Şimdi Ara

### L E O N Kulübü ### (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.506
Cevap
27
Favori
330.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada leonculara bir sorum daha olacak. aracı satın alırsam mutlaka cupra ön tampon almak istiyorum fakat yay takmicam yollar kesinlikle müsaid değil özellikle bulunduğum çevrede kasis falan çok fazla. şimdi bu cupra ön tampon yaysız sırıtmaz di mi. ben gene de güzel olacağını düşünüyorum. bilgisi olan ya da yaysız cupra ön tamponlu resim koyabilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tur.gut

Benim aracımın göstergesi..

Bu aracın yol bilgisayarında menüden bahsediyor..

Bu benim aracım..

### L E O N Kulübü ###
    Bu da 700 TL fark ile almayı düşündüğüm ön tampon, ne dersiniz, sizce nasıl durur..
    Yoksa arada çok fark yok mu dersiniz..

Hayırlı olsun , hoş araç ; güzel tercih

• Teşekkürler..
    Arkadaşlar bu Seat başlığının neden bu kadar hareketsiz olduğu konusunda bilgisi olan var mı..

Bu arada aracıma tamponu taktırıyorum ve fotoğraflarını ekleyecem..

Aracım şuan 4000 km de..
    Hafta sonu yalnız olarak Polatlı-Eskişehir-Kocaeli yaptım..
    375km, cruise control ile 90km sabit,75km/h ortalama ile klimasız olarak 3.8lt/100km değerini elde ettim..
    Bilgisayar verisi.. (bir abartı değildir)

Bu arada bu sayfa sayesinde birbirimizi zamanla daha iyi tanıyacağımızı düşünüyorum..
  • Arkadaşlar merhaba,
    bende 2011 model alıyorum,işlemleri başlatacam,1.4 tsı style modeli beyaz renk,
    sürüşe duyarlı bi xenon far opsiyonel mi, bir de teknoloji paketinin güncel fiyatını bilen var mı? 2010 mart fiyatları var sitede...
    Bir de faydalı olacağına inandığınız ilave donanım önerileriniz nedir acaba?
  • @tur.gut

Tamponun hayirli olsun fotograf bekliyoruz. Forumdaki aktiflik yaz dolayisiyla cok dusuk. Herkes tatilde ben iphonedan takip edebildigim kadar ediyorum. Daha iyi olacaktir ramazan baslayinca.

Bu arada tutturdugun deger cok cok iyi. İyi sabretmissin hiza.

@E_F_E_C_A_N
    Teknoloji paket fiyat ayni bildigim kadariyla. Donuse duyarli xenon far opsiyonel. Kesinlikle ESP paketini de alin mutlaka ve mutlaka guvenlik icin artik olmazsa olmaz.
  • Bazı arkadaşlar için garip bir soru olabilir ama arabadan pek anlamadığımdan soruyorum;

Megane II HB 1.6 Privilege aracımı satıp leon 1.4 style alsam nasıl olur? Yakıt zorlamaya başladı. Şehir dışı bir depo ile 700 gördüm en fazla. Leon da bu rakamda artış olurmu?
  • Bugün itibariyle 2011 model yılı fiyat listesini yayınlamışlar.1.6 mpi motor tarihe karışmış gibi görünüyor.1.2 tsi fiyat listesine girmiş.1.6 dizelin fiyatı değişmemiş,hatta dsgli versiyonun fiyatı 500 tl ucuzlamış.

Model Donanım Liste Fiyatı (TL) Kampanyalı Fiyat (TL)

1.2 lt TSI 105 hp Style 39.900 36.400

1.4 lt TSI 125 hp Style 42.000 38.500

2.0 lt TSI 240 hp Cupra 74.500 64.000

1.6 lt TDI CR 105 hp Style 45.000 43.500

1.6 lt TDI CR 105 hp DSG Style 48.000 47.500

2.0 lt TDI CR 170 hp DSG FR 63.500 58.000

01.08.2010'dan itibaren geçerli olan 2011 model araçlar tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesidir
  • bu kadar yırtıcı güzel arabaya neden 1.2 motor koyarlarki tsı deyiminin anlamını karşılarmı acaba merak ettim ayrıca 1.2 motor ve bu yırtıcılıkla biraz gaza fazla bassan çok fena benzin uçurur gibime gelio:S
  • Arkadaşlar selam,
    Yeni alcağım Leon aracım için bayide ki satış temsilcisi arkadaşı arayıp,
    güvenlik paketi esp-xds-hill holder-lastikbasınç sektörü ekletmek istediğimi söledim,
    serviste sonradan takılmıyor,fabrika çıkışı geliyor,2-3 ay bekleriz diyor,konu hakkında yorumlarınızı alabilir miyim,
  • E_F_E_C_A_N

