....
  • quote:

Orjinalden alıntı: hernan77

laguna 1 lerin teknik ve donanım özelliklerini içeren bir materyal bulman biraz zor olabilir. malum şuan 3 ler piayasada....

anladım saol unda imkansız mı ? :) böyle takıntı var harfi harfine okumam lazım... nasıl bulabilirz? bizde girecez aranıza işte bi yardım bea :D
    SAYGILAR...
  • Linkteki aracı almak istiyorsan derim ki,

KM si çok fazla. Daha düşük olanları bulmalısın. 100.000 civarı olanlar örneğin.
    Çok pahalı. Daha 1 hafta önce arkadaşımın Laguna sı 11.500 TL ye satıldı. KM si çok daha düşük, otomatik, rxt, lpg yok ve 1999 model. İlk sahibinden ve çooook bakımlıydı.
  • alacaksan RXT 140 bg olanı almanı tavsiye ederim laguna 1 'lerde ESP yok diye biliyorum laguna II'de olması gerek
    Güvenli araçtır İlk 5 yıldız alan araçtır
    donanımı laguna forumunda bulunan arkadaşlara sorarsan daha net bilgi alabilirsin
    teknik özellikler:
    http://www.motorsporlari.net/car/tech_spec.asp?specID=23685&make=Renault
  • Laguna çok güzel araçtı illa alacağım diyorsanız alın fakat ilandakini almayın kilometresi çok şimdiden hayırlı olsun..
  • arkadaslar o linkteki sadece alacagım laguna modelini gösterme amaçlıydı :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: oluşumbilgi

Linkteki aracı almak istiyorsan derim ki,

KM si çok fazla. Daha düşük olanları bulmalısın. 100.000 civarı olanlar örneğin.
    Çok pahalı. Daha 1 hafta önce arkadaşımın Laguna sı 11.500 TL ye satıldı. KM si çok daha düşük, otomatik, rxt, lpg yok ve 1999 model. İlk sahibinden ve çooook bakımlıydı.

ben şimdi çöktüm 11.500 deyince dünya kadar fark var şunu begendim ama arkadasın dediğine göre çok pahalı gibi geldi sizce bu nasıl ??????
    http://www.sahibinden.com/120_00km_de_2001_model_laguna_2_0_rxt_full-03WQQaXQQ12134473WQQpXQQdisplayitem
    SAYGILAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalpazan13 -- 16 Mayıs 2009; 21:11:11 >

• quote:

Orjinalden alıntı: baybars_

alacaksan RXT 140 bg olanı almanı tavsiye ederim laguna 1 'lerde ESP yok diye biliyorum laguna II'de olması gerek
    Güvenli araçtır İlk 5 yıldız alan araçtır
    donanımı laguna forumunda bulunan arkadaşlara sorarsan daha net bilgi alabilirsin
    teknik özellikler:
    http://www.motorsporlari.net/car/tech_spec.asp?specID=23685&make=Renault

link için çok saol un...

• i30 dostum LAGUNA1 alacaksan 2.0 öneririm LAGUNA2 ALACAKSAN 1.6 ÖNERİRİM ayrıca linkteki aracın fiyatı çok ederi 13.000liradır
  • quote:

Orjinalden alıntı: CLİO SYMBOL

i30 dostum LAGUNA1 alacaksan 2.0 öneririm LAGUNA2 ALACAKSAN 1.6 ÖNERİRİM ayrıca linkteki aracın fiyatı çok ederi 13.000liradır

arkadas ole diyosunda nasıl nerden bulabilirim?:) 13.000 e ben ankara da ?böle temiz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: i30

quote:

Orjinalden alıntı: CLİO SYMBOL

i30 dostum LAGUNA1 alacaksan 2.0 öneririm LAGUNA2 ALACAKSAN 1.6 ÖNERİRİM ayrıca linkteki aracın fiyatı çok ederi 13.000liradır

arkadas ole diyosunda nasıl nerden bulabilirim?:) 13.000 e ben ankara da ?böle temiz ?

?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.