Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.315
Cevap
35
Favori
93.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kadar gereksiz uzadı ki dizi artık izlerken zevk almıyorum.Son zamanlarda her proje böye oluyor.Twd gibi uzattıkça uzatıyorlar tuttu diye.Azcık BB den feyz alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yav arkadaş izlemek istemeyen izlemesin, izlemek isteyen de mantık falan aramadan izlesin geçsin işte.

izleyene keyifli anlar geçirtecek, heyecanlandıracak bir dizi işte, ötesi değil.

övülecek dizi de değil gömülecek dizi de değil.

4.sezonu da fena değil ayrıca.

edit: bu arada gelecek sezon için tahminim baya bir bekleyeceğiz. ispanya, koronavirüs'ten dolayı en fazla zararı gören ülkelerden biri. karantina falan 2 sene sonra yeni sezon gelirse şaşırmamak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 4 Nisan 2020; 2:58:22 >
  • Erkeklerin önünde twerk yapan hatun ameliyat önlüğü giyip, kaburga yarıp ciğer kesiti alıyor. Buna başka hiçbir yerde şahit olamam. Tamam mantık beklememek falan ama, bu başka seviye.
  • İlk 3 sezonu baz almadan 4. Sezonu tek bir diziymiş gibi yorumlarsak güzel bi dizi derdik ama ilk 2 sezonun çok çok iyi olması 3. Sezonunda çok iyi olmasından dolayı 4. Sezon önceki sezonlara nazaran sönük kalmış. Yani kesinlikle kötü değildi ama beklenti maximum olunca kötü gibi lanse edilebiliyor. Herşeye rağmen sezon 10/7 felandir benim kanaatimce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Az önce bitirdim 4’üncü sezonu. Gerilimi çoktu yine beğendim. Yani bazı saçma sahneler yok değil ama adı üstünde dizi arkadaşlar çokta takılmamak lazım. Gandia’yı köşeyi sıkıştırıpta vuramamaları bayağı ilginçti yani.

• Ne bileyim yavan geldi bir oturuşta izledim bitirdim ancak o kadar yani pekte bir etki bırakmadı belki de sezonlar arttıkça etkisini yitiriyordur
  • Bu diziyide cöp ettiler. Bazi seylere eyvallah dedik ilk sezon icin. Ama bu sezon abartmislar. Anladik millet Berlin karakterini sevdi. Ama yeter arkadas. Flashback ile nereye kadar. Sıkıcı olması da cabası. Cöp sezon. Sakiz gibi uzadi. 10 uzerinden 3

Hesapta eski asker. Cok tehlikeli katil zart zurt. Ama ne is ise kelepce’nin nasil cikarilabilecegini bile bilmiyor. Bi tane terminator yaratalim demisler. Ustune bolca aksiyon sahnesi cekeriz diye salmislar. Capraz ates altinda ve kabak gibi acikta makinalilarin hedefinde. Kurtuluyor yuruyerek. Yetmezmis gibi Nairobi’yi basitce öldürüyor. Ve oradan takla atarak kaciyor. Hemde 6 kisiden. Bu sahneden sonra diziyi has... lan modunda izledim. Olmesi gerekiyor bunun denilen adami bagli tutup bir de isyan eden palermo’yu yanina veriyorlar. Olan olduktan sonra sorry moduna girip duygusal an katalim demisler. Hamile kadin herseyi catir catir soyluyor. Hukumet, ic isleri vs yardiriyor. Ama ne hikmetse yuruye yuruye evine gidiyor. Kolay mi lan oyle. Binadan cikmadan alirlar adami. Uzatmak icin sacmalamislar. Tokyo’nun tip mezunu oldugunu bilmiyoduk. Ama helal olsun. Once cimbiz ile goz ameliyati. Simdi de tas cikartan ince ameliyatlar Lgbt’nin daha ne kadar bokunu cikarabilirler derken erkekden donmeyi sokmuslar. Bir de ben hep boyleydim diye normallestirmeye calisiyorlar her zamanki gibi. Yakinda travesti ile erkek veya travesti kadin cinsel sahnesi de goruruz. Arturo karakterinin ne diye kondugu belli degil. Amacsiz, bosa yer kaplayan bi karakter. Buna da amac verelim milet sevmiyo zaten bu karakteri, seyircinin gozunde iyice bok edelim adami diye cinsel saldiri duzenletmisler. Dahi professor tokyo’un “ la inanma gormedin ki “ demesiyle kendine geliyor. Her halti ogrenebilecekleri birilerini niye oldursun polis ? Bolumler gecsin diye uydurmuslar. Otopark kamerasini gondikleyen profesor havuza atlayan polisin binasinin kamerasini unutmasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 24 Aralık 2021; 0:52:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi güzel izlenir ama şu tuttu diye uzatmak benim de en sevmediğim durumlardan.
    3 ve 4.sezon tek sezon gibiydi. Daha fazla prim yapsın diye ayrı ayrı çıkmış gibi duruyor. Şimdi yeni karakterler eklenir eskilerden ölenler olur diziyi daha 3-4 sezon götürürler. Ama unuttukları şey ana temayı boşlamak. Ne yazık ki soygun, planlar, başkaldırı bunları unutup diziyi uzatacaklar gibi hissediyorum. Ayrıca Mesih iptal ediliyor tutmasına rağmen sırf Hristiyan Dünyası tepki verdi diye ama bu diziyi sakız yapacaklar Netflix strateji olarak yanlış yapıyor.
  • Sezon 4 Cüneyt Arkın oynamış galiba saçmalık daniskasi

