Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.315
Cevap
35
Favori
93.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek kelimeyle ozetliyorum, begenmedim. Netflix altin yumurtlayan tavugu buldum diye icini yarip icindekileri alma pesinde. Heleki
    sezon finalinin baya ortada kesilmesi tam fiyasko. Sonraki sezona malzeme kalsin diye de yapilmaz bu yani.

Ilk iki sezonu cok aratiyor suan dizi. Umarim Netflix yaptigi hatayi anlar ve bir an once geri doner bu hatadan.
  • 4. sezon 5.bölüme kadar izlediğimle;

Ben hala netflix'in en iyi dizisi olduğunu düşünüyorum tbh, zaten uzun süredir izlemeye değer tek dizi görüyorum bunu (the boys hariç). Beğenmeme sebebinizi bir nevi anlıyorum, aksiyon çok az ama şu an benim kaldığım bölüm tam aksiyonların başladığı bölüm, şu eleman kaçıyor ya. Ama evet çok fazla drama var, yine de hoş.

Soygun dizilerine bayılıyorum, başka önerisi olan var mı soygun/suç ağırlıklı?
  • İki bölüm izledim bu sezon batırmışlar mantık hataları ile dolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gece bitirdim. Aksiyonu az ama kendini izlettirdi yine. Ben çok iyi bulmadım ama kötü de diyemem. Gelsin 5. sezon
  • Ben beğendim gayet iyi Netflix bu dizide kendi kalitesini aşıyor.

Yalnız;

Gandia biraz fazla süpermen olmamış mı ? 6. Bölümde asansörden iki kişi arkadan iki kişi ağır silahlarla ateş açarken burnu kanamadan odaya geçebiliyor. Aynı şekilde Naiobi'yi vurduktan sonra kaç tane adam tararken koşa koşa tek mermi isabet etmeden kaçabiliyor.
  • şu diziyi aşırı övenlere de gömenlere de katılmıyorum, ortalama üstü bir dizi benim için izlerken keyif alıyorum. bu sezon da güzeldi.

bir soygunu 3 sezona yaymaları gereksiz oldu sanki bu sezon biter diye bekliyordum ben. 7.bölümü çok beğendim, sezonun en iyi bölümüydü. nairobi'nin ölmesini hiç beklemiyordum, o kadar süre öldürmedi son anda kafasına sıktı.
  • 2. soygun resmen 1. soygunun kopyası gibi gidiyor.

Profesör şimdi Sierra tarafından yakalanıp ardından da kurtulursa tam aynısı olacak.
  • Ben bir çırpıda bitirdim gene boşluğa düştük müthiş zevk aldım şu sezondan
  • yok ya zorla izliyorum hiç beğenmedim hele şuan o çatışma sahnesini gördüm 5. bölümdeki kusucam
  • Bir sorum var :

Palermo,Gandia'nın kaçmasına niye yardım etti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2472D2B0E

Bir sorum var :

Palermo,Gandia'nın kaçmasına niye yardım etti?

Çünkü yönetimi kaptırdı ve geri almanın tek yolu kaos çıkarmaktı. Tokyo'dan bu şekilde yönetimi geri aldı. Zaten daha öncesini anlatırken profesör onu egosu yüzünden istemiyor o ise evet bu doğru herkese ihanet ederim ama soyguna ihanet etmem diyor.
  • Önceki sezon için "Kimse 50 polisin arasında motosikletle gitmiyor bu sezon daha oturaklı hareketler var. Karakterler de biraz da olsa akıllanmış" şeklinde bir yorum yapmıştım bu sezon fikrim tam tersi yönde değişti. İlk sezonda Tokyo'nun motosikletle 50 polisin arasından kurşun yemeden geçmemesi bu sezondaki çatışma sahnelerinden çok daha mantıklı olmuş. Özellikle 5. ve 6. bölümdeki çatışmaları çeken yönetmen, gururu varsa o sahnelerin parasını iade etsin Çukur'daki lastikli sahneden beter sahne çekmişler. Onun dışında karakterler de saçma sapan triplerde yine sürekli bir bölünmüşlük halindeler. Çatışma sahneleri dışında önceki sezonların ne altında ne üstünde diye düşünüyorum ama o sahneler rezillikti.

