Şimdi Ara

LAGUNA 3 TEST SÜRÜŞÜ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
411
Cevap
0
Favori
115.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullandığım açık kahve gibi bir renkti ama bende kataloğa bakarak uzay griyi beğenmiştim.
  • Teşekkürler.

• Kim ne derse desin,bu araçlar sevdiklerinle birlikte yapacağın uzun yolculuklarda en keyifli yol arkadaşıdır,ben 2006 da 3300km yol yapmıştım o kadar rahat ve ekonomik bir geziydi ki anlatamam,bizde araba çoktur Passat - C200K - 406 vs vs ne ararsan

Laguna güzel araçtır biraz ikinci eli kötü olabiliyor onun dışında hiç şüphen olmasın.
  • İkinci eldeki değer düşüklüğünü hiç düşünmüyorum, zira uzun süre kullanmayı planlıyor. (Kaza bela olmadığı sürece)
    İlginize teşekkür ederim.
  • @SbnCkr aracınız hayırlı ugurlu olsun, yeni aracınızla kazasız belasız keyifli yoluculuklar dilerim.Laguna dan pişman olmuyacagınızı söylüyebilirim. bende lagII kullanıcısıyım ve acıkcası arabaya her bindiğimde yoluculugumun kolay kolay bitmesini istemiyorum. alacagınız konfor,güven ve keyif katsayısı lagIII de cok daha farklı olucaktır
  • Leonheart07 sen Lag III ü denedin mi?

Bence bizim Lag II lerle Alfa 156 nın harmanı gibi olmuş bende ikiside mevcuttu;rahatlık-sessizlik Lag II den miras,keskin yönlendirme kabiliyeti-mükemmel frenler Alfa dan alınmış gibi.
  • merhaba leonheart07

dilekleriniz için teşekkür ederim.

saygılarımla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: esmerce

Leonheart07 sen Lag III ü denedin mi?

Bence bizim Lag II lerle Alfa 156 nın harmanı gibi olmuş bende ikiside mevcuttu;rahatlık-sessizlik Lag II den miras,keskin yönlendirme kabiliyeti-mükemmel frenler Alfa dan alınmış gibi.

maalesef daha deneme imkanı bulamadım ve açıkcası denemek içinde sabırsızlanıyorum.renaulta test sürüşü için mail attım ve boş bir günümde de bayiye gidicem.aracı sadece dısardan görebilme imkanı buldum. bu arada bugüne kadar hiç alfa kullanmadım ama kullanan bir tanıdıgım var öve öve bitremiyor(performans ve fren konusunda).Performans konusunda; 1.6 motorun 7000 devirde bile ivmelenebilme özelliğinden bahsettiğinde gercekten etkilenmiştim.Sen galiba LAG III ü deneme imkanı bulmuşsun.LAGII konusunda tek sıkıntım; lagII lerde yüksek hızlarda viraja girilidiğinde arabanın arkası savrulmasa bile arabanın içindeki yolcu ve nesnelerin etkili bir şekilde savrulmasıydı, bunu iyilişetirebilmişlermi?

• sayın arkadaşım hayırlı olsun .Kazasız sürüşler dilerim.Hangi versiyonunu ve kaça aldınız?Bayi herhangi bir indirim yaptımı
  • arkadaşım aracın hayırlı olsun sormak istediğim tek soru var 1.5 dci almışsın 110 pslik performansı nasıl sadece bunu merak ettim
  • Sayın öz66,

teşekkür ederim.

1.5 DCi Privilege + Permium Paket

bana anahtar teslim 50.500,00ytl'ye malolacak

bu arada leonheart07 üyemize cevaben; araçla 120-130km iki şeritli bir köy yolunda viraja girdim, araç viraj çizgisini kaybetmedi. bunu firma yetkilisinin teşvik etmesi ile yaptım zira yol dar ve virajlı olduğu için ben çekinmiştim.
  • Abi iç mekanı muhteşem gördüm ya. Dış tasarıma bişey diyemem ben beğendim ama arka taraf Citroen C5 gibi olmuş. Stoplardan bahsediyorum. Denemedim. Yarın deneme niyetindeyim. İç tasarımına hayran kaldım gerçekten. Çok güzel ferah duruyor. Bu araca birde dizel + otomatik olursa bir nevi alınır araç olabilir. D sınıf bir çok araçta dizel otomatik var. Ancak Renault dizel otomatiği Megane'da geçen yıl getirdi.

