Şimdi Ara

L.A. Noire (PC) Çıkış Tarihi ve Sistem Özellikleri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
21.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun senaryosuna çok iyi diyorlar umarım TR çeviri olur diyecekken yok artık diyesim geliyor:) en iyisi biz umalım :)).
  • Allahım sana geliyorum en beklediğim oyun ve full ayarlarda oynuyacam gibi gözüküyor ama türkçe yama şart!!!
  • bloodTime

Özenmişlermi,özenmemişlermi bunu oyun çıkmadan konuşmak ne kadar doğru bilmem ama konsollardan port ettilerse pek bi beklentim yok şayet pc için oturup baştan ayar çektilerse kötü bişey çıkağını sanmam. Bekleyip görücez.
  • Nvdia Gtx 580 Özellikleri

Zotac GeForce GTX 580 Teknik Özellikleri
    Üretici: Zotac
    Model ve Tür: GeForce GTX 580 AMP2 - Grafik Kartı
    Grafik İşlemcisi: GF110
    Çekirdek Hızı: 815 MHz
    Soket Desteği: PCI Express 2.0 x16
    İşlemci Sayısı: 1
    Bellek Tipi: GDDR5
    Bellek Hızı: 4100 MHz
    Bellek Boyutu: 3 GB
    Bantgenişliği (Bellek): 384 Bit
    DirectX Desteği: DirectX 11
    OpenGL: OpenGL 4.1
    Çıkış Portları: 1x Mini HDMI - 2x DVI
    Güç Soketi (Connector): 1x6 Pin + 1x8 Pin
    Max Güç Gereksinimi: 244W
    Texture Fill Rate: 49.4 Milyar/saniye
    Stream İşlemci Sayısı: 512
    Desteklenen Teknolojiler: NVIDIA SLI, 3D Vision, 3D Vision Surround, PureVideo Technology, PhysX, CUDA
    Maksimum Çözünürlük: Dijital:2560x1600 - VGA:2048x1536
    Çoklu Monitör Desteği: Var
    Garanti: 2 Yıl
  • Sistem gereksinimlerinde dengesizlik var ve abartılmış:)
  • Oyunun grafikelri berbat ve 580 gtx istiyor ?
  • kötü optimizasyonun sonuçları, oyunun grafikleri black ops kadar bile değil ama sistem gereksinimlerinde bf3 le yarışıyor :D
  • Gaara34
    10 Senelik oyun deneyimim var ve böyle dandik sistem gereksinimi görmedim istediği kadar konsol portu olsun oyunun grafikleri belli çevre detayları yok kendim bizzat canlı canlı izledim ...En büyük artısı MOTİON SCAN...

özensizliği direk ekran kartı gereksinimlerinden anlarsın oyunun cıkmasına gerek yok...
    gtx 580 yerine gtx460 yazsalar amenna çünkü 6850 dengi kart budur....2gb -8gb arası ram gereksinimi de şaka gibi böyle bir oyun yok piyasada...3 4 sene gelemez de...

Crynet
    GTX 580'in 50 fps'nin altına düştüğü oyun yok...maximum ayarda bile...

demin +6'ydım şimdi +2 gerçekler nasıl batıyor bu insanlara arkadaş:D...
  • İnanmayın inanmayın .
    Cool relax:)
    İşin özü ticarette ;)
    L.A.noire çıksın haklı yine biz pc oyuncuları olucak :)
    GTA 4'te optimize özürlü bir oyundur ama gtx 460 ile oynadım .MOD yaptım yine oynadım
    GTX 580 uçuk kartlar arasında .Kimse inanmaz benim gibi :)
  • saçma sapan sistem gereksinimleri oyundan umutluydum merakla bekliyordum ama bu haber doğruysa pekte beklentiye girmeyelim o zaman
  • Sistem gereksinimleri arasında uçurum olmasının sebebi 3D özelliği. Çoğu kişi 3D özelliğini kullanmayacağından ne 8gb ram'e ne GTX 580'e gerek var.
  • Güzel oldu bu iyi ki Xbox' da oynamamışım. Birde Türkçe yama geldi mi süper olacak.