5.bölümdeki asansör önündeki çatışma sahnesinin hiçbir mantığı yok. 4 kişi 2 ayrı uçtan ve 3 ayrı açıdan ateş ediyor ama tam ortalarındaki adamı vuramıyor. İşin daha da kötüsü koruma kendini saklamıyor bile yerde yatıyor bu sırada bir tarafa sıkarken öbür tarafa doğru ya kafası ya da oturgaçları tamamen açıkta kolları ve bacaklarının hep açıkta olmasına girmiyorum bile. O kadar mermi atılıyor adama sadece Monica'nın sıktığı tek mermi isabet ediyor o da çatışma sırasında olmadığı için herhalde, storm trooperlar bile daha isabetlidir. İşin komiği güvenlik şefi adam god mode açmış gibi savaşıyor ama 2 bölüm öncesine kadar kelepçeden kurtulmayı bilmiyor Nairobi'yi vuruyor vururken herkes izliyor üzerine yakın mesafeden hoplaya zıplaya kaçıyor yine tek bir mermi isabet etmiyor.

Edit: Marsilya, Bogota ve Banka Müdürü abinin hakkını vermek istedim, bu dizide gerçekten aklı başında karakterler de varmış dedirttiler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt

Aynısını yazmaya gelmiştim. Şu an ağzım açık bunu çeken yönetmenin diyorum.
    Korumanın asansöre el bombası atması ve rio ve denvere bir şey olmaması. Muhteşem bir şey
    Sıkılarak izliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• o müfettiş orda doğum sancısı çeker ve profesör de onu doğurtturur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Diziyi ne hale getirmiş Netflix

Mantık hatası olsun zaten gerçek hayatta adım atamazlar bu plan ve hırsız kadrosuyls ama izleyiciyle kafa bulmuşlar resmen. Tek tek yazamayacağım ama tüm aksiyon sahneleri komedi.. Kaliteli görseller sunuyor fakat patlamadan kurtulmalar, askeri helikopterin uçuşu(kahkaha attım), 5-6 polisle ülke tarihinin en büyük suçlularından birini market alışverişinden döner gibi arabaya götürmeleri, ameliyat sahnesine zaten girmiyorum bile....

Diziyi çok seviyordum ama izleyiciyle bu kadar alay edilmez.

Bu yorumları da diziyi sevdiğim için yaptım umursamayan insan bu kadar dil dökmez. Saldırıya geçecek olan papel severler lütfen samimiyetimi göz önünde bulundurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 5 Nisan 2020; 22:39:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Alim

Aynısını yazmaya gelmiştim. Şu an ağzım açık bunu çeken yönetmenin diyorum.
    Korumanın asansöre el bombası atması ve rio ve denvere bir şey olmaması. Muhteşem bir şey
    Sıkılarak izliyorum
    Asıl olay oradan sonra desem

@Paco de Lucia Aynısını düşündüm muhtemelen o şekilde olur pek tahminlerin aksi çıkmıyor bu dizide.
  • Bütün saçmalıkları geçtim banka müdürü rehineler arasındayken panik odasının yerini niye ona sorrmadılar

• İleri sara sara zorla bitirdim bu sezonu senaryo çok zorlama olmuşa zaten karakterler cidden itici şu hamile kadın falan özenti duruyor baya death note l gibi Bi şeyler yaratmak istiyorlar saçma salak

benim anlamadığım koca sezon Bi terminatör bide Lizbon’u kurtarmak için mi geçti son bölüm hele hiç umrumda değil Lizbon ölsede hapise girsede umrumda olmaz duyguyu hissettiremiyorlar hep böyle bitsede gitse modunda izledim aksiyon varda oda saçma insanı soğutuyor sadece meraktan izledim 40dk bölümün çöpünü 20dkda bitirmişimdir cidden sıkıldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Offff 4x8 çok iyiydi.Nefret etmiştim bu sezon ama final bölümüyle yeniden heyecanlandırdı

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.