Şimdi Ara

L - Carnitine Nedir ? (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
519
Cevap
19
Favori
718.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kapsül kullanıyorum..aktarcılardan aldım daha ucuz diye..500 mg tek bir kapsüldü yanlış hatırlamıyorsam..
  • hangi marka?

Weider, multipower?
  • Hardline Nutrition Karnitin Sıvı 1000 Ml.

http://www.hepsiburada.com/liste/hardline-nutrition-karnitin-sivi-1000-ml/productDetails.aspx?productId=sporhrd20&categoryId=354265

bu ürün iyimidir ? Hepsiburadada bana özel indirimle 51TL ye geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Hardline Nutrition Karnitin Sıvı 1000 Ml.

http://www.hepsiburada.com/liste/hardline-nutrition-karnitin-sivi-1000-ml/productDetails.aspx?productId=sporhrd20&categoryId=354265

bu ürün iyimidir ? Hepsiburadada bana özel indirimle 51TL ye geliyor.

Hardline yerli markadır. ürünlerini kullananlar genelde çok beğeniyorlar.

Ben kullanmadım hiç ama 51 tl çok iyi fiyat rahatlıkla alıp deneyebilirsiniz.

• @yyusa

teşekkür ederim.

Birşey soracağım birde, bu ürünü soğuk tüketiniz yazmışlar. Buzdolabında mı saklamamız gerekiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -gg- -- 27 Ağustos 2012; 16:36:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cose Turche

BESLENME

Beyaz ekmek yemeyin,her yiyeceğin yağlanma yapacağı bölge değişiktir beyaz ekmek karın bölgesinde yağlanma yapar,şeker kilo vermenizi engeller,çok çabuk yandığı için vücudun ilk yakmak istediği şey şekerdir,şekerden uzak durun,esmer pirinç yiyin beyaz pirinci unutun,lifli gıdalar kullanın,yulaf ezmesi,corn flakes gibi şeyler yiyin,günde 2 dilim tam buğday ekmeğini aşmayın,akşam 6 dan sonra mümkün olduğunca bir şey yemeyin,enaz 6 en fazla 8 saat uyuyun,arada bir kendinize ödül verin,sütü yoğurdu yarım yağlı kullanın,kahvaltıda haşlanmış yumurtayı 2 yi geçmeyecek şekilde eksik etmeyin,beyazını istediğiniz kadar yiyebilirsiniz,tavuk ve et gibi gıdaları mutlak suretle haşlama olarak tüketin,suyuna pilav yapmayın :) , l canitine yüzde yüz olarak işe yaramaktadır lakin l carnitine kutularını incelerseniz,l carnitineden başka çok daha kolay elde edebileceğiniz yağ yakıcıların olduğunu kutu üzerindede görebilirsiniz,, yani bol bol yeşil çay için,kafein alın,en az yarım litre maden suyu yada mineralli su için 2litre normal suyuda ihmal etmeyin,protein ağırlıklı beslenin ancak yeşillikleri ve sebzeleri aralara sıkıştırın yada yemeklerin yanında tüketin,omega3 açısından zengin olan zeytinyağını kullanın,kullanımını araştırarak çörek otuda kullanabilirsiniz,bu ikili hadislerdede geçmektedir..

SPOR

Yaşınız ve sağlık durumunuz müsaitse koşun,3 kmlik mesafeyi saatte 8-9 kmlik hızla koşmak hem kondisyonunuzu arttırır hem yağ yaktırır,nabzınız yükselirse daha fazla yağ yakarsınız ama ölümlede burun buruna devam edersiniz, nabzınızı yükseltmeyin,unutmayın kalpte bir kastır ve gelişmesi kalp krizine sebep olabilir,bisiklet üzerinde en az 20 dakika kalın,karnımı eritip apdominal çıkarıcam diye 1000 tane mekik çekmeyin,aynı kasları üst üste yormayın hem kas kaybı yaşarsınız hem yorgunluktan spordan soğursunuz,kas gruplarını büyük ve küçük olmak üzere gruplandırıp programınızı o şekilde yapın,yarışmaya katılmak gibi bir niyetiniz yoksa fitness yaptıgınızı unutmayın,yani 90 kilo bench press yapıcam diye uğraşmayın,hafif ağırlık sık tekrar hem şekil verir hem kilo verdirir,koşamıyorsanız sık tekrar yapın,alışkanlıklarınızı değiştirin,az bilgisayar bol sosyal hayat gibi..

