Şimdi Ara

KZ ZSN (1DD-1BA) (14-18dolar arası) Kulak içi kulaklık incelemesi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
13
Favori
36.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bütçem normalde 100tl ancak yorumları falan okudum zorlarsam 150tl'ye çıkıcam. G7'nin kendi kulaklığından geçicem. Niyetim kz zsn pro almak 150tl fiyatı var. Bu fiyat bandında daha iyisi var mı? Uzun ömürlü olur mu? Bir de siyah mı mavi mi daha güzel sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bi yardımcı olabilir misiniz? Sizin tavsiyelerinize göre sipariş vericem.

• şu siteyi bi inceleyin isterseniz size yardımcı olacaktır. ben kz zsn pro yu kullandım ve oldukça memnun kalmıştım👍

https://kulakligim.net/rehber__trashed/kulaklik-alim-rehberi/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • katakulli_35 K kullanıcısına yanıt
    Okuyacağım inş. Tek düşüncem şu 150tl'yi fazlasıyla hakeder mi? Fiyat-performans olarak en iyi ürün bu mudur?

• akyol16 A kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tshangedd -- 8 Nisan 2020; 13:2:10 >
  • Çok güzel cevap, aslında ben kaliteli müzik dinleyicisi değilim. Daha çok seslerin dengeli, enstrümanların anlaşılır, sesin net ve gür çıkmasını tercih ediyorum daha çok. Yani bassı çok sağlam olsun gibi bir talebim yok ama tabi kötü de olmasın.

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tshangedd -- 8 Nisan 2020; 13:2:3 >
  • KZ ZSN Pro modelini aliexpressten sipariş versem (22 Şubat / 80 ₺) ekstra bir vergilendirmeye girer mi.Bildigim kadarıyla 15 liralık vergilendirme var.

• emre4335 kullanıcısına yanıt
    Kulaklıklar için %20 GV ve %20 ÖTV olmak üzere toplam %40 vergi var, 10 TL civarı da sabit gümrük sunum ücreti ödeniyor. ALiexpress'ten alırsanız ürün en erken mayıs ayında elinizde olur çünkü virüs salgını nedeniyle satıcılar ve üreticiler son bir aydır zorunlu tatildeydi. Yani, bir ay boyunca milyonlarca sipariş birikti. Şimdi çalışmaya başlıyorlar ve biriken o kadar sipariş nasıl karşılanacak ne kadar sürede kargolanacak belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChiFi -- 22 Şubat 2020; 11:49:45 >
  • Arkadaşlar zsn pro almış bulunmaktayım. Kulaklığın ses ambiyansı çok iyi. Müzik zevkimi yükseltti. Ancak iki tane sorum olacak sizlere ;
    1 -) Sanatçının sesinde ş, s, z gibi harflerde patlama oluyor. Önceki kulaklığımda böyle bir şey yoktu. Bunu engellemenin bir yolu var mı?
    2 -) Küçük, orta, büyük silikonların işlevi nedir? Ses performansına bir etkisi olur mu? Mesela ben küçüğünü bir deneyeyim dedim, kulağıma küçük geldi, ses performansı değişti. En iyi silikon nedir?
    Bonus : Aramızda Lg g7 kullanan varsa en iyi ses, ekolayzır ayarları nedir acaba?

Müzik alanında profesyonel değilim,öneri mahiyetinde bir iki şey söyleyeyim.Öncelikle en iyi performansı alacağınız kulaklık silikonu kulağınıza oturan ve dış dünya ile bağlantınızı en çok koparan silikondur.Kulak kanalının çapına göre uygunluk değişir.Bazı seslerde patlama olayını ekolayzerdan tiz sesleri 1-2 kademe düşürerek önlemiş olursunuz diye düşünüyorum

• emre4335 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkürler. Ekolayzırda tiz sesler hangileri oluyor?
    KZ ZSN (1DD-1BA) (14-18dolar arası) Kulak içi kulaklık incelemesi

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tshangedd -- 8 Nisan 2020; 13:1:43 >
  • Arkadaşlar g7 kullanıyorum. Kz zsn pro aldım 10 gün önce falan. En iyi, temiz ses için ekolayzırda vs. yapmam gereken bir ayar var mı?

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tshangedd -- 8 Nisan 2020; 13:1:30 >
  • Zsn pro kablosunun ömrü 6 ay.6 ay sonra mikrofonun ordan temassizlik yapacak haberiniz olsun.

• siskonail S kullanıcısına yanıt
    Hadi ya kötüymüş bak bu. Ne yapabiliriz acaba?

• JMaharaja kullanıcısına yanıt
    Geldi mi hocam?
    Memnun musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: boğaziçili bilgecan

Geldi mi hocam?
    Memnun musunuz
    Geldi hocam fiyatına göre fena değil. Yüksek seste mid ve tizlerde çatlama yapması dışında hoş. Yüksek seste özellikle rock ve hip-hop dinleyecekseniz parlak tizlere sahip olduğu için rahatsızlık verebilir. Ben ofiste ve eve giderken yolda dinlediğim için yeterli geliyor.

Mikrofonu beklediğimden iyi, ağzınıza götürmeden salık durduğu hâlde azcık yüksek sesle yaz ayında yolda yürürken sesiniz araba ve insan sesleri arasında duyulabiliyor.

Hafif, kulağınızdan çıkmıyor. Eski Brainwavz R1'ler ölümdü, dehşet-ûl vahşet idi, ip iğrençti bu konuda (her ne kadar bass manyağı bir kulaklık olsa da kendileri).

Uzun kablo kullanışlı, dolaşmıyor çok fazla.

Üzerindeki buton bir tane de olsa sanırım 2x basma ve 1x basma ile farklı işlevler görüyor, çok ihtiyacım olmayan bişey benim.

Yalnızca müzik amaçlı alacaksanız mikrofonsuz modeli almanızı şiddetle tavsiye ederim, yoksa benim gibi (örneğin şirketteki macbook mini'de) orta ve sonrası ses şiddetinde "tısss"lama sesini duymanız maalesef ki mümkün. Malum mikrofon da kulaklık da tek jackta. Slow müzikler dinlerken orta ve sonrası seste duyuluyor yer yer.

Onun dışında ekseriyetle lo-fi, chillout ve enstrümantal müzikler dinlediğim için bass konusunda çok bişey diyemeyeceğim, son seste bass ile ilgili sorun yaşamadım bence o da çok başarılı.

• Bu kulakliktan Daha once k324p veya ip2 kullanan varmi aranizda ses kalitesi bakimindan ne kadar fark vardir. Ben 7 yildir k324p ve son olarakta ayni kulaklik olan ip2 kullaniyorum. Sizce bu kulakliga gecmeye degermi? Malum su an ip2 60 dolar civari..

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.