Şimdi Ara

L.A. Noire (PC) Çıkış Tarihi ve Sistem Özellikleri (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
21.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • deux exin bir konusunda.. ing bilmeyen oyun oynamasın yazmıştım... ya ...yanlış bir oyrum aslında... oyun oynamak için ing gerekır yazmam gerekırdı... ama ING BILMIYEN L.A NOIRE OYNAMASIN ... bunu rahat rahat söyleyebilirim... bol aksıyon içermiyor... ama adam sorgulamak .pucundan adamın yalanınını prtaya çıkartmak kadar zevklı birşey yok..
  • Abi oyunçeviri uğraşmaz çünkü bunun senaryo modu baya bi geniş.Adamlar AC II'yi yapamadı daha.
  • Çeşke pc ye çıkmasa yav o gtx580 öldürdü beni.Millet o oyunu oynamak için toplayacağı pc için en az 2000tl harcaması gerek cryengine3'ü de geçti bu.2000 tl verin bana size ps1.2.3 +vita alayım yanına birde xbox360 koyayım one öyle :D
  • intel core i3 (4çekirdek) 3,20 ghz
    ekran kartı 2gb amd radeon hd 6700 series
    4gb ram
    1360 full high yada 1280 high açarbilrmiyim
  • oyunun grafikleri çok hoşuma gidiyor.yani evet çok gerçekçi değik çok süper değil ama ne bilim kendimi o yıllardaymış gibi hissediyoum çok garip değişik bir renk var grafikler etkileyici...
  • ben oyunu steam'dan aldım ama 11 Kasım da çıkacağını söylemelerine rağmen hala oynayamıyorum...
  • sen tam bi salaksın veya bi mantık hatası @bloodTime sisteminin yetmediği işlere girişme bence kısadevre yapabilirsin
  • benim sistem : ekran kartı : 9800 gt 256 bit ddr3 1gb ram: 6gb işlemci : intel dual core e5400 2.7 ghz kasarmı arkadaslar
  • herşeyim yetiyo işlemcim amd phenom(tm) 8450e triple-core 2.1 GHz kaldırır mı acaba
  • ekrankartım:nvıdıa geforce gt 520M cuda 1696

rem:4gb

işlemci: intel pentium inside 2.10ghz

sabit disk:56gb boş yer var yerel d de yüklü

ama bu özelliklere rağmen kasıyo lütfenn yardım edin neden kasıyo

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sistemim :

İntel Core2duo 2.8 ghz çift çekirdek

2GB ram

Nvidia Geforce gta420 2 gb acaba en düşük sistem gereksiniölerinde oynasam kasar mı acil cevap bekliyorum
  • hepsi tamam da ekran kartım intel ekran kartım aynı zamanda paylaşımlı ve 1,5 gbyte a yakın diğer sistem özellikleri fazlasıyla yetiyor bu oyunu kaldırır mı alacam oyunu ama darbe yemeyelim
  • bende nvidia gt 420 2gb 256 bit ekran kartı intel core i5 3.07 ghz işlemci 8 çekirdek
    16 gb ram ddr3 - 1333 MHZ 750 gb hard disk EKRAN KARTI FULL HD 3D GRAFİK
    BEN BU OYUUN ÇOK RAHATLIKLA OYNARIM BENCE :)
  • Windows 10 da açar mı acillll
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.