Diyetisyen değilim geçen sene 06.08.2011 de 104 kiloydum şu an 79 kiloyum yukarda yazdıklarım benim yaşam tarzım oldu forumda kaldığım süre bile azaldı, ama artık mutluyum :)

Yazını okudum bende aynı senin gibi yapmayı beceririm inşallah 101 kg dayım 1.82 boy Fitness salonuna başladım şuan 40 dk cardiyo yapıyorum 20 dk yürüyüş 20 dk pedal ve sonra memik alıştırma olarak hoca bi 4-5 gün böyle devam edelim dedi bu arada xpro L-Carnitine den bahsetti daha kolay kilo vermem için emin olamadım forumda konusunu buldum okuyorum siz kullandınızmı hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: seas79

quote:

BESLENME

Beyaz ekmek yemeyin,her yiyeceğin yağlanma yapacağı bölge değişiktir beyaz ekmek karın bölgesinde yağlanma yapar,şeker kilo vermenizi engeller,çok çabuk yandığı için vücudun ilk yakmak istediği şey şekerdir,şekerden uzak durun,esmer pirinç yiyin beyaz pirinci unutun,lifli gıdalar kullanın,yulaf ezmesi,corn flakes gibi şeyler yiyin,günde 2 dilim tam buğday ekmeğini aşmayın,akşam 6 dan sonra mümkün olduğunca bir şey yemeyin,enaz 6 en fazla 8 saat uyuyun,arada bir kendinize ödül verin,sütü yoğurdu yarım yağlı kullanın,kahvaltıda haşlanmış yumurtayı 2 yi geçmeyecek şekilde eksik etmeyin,beyazını istediğiniz kadar yiyebilirsiniz,tavuk ve et gibi gıdaları mutlak suretle haşlama olarak tüketin,suyuna pilav yapmayın :) , l canitine yüzde yüz olarak işe yaramaktadır lakin l carnitine kutularını incelerseniz,l carnitineden başka çok daha kolay elde edebileceğiniz yağ yakıcıların olduğunu kutu üzerindede görebilirsiniz,, yani bol bol yeşil çay için,kafein alın,en az yarım litre maden suyu yada mineralli su için 2litre normal suyuda ihmal etmeyin,protein ağırlıklı beslenin ancak yeşillikleri ve sebzeleri aralara sıkıştırın yada yemeklerin yanında tüketin,omega3 açısından zengin olan zeytinyağını kullanın,kullanımını araştırarak çörek otuda kullanabilirsiniz,bu ikili hadislerdede geçmektedir..

SPOR

Yaşınız ve sağlık durumunuz müsaitse koşun,3 kmlik mesafeyi saatte 8-9 kmlik hızla koşmak hem kondisyonunuzu arttırır hem yağ yaktırır,nabzınız yükselirse daha fazla yağ yakarsınız ama ölümlede burun buruna devam edersiniz, nabzınızı yükseltmeyin,unutmayın kalpte bir kastır ve gelişmesi kalp krizine sebep olabilir,bisiklet üzerinde en az 20 dakika kalın,karnımı eritip apdominal çıkarıcam diye 1000 tane mekik çekmeyin,aynı kasları üst üste yormayın hem kas kaybı yaşarsınız hem yorgunluktan spordan soğursunuz,kas gruplarını büyük ve küçük olmak üzere gruplandırıp programınızı o şekilde yapın,yarışmaya katılmak gibi bir niyetiniz yoksa fitness yaptıgınızı unutmayın,yani 90 kilo bench press yapıcam diye uğraşmayın,hafif ağırlık sık tekrar hem şekil verir hem kilo verdirir,koşamıyorsanız sık tekrar yapın,alışkanlıklarınızı değiştirin,az bilgisayar bol sosyal hayat gibi..

