Şimdi Ara

L2PVPX serverında oynayanlar buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar hangi serverında oynuyorsunuz ve char isimleriniz nedir?

• burda serverde cok fazla turk var ben aksam 7 den sonra giriyorum. nick xebeliex. yardima ihtiyac olursa yapariz. oyunda oldugum yzaman bana bi pm atarsin ama gordugum kadariyla oyunda yabancidan cok turk var :D oyunda gorusmek uzere..
  • ama hangi serverı ben bartz dayım sen oyun ismi hakeren
  • saten tek server var bartz bende ordayim. senin char ne? lvl in kac. bende 77 lvl sorcerer ve 68 lvl bishop var daha cok bishopla geziyorum. gorusmek uzere oyunda..
  • ben ve 4 arkadasim "ael2.aerogaming.net" BURDAYİZ...kendi serverinda sorun yasayan olursa..kralligimiza bekleriz;)
  • ben burdayım
  • ben serverlari dolaşıyorum arada..oynadığınız serverın linkini verir misin?
  • http://l2-pvpx.com/ register olabilrisin hemen girebilrisin bratz serverındayız bir sürü türk var sadece benim readlen arkadaşlarım 6 kişiyiz türk guildi kurmayı düşünüyoruz daha detaylı bilgi kurunca verilceğiz :)
  • şimdi register oldum..patch ini indiriyorum...benim oynadığım server full c4...rateleri:5000x...
    bu serverin rate leri nedir..lingteki sitede bunları göremedim..oyuna girince nickimi yazarım
  • bi de son bi sorun var:)
    sitesi çok kötü serverin host unu bulamadim..sadece system dosyasını indirebildim...bilginize
  • site çok kötü değil sadece tadilatta register olsayısan sysmy çekmen yeterli zaten yeterli. buda c4 ve tüm özellikleri doğru düzgün çalışıyor bununda yüksek bi x'e sahip fakat çok eğlenceli bekleriz.

sağlam bi türk ekibi kurmaya çalışıyoruz.. uzun süre online kalabilen düzenli hareket eden bi ekip sonrası Allah kerim zaten
  • l2pvpx serveri 200x exp- 500x adena - 150x drop- 100x spoil diye biliyorum. ben de ordayım ancak yaz dolayısıyla çalıştığım ve oteldeki bil. kaldırmadığı için eylül ayına kadar olamıcam SpellSinger bi charımwar nick QW, büyük ihtimalle kışın TH bi char yapıcam ya da Hawkeye. Turk Guild kurulu zaten serverda hatta bayrakları ülkemizin milli bayrağı 3-4 kişiyle tanıştım ordan iyi çocuklar hepsi...Eylülde gelince berbaer oynarız arkadaşlar siz şimdiden 80olmaya bakın item falan yapın :)
  • 200x -400x -600x server rateleri.Her türlü yardımda bulunmaya çalışırım ILoVePsycho..Nickim
  • hehe geldim servera...lvl 20 yaptim chari ..th olucam...ama "push the cat" ibulamadigim icin class secemedim biraktim sidmi
    tekrar giricem "ilovepsycho" onlinesan..sana sorucam adim : "achill3s"
  • şu an servera giremiyorum.Biraz sonra denicem.
  • Bu arada nasıl class seçeceğini de anlatayım.Giran daki gmshop tan ne olacaksan onun quest itemini seçiyorsun ve elinde bulunan itemi gidip grandmastera veriyorsun oluyorsun :P
    Yani anlayacağın pussy yok bu serverda
  • başka kimler var hadi bakalım
  • tamam o zaan son bişey sorucem..araniz da TH olan varmi?bu serverda..th nin hero sikilleri bow ile kullaniliyor mu?? hehe zorbir soru biliyorum...ama kullanılıyorsa krasl oluruz diimm ben size
  • bende başlayayım dedim servera
    nick critter 40 lvl th olucam daha
  • çok afedersiniz ama serverın gerçekten boku çıkmış..
    daha 1 lvl ken elinde dragonic bow olan adam geldi beni öldürdü,
    dedim bu manyak çıktı talking islandın ilerilerinde 16-17 lvl oldum bir mage geldi 7k vurdu,
    buna da tamam dedim gittim abonded campa 4-5 kişilik A grade adamlar var onlar da oldurdu,
    sonra gludin çevresinde kimsenin olmadığı bir yer bulup 30 a kadar kastım birdaha abondeda gidip 35 oldum zar zor pklardan kaçarak,
    death passe gittim yeni d grade daggerımla yine adamın teki 5k vurdu..
    adamın gitmesini bekledim birdaha gittim zor bela 40 oldum c grade daggerımı aldım crumaya gittim, abartmıyorum 8 kere ayrı adamlar tarafından öldürüldüm..
    neyse orda da bir 50 oldum cruma2 ye , yine 3 kere öldüm..benim sinirlerim iyice bozulmaya başlamışken deathpassin iyice içerlerine doğru dragon valleye doğru yol aldım kimse yoktur diye orda da birisi buldu öldürdü..
    bunlara rağmen 55 oldum dragon valleye gittim, spawn olmamla 4k damage yemem bir oldu.. 2-3 dk bekledim birdaha gittim zor bela yaratık kesiyorum b grade alamamışım okadar çok itemim düştüki para yetmedi, peşimde 2-3 mob varken yine öldürdüler.. meraktan catacomblardan birine gittim, baktım moblar koyu kırmızı esc çekiyorum aynı anda 2k-2k-3k damageler gelmeye başladı ordaki bir partyden..
    zor bela 61 olup a grade almaya çalışıyorum şimdi..

server 200x ama inanın 3x serverda ben bukadar sinirlenmemiştim.. ama intikamım acı olacak

edit: az önce bana saldıran iki tane A grade mageyi "C" grade itemlerimle yatırdım.. mutluyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daywalke® -- 8 Temmuz 2006; 3:25:10 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.