Konsolda iyi satış yapsaydı RDR gibi PC' ye çıkartmayabilirlerdi oyunu. RDR GOTY' den de biraz para kazansınlar PC için çıkartabilirler belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 28 Eylül 2011; 20:37:21 >
  • Hep aynı muhabbet oyun Çıksın Gtx 560ın tekini çıkarıp benchmark resimlerini buraya atıcam full grafikte stabil 40 Framenin altına düşerse namerdim.Etin ne budun ne.

Joker64 3D 8gb istemez .Crysis 2 bile 4gb sınırı koymuştu.GTX 580 fazla olmuş.
  • Görev ya da yan görevleri fln çıkartmışlar herhalde ps3te 24 GB boyutu oyunun.
    Oyunçeviri.com oyuna el atarsa oynanabilecek bir oyun.
  • 3D için bile 8gb fazla .3D çıkan tüm oyunları 6gb ramla oynuyorum.Performans kaybı yaşamadım hiç.
  • bloodTime

Ben zaten oyun Pc için duyulduğu zamanda yeni bir Gta 4 vakası olacağına adım gibi enindim. Kim ne derse desin bu oyun konsollarda bekleneni veremedi. Bende Ps3 sahibiyim açıksacı oyun iyi güzelde bi yerden sonra kitleniyor, parasının hakkını vermiyor. Gta gibi açık bir şehir yok. Multiplayer desen yok. ee ? 2-3 günden harcadıkdan sonra oyundan sıkılmaya başlıyorsun. 2. elde bile değeri çabuk düşen bir oyun oldu. O kadar masraf harcadılar tamam geliştirdikleri yüz teknolojisi çok iyi fakat oyunda iş olmayınca bi anlamı kalmadı. "Burda iş yok dememdeki kasıt yanlış anlaşılmasın." Rockstarın bu oyunu pcye çıkarmasındaki amaçda konsollarda bekledikleri satış rakamlarını alamadıkları için basit bir port ile Pc oyuncularından ne koparırsak kardır görüşündeler.Neden Red Dead pcye gelmiyor ? Konsollardaki hasılatı harcadıkları parayı kat be kat aştı, gerek dlcleri gerek oyun kaç ay zirvede kaldı...

Uzun lafın kısası çok kurcalamayın, oyun Pc ye geliyor ve Pc oyuncularıda L.A noire tadına bakabilecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyunu oynadım...beyler iyi bir ing gerektiren bir oyun... ama zevkınıde iyi alıyorsunuz..
  • Gaara34
    ona bakarsan gta4 sonradan pc'ye geldi ,konsolda da cok satmıştı...RDR pc'ye gelmeyecekse bunun asıl nedeni psikolojik baskıdır...Oyun goty oldu ...konsol oyuncusu da pc'ye cıkmasını istemiyor RS bunun farkında...
    genelde oyunlar az satıyor diye mi pc'ye geliyor hayır...seneler sonra exc oyunla bazen pc'ye cıkabiliyor....ne malum RDR'nin ilerde pc'ye gelmeyeceği...evet nedenlerden biri satış olabilir ama asıl nedeni satışlar değil...
    zaten RS deli gibi oyun satıyor bu oyun bolluğunda l.a.noire'u çıkarıp satsa ne kadar kar elde edicek...

gta4 vakasına gelince,gta 4 zaten grafik olarak kaliteli bi oyndu üstüne optimize sorunları gelince oyuncular zorlandı ama öyle gtx 280'ler gtx 295'lerden bahsedilmedi...
    şimdi gtx 580 den bahsediliyor o zaman hd 6850 neden yazıyosun 6970 yaz...
    gören de AMD ekran kartları için süper optimize edilmiş sanıcak..aslında 6850 için süper optimize bile gereksiz kart iyi...
    ne olursa olsun benim için inandırıcı sistem gereksinimi yok oyun cıkınca anlarız...
    ne olursa olsun böyle bi oyuna 8gb ram ve gtx 580 fazla...

• Mafia II istediği sistem gereksinimin aynısıdır çok fazla benzer yanları var
  • 3d için 580 ideal denmiş heralde
    umarım öyledir yani
    son zamanlarda çıkan oyunlar grafik olarak çok gelişim göstermesede sistem özellikleri açısından fail.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.