• Eh işte yine de izleniyor 4.sezon.

• Hep aynı hatayı yapıyorum. Yeni sezonu izlemeden yorumları okuyorum ve hevesim kaçıyor. Mübarek gömen gömene.
    Sonraki sezonları izleyip ilk sezonlardaki tadı alınan dizi yok zaten.

• Bence 4.sezon çok iyi olmuş. Saçma ve zorlama sahneler tabi ki var ama heyecan ve gerilim yine şahane.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4x5'i bitirdim, senaryo çok zorlama olduğu için 4. Sezonu sevmedim. Ana karakter oldukları için ölmüyor hiçbiri. Bazı yerlerde de ölmemesi gerçekten saçma oluyor.

Gandia
    ekibin yarısını çok rahat öldürebilirdi,inatla öldürmüyor. Başta helsinki ve nairobiyi çok rahat öldürebilirdi. Onun yerine boğazından asıyor ki gelip kurtarabilsinler. Nairobiyi boğmaya çalışıyor vs... bu kadar profesyonel bir asker rahatlıkla hem ölümcül yara bırakabilir hem de istediği şekilde can yakabilir.

Tokyoyu öldürmüyor,neymiş ana karakter. Onu öldürseler dizi biter. Sırf güzel diye

Sonra denver ve rioyu rahatça öldürebilirdi,ikisi karşısındaydı ama onun yerine bomba attı... son sahnede gandia dahil kimsenin ölmemesi de ayrı saçmalık. Bunlar sadece son 4. ve 5. bölümden...

Senaristler zorlaya zorlaya batırmış sezonu.

Edit : 4x6
    hayret lan çeteden biri öldü.bunlar ölümsüz değil miydi? Bir de gandia nasıl vurabildi la valla aklım almıyor. Oyunun kuralı gandianın hepsini ele geçirip öldüremeden bırakması değil miydi? 10 sezon ağlarlar şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 4 Nisan 2020; 20:22:48 >

• her boku en ince ayrintisina kadar araştırıp ona göre kurgulayan profesör sen kalk polisten kosetebek yapmak için arabanı plakasını göster deşifre ol. Kocaman banka soyuyorsun ulan bunu nasıl atladım be adam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4. sezon dram ağırlıklı olsa da bence güzel olmuş. Aksiyonu 5. sezona bırakırlar ve finalini yapar diye düşünüyorum.

Nairobi

Senarist Berlin’i öldürdüğüne pişmandır Bu kadar sağlam bir karakteri sadece flashbacklerle kullanamazlar. Daha aktif bir rolü olmalı.

• Bitirdim.

Sezon ilk 3 sezonda nasıl akıp gidiyorsa 4.sezonda akıp gitti.

İlk 3 sezonda ne kadar mantık hatası varsa bu sezonda mantık hataları vardı. Bu dizi hep aynıydı hiç değişmedi.

