Şimdi Ara

KZ ZSN (1DD-1BA) (14-18dolar arası) Kulak içi kulaklık incelemesi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
13
Favori
36.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öyleyse ben biraz hunharca kullanıyorum herhalde halbuki düzgün kullandığımı düşünüyordum😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mair kullanıcısına yanıt
    Ben de sevindim açıkçası:) bahsettiğim şarkılardan en belirginini buydu diğerlerini hatırlayamadım, yine biraz bakacağım bulursam editlerim.
    Dancin (Krono Remix)
    Spotify(320kbps), SoundCloud ve Tidal ile dinledim. Hepsinde bahsettiğim sesi(ilk 16 saniyede çok belirgin) duydum. Belki şarkının bir parçasıdır ama bence olmamalı 😅
    https://open.spotify.com/track/6WkJ2OK163XXS2oARUC9JM?si=IKmMxq-ER9662ldr_I4bEA

• Arkadaşlar kz zsn pro aldım yurtiçinden. Kulaklık genel itibariyle çok hoşuma gitti fakat type c girişli bu kalitede bir kulaklık daha lazım. Varmı Önerdiğiniz type c girişli bu kalite bir kulaklık?

• Type A, B, C KZ'nin yaptığı bir sınıflandırma. Eğer yanlış anlamadıysam ve KZ'nin type C pinli başka bir kulaklığını soruyorsanız; ZS10 Pro, ZSX, AS12 ve AS16 modelleri type C girişlidir. AS12 ve AS16 bambaşka sınıftan tümü denge armatürlü kulaklıklar. ZSX ve ZS10 Pro ise şu an piyasada en çok tutulan hybrid Chi-Fi kulaklıklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

Arkadaşlar kz zsn pro aldım yurtiçinden. Kulaklık genel itibariyle çok hoşuma gitti fakat type c girişli bu kalitede bir kulaklık daha lazım. Varmı Önerdiğiniz type c girişli bu kalite bir kulaklık?
    Type c girişli kulaklık zor bulursun hocam.Çeviricisini alın öyle kullanın.
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    çevirici aldım ama çok hoş olmadı ya ü0

• Pardon, sorunuzu yanlış anlamışım. KZ'nin özel ürettiği type C girişli kabloları var. Aliexpress mağazasında gümüş kaplama olanı buldum fakat daha uygun fiyatlı bakır olanı bulamadım.

Link:https://www.aliexpress.com/item/32943261200.html?spm=2114.12010612.8148356.5.16446143r5cEMr
  • Merhabalar bunlardan hangisi en berrak sesi ve netliği verir?
    CCA C10

KZ ZS10

TRN V80

KZ ZSN PRO
  • omerumuterdinc kullanıcısına yanıt
    Zsn Pro

https://kulakligim.net/kulakici/kz-zsn-pro-incelemesi/

https://kulakligim.net/kulakici/kz-zsn-vs-kz-zsn-pro/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mair -- 28 Kasım 2019; 9:42:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kz zsn pro aldım. daha önce kullandığım en iyi ses veren kulaklık rock zircon idi. ses yüksekliği ve kalitesi olarak zircon dan çok daha iyi şimdiden. hatta zs10 pro alsa mıydım diye de düşündüm. şimdi aklımda 2 seçenek var. AliExpressten hazır kupon da varken zsn pro yu satıp zs10 pro mu alsam yoksa gümüş kablo mu alsam zsn pro için. gümüş kablonun sese hissedilir etkisi var mı? deneyimleyen arkadaşlar yorum yapabilir mi?

• daytripper25 D kullanıcısına yanıt
    Kablonun materyali sesi etkiler. Nokta.

Ama 150 liraya aldığınız kulaklıkta sesi olumlu yönde büyük etkileyen kablo için en az 150 x3 harcama gerekir. Kulaklık 150yken kablo 450 olması kablonun potansiyelini harcamak demektir. Ve zs10 pro ile zsn pro başka ses rengindeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mair -- 29 Kasım 2019; 18:30:19 >
    yani 50 liralık kabloyla seste fark oluşmaz diyorsun. AliExpresste değişim var gibi yorumlar yapılmış. iyi yorumlar var ondan dolayı kablo değişimini düşündüm. yorumlar placebo etkisi demek ki. bu durumda macera aramayalım o zaman.

• Arkadaşlar Seinnheiser CX 2.00 kullanıyorum.
    Daha kaliteli bir kulaklığa geçmek istiyorum.
    Bu kulaklığı 150 TL ye tavsiye eder misiniz?
    Yoksa HTC u11 in kulaklığını mi alayım ?
    Oneplus 7t kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir Sennheiserdan (dikkat ama, cx200 serisinden) sonra Kz Zsn Pro anlatılamayacak güzellikte gelecektir..diyim ve algılarınızı daha fazla değiştirmiyim

• daytripper25 D kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, zs10 pro kaça geliyor kupon ile ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red Smurf -- 30 Kasım 2019; 9:16:28 >
    Dün gece siparişini verdim hocam.
    Typce c 3.5mm jack dönüştürücü tavsiyeniz var mı ?
    Mi9 un dönüştürücüsü var yeterli midir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    Yetecektir. Daha yukarı çıkınca dac özellikleri de ekleniyor zira.

• Red Smurf R kullanıcısına yanıt
    Hocam Missaudio Store'den alırsanız satıcıya mesaj attın 5-6$ lık bir indirim yapıyor,üstüne birde kuponunuz varsa 140-160₺ civarına gelir.

• Acemi Odyofil A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, sağolun. Gümrükte ne kadar olur acaba 40 tl civarı eklenir herhalde.

• Red Smurf R kullanıcısına yanıt
    Paketin üstüne 5-8$ dolar yazmasını söylerseniz max 20 lira çıkar ama belli olmuyor o anki memura kalmış bir şey.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.