Şimdi Ara

### L E O N Kulübü ### (275. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.505
Cevap
27
Favori
330.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar konu güncel mi bilmiyorum ama sormak istediği birşey var , 2006 üretim leon aracıma telefonumdan müziği nasıl açabilirim aux girişi temin edeiblirmiyim varmıdır bi yolu yeşillendirirseniz sevinirim
  • mk2 fr arıyorum. renk tercihim sırasıyla kırmızı ve beyaz. mercekli far ve düşük km olursa iyi olur. satan arkadaş varsa ulaşırsa sevinirim.
  • Herkese merhaba,
    Benim bir problemim var.
    Aracım 2011 Leon CR Style 1.6 Otomatik TDI
    40 kuruş civarı yakıyor.
    Sebebi ne olabilir bir fikri olan var mı?
    Aracı alırken expertize sokmuştum ve hiçbir sıkıntısı yok demişlerdi.
    Hatta motor %100 çıkmıştı.
    Alalı 3 ay oluyor ve mazot parası vermekten belim kırıldı.
    Bilgisi olanlar yardım ederlerse çok sevinirim.
  • güzel arabadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celalselduz -- 14 Mart 2017; 13:7:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalselduz

güzel arabadır
    güzel araba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celalselduz -- 14 Mart 2017; 13:5:56 >
  • Dostum lütfen flood yapmayın, burası araç ilan bölümü değil.
  • 2006 seat leon referance aracımın el frenini çektiğimde kendini savurmak yerine topluyor aracı sanırım tcs sisteminden pek de bilgim yok çözümü nedir acaba nasıl kapatabilirim
  • Arkadaşlar merhaba
    2008 model 1.6 stylance model almayı düşünüyorum.
    39 bin civarına anlaştık.
    Bu araçla ilgili yorumlarınızı alabilir miyim
    Biraz daha üstüne koyup farklı bir model de alabilirim ama çok fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim
  • 2-RUN9 2 kullanıcısına yanıt
    Hocam hata boya km bilgilerini yazarmısınız bende var aynı araç sadece yavaş kalıyor başka bir sıkıntısı yok
  • sonsofanarchyy S kullanıcısına yanıt
    Hocam hasar kaydı 6000 sadece bel altı boya var camurluk ve kapıda değısen yok
  • Hocam benim aracı bırakalım sana sadece sol arka çamurluk lokal boyalı başka değişen boya yok 124 binde . senin baktıgın araca göre çok daha makul
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonsofanarchyy

Hocam benim aracı bırakalım sana sadece sol arka çamurluk lokal boyalı başka değişen boya yok 124 binde . senin baktıgın araca göre çok daha makul

ilanda varmı aracınız
  • 2006 model arka üst stop yanmıyor. Sanırım ampül patladı. Ama dıştan kapağı bir türlü çıkaramadım. Bagaj içindeki 2 adet vida yerinden herhangi bir şeye ulaşamadım. İçeriden zorlayıp dış kapagi kırmak da istemedim. Sanki önceki sahibi dış kapağı yapıştırmış. Kırıp dökmeden ne yapmamı onerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2016 için tsi ile ecotsi arasında ne fark var
    bir de 1.4 tsi tutulan bir modelimidir bu aracın ?

cevaplar için şimdiden teşekkürler
  • Bir üst post'ta geçen Ağustos'ta sorulan soru halen cevapsız ama yine de hort diyerek sorayım :

1.6 TDI CR Style DSG
    1.6 TDI Copa Plus DSG

Bu iki modelin ikinci ellerine bakıyorum. Meşhur VW DSG sıkıntıları bunlarda da var mı? Başka kronik problemleri var mı? Kullanmış olan arkadaşlar cevaplayabilirlerse sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
  • Avrupa yakasi gizli ozellik acan yer varmi 1.2 leon 2014

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 veya daha yeni model bir seat almayı düşünüyorum. acaba hangi motor seçenekleri daha çok tutuluyor seatta?
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Şu kapıların otomatik kitlemesini bende bozmak istiyorum nasıl yaparım, benimki haraketsizken de kilitliyor🥴

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ercan_043 kullanıcısına yanıt
    valla hocam leonu sattık bmw aldık bmw yi sattık ev aldık faan aradan çok zaman geçti nasıl yaptım unuttum, forumları araştırın bulursunuz
  • 2013 1.6 dizel otomatik leon var 140bin de.
    Triger kayışını değiştireceğiz ve 1-2 ufak sorunu var airbag hatası gibi.
    Anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz özel servis varmıdır?
  • 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.