Diyetisyen değilim geçen sene 06.08.2011 de 104 kiloydum şu an 79 kiloyum yukarda yazdıklarım benim yaşam tarzım oldu forumda kaldığım süre bile azaldı, ama artık mutluyum :)

Yazını okudum bende aynı senin gibi yapmayı beceririm inşallah 101 kg dayım 1.82 boy Fitness salonuna başladım şuan 40 dk cardiyo yapıyorum 20 dk yürüyüş 20 dk pedal ve sonra memik alıştırma olarak hoca bi 4-5 gün böyle devam edelim dedi bu arada xpro L-Carnitine den bahsetti daha kolay kilo vermem için emin olamadım forumda konusunu buldum okuyorum siz kullandınızmı hocam?

X-pro L-carnitineden bir kür kullandım 24 adet sıvı olanından ama önemli olan beslenme şeker ve beyaz ekmek kesinlikle yenmemeli..

• Orijinalden alıntı: Cose Turche

X-pro L-carnitineden bir kür kullandım 24 adet sıvı olanından ama önemli olan beslenme şeker ve beyaz ekmek kesinlikle yenmemeli..

Saol verdiğin bilgiler için Bende bundan almayı düşünüyorum.

http://www.protein7.com/news/index.php?s=urun-goruntule&id=13
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

@yyusa

teşekkür ederim.

Birşey soracağım birde, bu ürünü soğuk tüketiniz yazmışlar. Buzdolabında mı saklamamız gerekiyor ?

Buzdolabında saklayabilirsin önemli olan sıcak bir yerde bulunmaması.

Bende benzeri ürünler var ve mutfakta güneş almayan bir yerde tutuyorum şimdiye kadar hiç bir zaman buzdolabında bu tarz ürünler saklamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nvidiaduo

L-carnitin yağ hücrelerini eriterek enerjini açığa çıkmasını sağlıyor...neden yağ hücreleri çünkü yağ hücrelerinin yıkımından 3 kat daha fazla enerji ortaya çıkıyor. Özellikle spor yapanlarda önerilir çünkü bu açığa çıkan enerjinin tüketilmesi gereklidir, eğer sadece ilacı alıp yatarsan o enerji yine yağ olarak depolanacaktır. Ayrıca L-carnitin kuzu etinde de bol miktarda vardır; yağsız az su ile kuzu eti haşlaması hem size protein verecektir hemde alacağınız L-carnitin ile yağlarınızı yakmış olursunuz...bu da benden tiyo

gerekli cevap gelmiş
  • hangi marka

multipower
    weider
    ultimate?

Hangisi?
  • Orijinalden alıntı: seas79

Saol verdiğin bilgiler için Bende bundan almayı düşünüyorum.

http://www.protein7.com/news/index.php?s=urun-goruntule&id=13

Bende bunu kullanıyorum ve çok etkili,

http://www.protein7.com/news/index.php?s=urun-goruntule&id=188

Ayrıca protein7.com 10 numara hizmet veriyor kesinlikle öneririm. İstanbul içine saat 11 den önce verilen siparişleri aynı gün içerisinde teslim ediyorlar,

• Sıvı olarak tavsiye verebilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehan06

Sıvı olarak tavsiye verebilecek olan var mı?

Ben bundan aldım xpro l-carnitine shots aldım 20 ampül var içinde 20x25 ml spora başlamadan 15 dk önce içiyorum 1 ampul ve birer gün arayla alıyorum pazartesi çarşamba cuma bakalım ilk kez kullanıyorum Taksüö gümüşsuyundaki şubesinden aldım 80 lira peşin bilgin olsun diye yazdım selamlar...
  • spor ve diyet şart.
  • BEST BODY L-CARNITIN marka likit 1000 mg 20 adet ufak tüplerde 55 tl .ye satılıyor. bu ürün hakkında bilgisi olan var mı ve diğer ürünlerle arasındaki farkı nedir? fiyat çok makul geldi. kullanan varsa yorum gelirse alıcam..
  • Kesinlikle spor yapmak şart.Ben,bi' 20 gün kullandım.Bu süre zarfında bisiklete binerek ve mekiktir,şınavdır bunları yaparak beş kg. vermiştim.Bunu bırakınca kilo verme hızı azaldı hatta durdu.Ondan sonra da spor yapmayı bıraktım sonuç:Yaşasın göbek kardeşliği! Etkisini kesinlikle gösteriyor.Bunu zaten kilo vermemde yardımcı olması açısından gözlemledim.

