Şimdi Ara

KZ ZSN (1DD-1BA) (14-18dolar arası) Kulak içi kulaklık incelemesi (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
13
Favori
36.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ama çok çıkmaz merak etmeyin :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kulaklıkta ÖTV de uygulanıyor. Yani gümrükte kulaklık olduğu görülür ve fiyatı da araştırılırsa %20 GV+%20 ÖTV+gümrük sunum ücreti uygulanır. Yani, 200 TL'lik ürünün 89 TL gibi gibi ödemesi olur.
  • KZ ZSN Pro ile KZ ZST Pro fark nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay1074 -- 5 Aralık 2019; 12:8:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay1074

KZ ZSN Pro ile KZ ZST Pro fark nedir?
    görüntü dışında pek bir fark yok diyorlar genelde fiyatları da yakın zaten. zsn pro daha popüler ama sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Note -- 8 Aralık 2019; 17:51:8 >
  • Death Note kullanıcısına yanıt
    Zsn Pro en yenisi. İçindeki teknolojiler de ilerde.

https://kulakligim.net/kulakici/kz-zsn-pro-incelemesi/

https://kulakligim.net/kulakici/kz-zst-incelemesi/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah ah.. buralardan görüp KZ-ZS3 almıştım.. kaç kere üstüne yatıp uyudum bana mısın dememişti, sol teki arızalandı gitti:( Ben de yerine popüler olan cx200’ü 59 liraya denk getirince alayım dedim ama yok, nafile.. sorun bende mi bilmiyorum ama cx200 sesi vasat.

ZS3’ü gearbestten 58’e falan almıştım, yaptığım en iyi alışverişlerdendi.

• noctis in dies kullanıcısına yanıt
    Gerçeği farkettiğiniz için tebrikler. Geçende dinlediğim Cx 1.0. Bile iyi sayılırken o Cx 2xx serisi tam anlamıyla kötüydü.

Yakın zamanda küçük kulaklıkları da inceleyeceğim. Fiyatları da küçük olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mair -- 11 Aralık 2019; 14:31:37 >
  • Süper yazı. Çok teşekkürler.

• kz zs10 pro kullanıyorum ve gayet memnunum malzeme kalitesi olsun ses kalitesi olsun çok iyi bir kulaklık.
  • Hangi tür silikon kullansam da pek kulağımda durmuyorlar. Acaba kulağımızda rahat durması için ne yapabiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTaze

Hangi tür silikon kullansam da pek kulağımda durmuyorlar. Acaba kulağımızda rahat durması için ne yapabiliriz ?
    İlk anda aklıma köpük uçlar (foam tips) kullanmak gelirdi.

• Geçen temmuzdan beri kullanıyorum. Mi 6 telefonda dönüştürücü ile kullanıyorum.Fakat type-c arıza yaptı.150-200 tl civarında tamir ücreti var. Orijinal parça bulamıyorum. Yan sanayi board aldım, fakat kulaklığı görmedi dönüştürücü ile. O yüzden aptx destekli bluetooth modülünü düşünmeye başladım. Kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?
  • Kz zsn pro var memnunum fakat kablolar çok dolaşıyor kanser oluyorum açarken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opsladio -- 4 Şubat 2020; 20:36:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: opsladio

Kz zsn pro var memnunum fakat kablolar çok dolaşıyor kanser oluyorum açarken
    Aynen kablo çok dolaşıyor. Bluetooth modülü ile kullanan yok denek ki. Hem kablo karmaşasına da çözüm olur gibi.

• heavyrocker kullanıcısına yanıt
    Bluetooth aparatı tr satılıyor mu almayı düşünüyorum

• opsladio kullanıcısına yanıt
    N11 e getirdi bir satıcı, fakat bitti. Bir aya kadar yeni getirecekmiş sordum. N11 de kz zsn pro aptx bluetooth modül olarak aratın. Mubishop mağazası getiriyor.

• Şu an TRT Müzik kanalında Zerrin Söylüyor programı var ve Zerrin Özer'in orkestrasında çalan birinin kulağında ZSN Pro (ZS10 Pro da olabilir) görüyorum. Türkiye'de müzisyenler de KZ'yi keşfedip yüzlerce, binlerce Dolarlık Amerikan markalarından kurtulmaya başlamışlar:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChiFi -- 6 Şubat 2020; 22:59:33 >
  • heavyrocker kullanıcısına yanıt
    Stok var gözüküyor 6 adet

• ChiFi C kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tshangedd -- 8 Nisan 2020; 13:4:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: opsladio

Stok var gözüküyor 6 adet
    O 90 tl lik ürün ise o değil. Aptx filan yazması lazım. Kz zsn yazdığına dikkat edin.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.