Bu kasayla inşallah renault Laguna'yı istediği yere getirecek.
  • Sayın range_murat,

teşekkür ederim.

araç bildiğiniz gibi altı vitesli ve birinci vites aralığını kalkış için kısa tutmuşlar.

turbonun devreye girdiğin andan itibaren her viteste bir ivmelenme hissi duyuyorsunuz.

ayrıca araç 1386kg 110ps ve 240nm/tork var, bu aracı rahatlıkla yerinden kaldırıyor ve istediğiniz hıza çok kısa zamanda ulaşabiliyorsunuz.

benim için konfor ön planda ve bana hız sadece sollamalarda gerekli olduğu için beni tatmin etti, ama peklentileri farklı kişiler için birşey söyleyemem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SbnCkr

Sayın öz66,

teşekkür ederim.

1.5 DCi Privilege + Permium Paket

bana anahtar teslim 50.500,00ytl'ye malolacak

bu arada leonheart07 üyemize cevaben; araçla 120-130km iki şeritli bir köy yolunda viraja girdim, araç viraj çizgisini kaybetmedi. bunu firma yetkilisinin teşvik etmesi ile yaptım zira yol dar ve virajlı olduğu için ben çekinmiştim.
    Benim asıl öğrenmek istediğim aracın içindeki durum;kendinizde bir savrulma veya yana yatma gibi bir durum hissetinizmi?
  • koltuk yapısının insan vücudunu sarması ve esas önemlisi yeni geliştirilmiş viraj çubukları sayesinde aracın virajda yatma problemi olmuyor, bu ikisi birleşince size viraj dışına doğru araç içinde savrulmuyorsunuz.
    bende megane II vardı, meganda bariz bir yatma olurken bu araçta bunu yaşamadım.
  • quote:

koltuk yapısının insan vücudunu sarması ve esas önemlisi yeni geliştirilmiş viraj çubukları sayesinde aracın virajda yatma problemi olmuyor, bu ikisi birleşince size viraj dışına doğru araç içinde savrulmuyorsunuz.
    bende megane II vardı, meganda bariz bir yatma olurken bu araçta bunu yaşamadım.

Anlasılan laguna 3 de yol tutuş stabilitesi baya arttırılmış ve bu da sürücü ve yolculara güven duygusunu daha da hissetricektir. ayriyetten tahmin ederimki geliştirilmiş yol stabilite durumu araca mükemmel slalom yapma imkanı tanıyacaktır.Tekrar hayırlı olması dileklerimle
  • ben de tekrar teşekkür ederim...
  • hayırlı uğurlu olsun

donanım ne?
  • Merhaba DH-ALEMDAR,

Çok teşekkür ederim.

1.5 DCi Privilege + Permium Paket (Özetle açılır tavan ve deri döşeme eksik) bunların dışında full.
  • quote:

Sayın range_murat,

teşekkür ederim.

araç bildiğiniz gibi altı vitesli ve birinci vites aralığını kalkış için kısa tutmuşlar.

turbonun devreye girdiğin andan itibaren her viteste bir ivmelenme hissi duyuyorsunuz.

ayrıca araç 1386kg 110ps ve 240nm/tork var, bu aracı rahatlıkla yerinden kaldırıyor ve istediğiniz hıza çok kısa zamanda ulaşabiliyorsunuz.

benim için konfor ön planda ve bana hız sadece sollamalarda gerekli olduğu için beni tatmin etti, ama peklentileri farklı kişiler için birşey söyleyemem.

teşekkürler verdiğiniz bilgiler için
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.