Arkadaşım beyaz renk + sunroof + esp paketi için 1.5 ay beklemişti o da birsürü tanıdık manıdık falanla. 2-3 demelerine hiç şaşırmadım. Maalesef yetiştiremiyorlar. Ellerindekiler de hep ESP'siz olunca getirtmek zorunda kalıyorlar. Bir tırda 1-2 tane ESP'li geliyor Ama beklemeye değer ESP'siz binmek hiç iyi değil hem de böyle bir arabaya. Alıp yıllarca binilecek herşeyi düşünmek lazım. ESP sonradan takılmıyor maalesef. Beklemenizi öneririm.
  • arkadaşlar bugün gene satıcıya gittim,adam yemin ederek söylüyor ESP'li düz vites leon gelmiyor diye,gelecek olsa neden söylemeyelim gibisinden kesin ifadeler kullandı,burda alan arkadaşların olduğunu söylediğimde imkansız olduğunu bastıra bastıra söyledi,bayimi bilmiyor!! bir yanlışlıklımı var
  • esp gelmemesi söz konusu değil sadece sipariş üzerine getiriyorlar, teslimat 2 ay civarını buluyormuş o yüzden bekleyemedim aldım bir tane espsiz geçen hafta.
  • ESP gelmiyor gibi bahanelere inanmayın. Ellerindeki stoğu eritmek için yapamayacakları söylemeyecekleri yalan yok bunların. ESP'li Leon bal gibi de geliyor. Başka bayii ile görüşün bence.
  • coming home özelliğini bulamadım ben aydınlatırsanız sevinirim. ayrıca usb deki şarkıları karışık bi şekilde dinleyebiliyormuyuz yoksa sırayla mı dinliyoruz şarkıları, bu arada 500 km tamamladım yakıt ankara ş. içi (ankara) ş. dışı karışık değer 7.5 (1.4 tsi araç) bana fazla gibi geldi, düşer mi acaba sonraki depolarda. şimdilik kafamda bikaç soru olmasına rağmen çok memnunum araçtan, golf comfortline 46 küsür bin tl alana kadar al bi leon paşalar gibi, imkanı olan herkese tavsiye ederim ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimiferhat

coming home özelliğini bulamadım ben aydınlatırsanız sevinirim. ayrıca usb deki şarkıları karışık bi şekilde dinleyebiliyormuyuz yoksa sırayla mı dinliyoruz şarkıları, bu arada 500 km tamamladım yakıt ankara ş. içi (ankara) ş. dışı karışık değer 7.5 (1.4 tsi araç) bana fazla gibi geldi, düşer mi acaba sonraki depolarda. şimdilik kafamda bikaç soru olmasına rağmen çok memnunum araçtan, golf comfortline 46 küsür bin tl alana kadar al bi leon paşalar gibi, imkanı olan herkese tavsiye ederim ben de

Kapıları kilitlediğinizde bir süre bekledikten sonra sönmesi gerekiyor. Bu şekilde sönüyorsa coming home da sorun yok demekir. Karışık çalması için kullanma kılavuzunu okuyup ayarını yapmanız lazım sanırım karışığa ayarlamazsanız sıra sıra çalıyor. Daha durun bakalım 500km içinde yakıt düşmez

Kesinlikle gidip boş golfe dünyanın parasını verene kadar dopdolu mis gibi Leon alırım.

• hiç yanmıyor ki sönsün, özelliği kullanabilmem için farları açık bırakmam mı gerek?? ilk defa coming home özelliği olan bi araç aldım, cahilliği mazur gör artık :)

maalesef cd çaların kullanma klavuzu ingilizce o yüzden bakmadım bile, biraz karıştırayım belki bulurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimiferhat -- 5 Ağustos 2010; 23:53:03 >
  • Hayır farı açık bırakamazsınız zaten far açık anahtarı kontaktan çekip sürücü kapısını açarsanız zaten araba dıııııııııt diye öter sinyal verir. Coming home için herhangi birşey yapmanıza gerek yok arabayı kilitleyince yanar 20sn kadar snra söner. Kilitleri açınca da yanar anahtarı kontağa sokup çevirince de söner bu kadar.
  • yanmıyor far bende ne yapmam lazım, bu özelliği kontrol mekanizması falan yokmu açıp kapamak için.
  • quote:

yanmıyor far bende ne yapmam lazım, bu özelliği kontrol mekanizması falan yokmu açıp kapamak için.

Coming home,leaving home için aracın far düğmesini auto da bırakaman yeterli.Bu far sensörüyle çalıştığı için ancak hava karadığı zamanlarda çalışır.Arabayı kilitlediğinde veya arabayı açtığında yaklaşık 40 sn yanar ve kendi kendine söner.Sizin yapacağınız bişey yok.Eğer çalışmasını istemiyorsanız far düğmesini o konumuna alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzhz

quote:

yanmıyor far bende ne yapmam lazım, bu özelliği kontrol mekanizması falan yokmu açıp kapamak için.

Coming home,leaving home için aracın far düğmesini auto da bırakaman yeterli.Bu far sensörüyle çalıştığı için ancak hava karadığı zamanlarda çalışır.Arabayı kilitlediğinde veya arabayı açtığında yaklaşık 40 sn yanar ve kendi kendine söner.Sizin yapacağınız bişey yok.Eğer çalışmasını istemiyorsanız far düğmesini o konumuna alın.

far sensörü yok araçta nasıl ki bu anlamadım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.