Birgün halı saha maçından bir saat evvel aldım bu zımbırtıyı.Doğal olarak maçta coştum.İddialı bir maçtı.İlk defa oynadığımız bir takımdı karşımızdaki.Adamlar benim yüzümden maçı yarıda bıraktı gitti.Eti,kebabı yemiş yemiş gelmiş bizi burada tokatlıyor,egosunu tatmin ediyor diyerek gitmişlerdi sahadan. :)

Hasılı,tavsiye ederim.Bu arada hiçbir yan etkisini de görmedim.Onu da belirteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orseras

Kesinlikle spor yapmak şart.Ben,bi' 20 gün kullandım.Bu süre zarfında bisiklete binerek ve mekiktir,şınavdır bunları yaparak beş kg. vermiştim.Bunu bırakınca kilo verme hızı azaldı hatta durdu.Ondan sonra da spor yapmayı bıraktım sonuç:Yaşasın göbek kardeşliği! Etkisini kesinlikle gösteriyor.Bunu zaten kilo vermemde yardımcı olması açısından gözlemledim.

Birgün halı saha maçından bir saat evvel aldım bu zımbırtıyı.Doğal olarak maçta coştum.İddialı bir maçtı.İlk defa oynadığımız bir takımdı karşımızdaki.Adamlar benim yüzümden maçı yarıda bıraktı gitti.Eti,kebabı yemiş yemiş gelmiş bizi burada tokatlıyor,egosunu tatmin ediyor diyerek gitmişlerdi sahadan. :)

Hasılı,tavsiye ederim.Bu arada hiçbir yan etkisini de görmedim.Onu da belirteyim.

Halı saha maçlarından 1 saat önce bende alıyorum ve etkisi gerçekten çok iyi.

Yalnız umarım gerçektende zararı yoktur.

• Merhaba arkadaşlar
    Bende uzun zamanlar bu konuyu araştırdım ve yaklaşık 7 yada 8aydır GNC- marka L-carnitine kullanıyorum.
    Öncelikle kendimle örnek vermem gerekirse... bende yaklaşık 3 ay gibi bir sürede 28 kilo aldım. Tabi bunun sonucunda doktora gittim ve tiroit bezlerimin olması gerekenden çok daha yavaş çalıştığını söyledi ama yaşım daha genç olduğu için tiroit takviyesi yapmamın çok iyi birşey olmadığını bende biliyordum ve böylelikle spor yapmaya başladım L-carnitine kullanmadan önce spor yaparken ve sonrasında daha yorgun ve halsiz kalıyordum. bu ürünü kullandıktan bir süre sonra dikkatli olursanız umarım farkediceksinizdir (idrarınızın) renginde bile bir değişiklik farkediceksiniz. Not: mideniz bulandıysa kusura bakmayın ama açık açık yazmak istedim :(
    Herneyse ben spor yapmaya başlamadan 45 dakika önce 1000mg kapsül olanından kullanıyorum bana göre faydası var ama bir başkasını bilemem tabiki.. benden bukadar umarım kullanacak olan arkadaşlarda faydasını görürler
    S
    ağlıklı Seneler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bilgehan06

Sıvı olarak tavsiye verebilecek olan var mı?

Ben bundan aldım xpro l-carnitine shots aldım 20 ampül var içinde 20x25 ml spora başlamadan 15 dk önce içiyorum 1 ampul ve birer gün arayla alıyorum pazartesi çarşamba cuma bakalım ilk kez kullanıyorum Taksüö gümüşsuyundaki şubesinden aldım 80 lira peşin bilgin olsun diye yazdım selamlar...

Hocam etkisini gordun mu? Biraz aciklama yapman mumkun mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.