Yerin dibine sokulacak bir dizi değil, aynı zamanda göğe çıkarılacak bir dizide değil. Orta ayar bir dizi.

Tek istediğim artık
    Berlini
    görmeyelim. Bayıyor geri dönüşler.

Hamile Kadında bizim ekibe katılsa şaşırmam herhalde. Arturoda az .... değil, bir kurtulamadık heriften. Şimdi psikopatla (Polat Alemdar) 2 si bir olur 5.sezonda bela olurlar

5.Sezonda görüşmek üzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 5 Nisan 2020; 1:9:10 >
  • 3 sezonda neredeyse çok fazla mantık hatası vardı ama bunda da neredeyse aynı senaryo var farkeden bir şey yok.

Anlayamadığım nokta sen gandhi diye bir Prof bir adamı tut koy tek başına malkaçoğlu hesabı eline geçen her fırsatı değerlendirme asansöt pozisyonu çok rahat öldürebilir ama o tam tersi bomba atıyor. Tokyo ise neşter tutmayı bilmez ama ameliyat yapıyor hatta bağlantı koparken.

Ayrıca anlamadım lisbon neden kurtulmuşken profösörün yanına gitmiyorda merkez bankasına giriyor planın parçası ise dışarda kalsa belki alcia prof bulsa bile kafasına silahı lisbon dayardı.

Otopark kamerasını hackleyen 2 dakikada prof amma velakin havuzun oradaki kameraları farketmiyor plakayı ele veriyor ve o plakadan buluyor.
    Her neyse öyle böyle bitti yinede akıp gitti sezon aslında.
  • 4x5 te o kadar çok plot armor var ki saçmalığın daniskası olmuş.Tamam aksiyonlu bir dizi hatalara o kadar takılmayayım diyorum ama saçmalamışlar.Bu sezon olmamış bence

• Kendi halinde yerinde sonlandırılmış muhteşem bir İspanyol yapımıydı.

Netflix aldı feminizmi eş cinselliği dayadı.Yetmedi para hırsıyla uzattıkça uzattı.

Bu Netflix ne pis bir platform.

Yine de severek izledim mi izledim.Netflix içine ne kadar etse de etsin dizinin temeli sağlam ve bu sayede ayakta kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 5 Nisan 2020; 12:56:2 >

• Tamam arkadaş anladık dizi iyi para getiriyor, milyonlarca izleyicisi var ve altın yumurtlayan tavuğu kesemiyorsunuz eyvallah. Ulan bari gerçekçilikten kopmayın anasını satayım. Gandia denilen adam bildiğin Terminator'e bağladı adama kurşun işlemiyor. Her yerden adama kurşun yağıyor adam takla atıyor sağa sola kaçıyor kurtuluyor, adama el bombası bile işlemedi ama kafasına kapı çarptı diye bağıldı ya da sırtına pense batırıldı diye bayıldı.

Kusura bakmasınlar, evet heyecanlı evet sürüklüyor, ne olacak diye merakla ekran başında tutuyor ama bunlar görmezden gelemiyorum ben. Bizim Polat Alemdar ölmüyor diye kızıyorduk ama Gandia Polat'a işine bak hemşerim diye selam çakıyor resmen. Nerde ilk 2 sezondaki kusursuz kurgu ve planlar nerede Hızlı ve Öfkeli'ye dönen 3. ve 4. sezon. 5. sezonu da izleyeceğiz tabii ki ama umarım Hollywood saçmalıklarına çevirmezler daha fazla diziyi.

Ayrıca eşcinsellik propagandasından gına geldi Netflix'in. Berlin gibi bir kralı bile Palermo'yla öpüştürdüler ya. Ne diyeyim ulan size? Şaka mu bu? Yukarıda yazan arkadaşın da dediği gibi İspanyol televizyonlarına özelken bunlar yoktu ama ne zaman Netflix aldı 3. ve 4. sezonda gereksiz bir eşcinsellik propagandası doldu diziye. 3. ve 4. sezonda cinselliği azaltıp eşcinsellik propagandası doldurdular diziye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McLaren64 -- 5 Nisan 2020; 3:58:6 >
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.